ZVOLE – TÝNEC NAD SÁZAVOU 4:2

Týneckým fotbalistům hrubě nevyšla první půlhodina, když po chybách Štamberského a Macha a po krásné domácí akci zakončené Buriánkem prohrávali ve 35. minutě 0:3. A to ještě brankář Vašák chytil domácí tutovku. Až v závěru poločasu se hosté oklepali a po rohu Orsáka je dostal D. Kopta ze závaru do hry.

Ve druhém dějství se hnali hosté za zkorigováním výsledku, a to se jim v 70. minutě povedlo, když se po přihrávce Horkého do šestnáctky, D. Kopty po zasekávačce obránci trefil k tyči – 3:2. Týnečtí začali více otevírat svoji obranu v touze za remízou, ale více šancí měli domácí, dvě chytil Vašák, ale na třetí zakončení Gabriela po brejku již nestačil – 4:2.

„Zápas jsme si prohráli sami velice špatným vstupem do zápasu. Nastoupili jsme jako mistři světa, protože jsme byli v tabulce nahoře, a to se nám vymstilo. Pětatřicet minut bylo katastrofálních. Až v závěru poločasu jsme začali trošku hrát svoji hru. Ve druhém jsme se rapidně zlepšili, bohužel jsme dali jen jeden gól, ale musím přiznat, že i Vašák nás držel stále ve hře. Jsem z našeho výkonu zklamaný," povzdechl si po utkání trenér Týnce Radek Skála.

Branky: 13. a 90. Gabriel, 9. Vnuk, 35. Buriánek – 40. a 70. D. Kopta. Rozhodčí: Paukner. ŽK: 1:2. Diváci: 69. Poločas: 3:1.

Týnec: Vašák – Mach, Vavrek, Štamberský, F. Kopta (77. Vosička) – Orsák (82. Petrášek), D. Kopta, Radačovský, Víšek (77. Koubek) – Horký, Stejskal.