TÝNEC NAD SÁZ. – CERHOVICE 0:1

Rozhodnutí zápasu přišlo již v 8. minutě, když hostující rychlý brejk začal Mácha, pokračoval Frydrych, který poslal kolmici na Mantlíka, jenž střelou k tyči nedal Vašákovi šanci. Následně se hrála vyrovnaná partie s minimem příležitostí. Sedlákovu střelu vyrazil hostující gólman na roh a Havel z dobré pozice pálil vedle. Na druhé straně zamířil Hnízdil po trestném kopu těsně vedle.

Po přestávce se pokračovalo ve stejné režii, když po hodině hry mohl zvýšil osamocený Frydrych před Vašákem, ale ten vyrazil míč na roh. To bylo ze strany Cerhovic vše. Posledních dvacet minut si vytvořili Týnečtí tlak, ve kterém měl trenér Skála největší šanci na srovnání, ale jeho střelu zastavil obránce na brankové čáře. A jelikož ani hlavou Popelka po centru Orsáka nerozvlnil hostující síť, tak se opět Týnec bodů nedočkal.

„Jsem zklamaný, že jsme prohráli zápas o šest bodů. Začátek nám velice nevyšel a dostali jsme gól po naší chybě. Pak jsme soupeře mačkali, hráli dobře a od 70 minuty jsme hráli na jednu branku, měli tři slibné šance, ale vyrovnat se nám bohužel nepovedlo," povzdechl si hrající trenér Týnce Radek Skála a dodal: „Musíme bojovat dál a o body se porvat se se strašně mladým mužstvem v jiných zápasech."

Branka: 8. Mantlík. Rozhodčí: Benák. ŽK: 2:2. Diváci: 100. Poločas: 0:1.

Týnec nad Sázavou: Vašák – Mach, Peroutka, Štamberský (86. V. Vavrek), Sedlák (57. Hašek) – Jar. Dvořáček (70. Skála), Radačovský, Orsák, Popelka (86. Koubek) – Stejskal, Havel (46. Kolář).