VELIM – TÝNEC NAD SÁZAVOU    2:0
Mraky nad týneckým fotbalem se pomalu zatahují. Každý bod by se hráčům z Náklí k záchraně hodil. I ve Velimi k němu nebylo daleko, ale druhá branka domácích v 83. minutě definitivně rozhodla, že na další možnost bodovat si budou muset počkat do domácího zápasu proti Sázavě.
V úvodu sice týnecký Vavrek prověřil pozornost domácího gólmana, ale pak měli hlavní slovo Velimští. Dvakrát se vyznamenal týnecký gólman Vašák, a když už byl překonaný, zastoupil ho na brankové čáře Peroutka. Ve 32. minutě již zahřmělo. Po zaváhání obrany otevřel skóre hlavou Hrabal. V samém závěru poločasu mohli hosté snížit, ale Štamberský z malého vápna trefil obránce.
V podobné situaci se objevil na začátku druhé půle Radačovský, který z dobré pozice nastřelil obránce na brankové čáře, míč se k němu vrátil, ale dorážka šla mimo branku. Hosté ožili a několikrát nebezpečně zahrozili. Týnec šel v závěru na riziko a po tyči Vašákovy branky, vstřelil Dostál v 83. minutě po vyšachování obrany druhý gól. 
„Ze hry jsme možná měli víc my, ale soupeř měl víc šancí. V první půli jsme vyráběli dost chyb, ve druhé části jsme si víc začali věřit a místy jsme dostali domácí pod tlak. Chtěl bych vyzdvihnout gólmana Vašáka, který nás do 80. minutě držel nad vodou, že jsme stále ještě byli ve hře. Doufám, že na výkon z druhé části navážeme a věřím, že soutěž zachráníme," řekl trenér Týnce Radek Skála.

Branky: 32. Hrabal, 83. Dostál. Rozhodčí: Klečka. ŽK: 1/Peroutka, Sedlák, Skála, Vavrek. Diváci: 80. Poločas: 1:0. Týnec nad Sázavou: Vašák – Kolář (46. Sedlák), Peroutka, Štamberský, Jelluš (75. Kavoň) – Vavrek, Orsák (68. Kavoň), Dvořáček, Radačovský – Skála, Jíša.