Kouřim – Teplýšovice 1:2 (0:1).

Hosté tentokrát hráli velice aktivní fotbal, byli lepším mužstvem, jen produktivita byla horší, když střely na branku byly v zápase 2:8. V prvním poločase se dostali do vedení, ale domácí po přestávce vyrovnali z penalty. O zasloužené výhře Teplýšovic rozhodl tři minuty před koncem Stěhule.

Branky Teplýšovic: J. Průcha, Stěhule. Teplýšovice: Stařecký – Sysel, Kamenský, Stěhule, Kuchta – J. Průcha, Hruška – Škvor, Stareček, Bakos – Šahin. Střídali: Š. Průcha, Matoušek, Michal Benák.

Votice – Králův Dvůr 5:0 (4:0).

Votice začaly zápas dobře a hned v 6. minutě se ujaly vedení, po sólu Kramného. Poté byla hra vyrovnaná se šancemi na každé straně. Když už to vypadalo, že těsný výsledek vydrží do poločasu, přišla gólová smršť domácích. Během pěti minut hlavičkoval přesně opět Kramný, hostující obrana si srazila centr do vlastní branky a Budil zakončil krásnou kombinaci střelou mezi nohy brankáře. Ve druhém poločase upravil Košař z penalty na konečných 5:0.

Branky: Kramný 3, Budil, Košař. Votice: Tůma – Prégr, Košař, Baťha, Čáp – Bouček, Janoušek, Molčík, Kramný – Písařík, Budil.

Petrovice – Sedlec-Prčice 0:2.

Sedleckoprčičtí (desátí v tabulce) překvapili, třetí Petrovice na jejich hřišti.

Branky: Kubát, Švagr. Sedlec-Prčice: Jankovský – Šmejkal, Seidel, Pištěk, Křížek, Hocke, Pech, Kabíček, Švagr, Rataj, Müller. Střídal: Kubát.

Ostatní výsledky okresních mužstev: Zeleneč – Čechtice 3:4, Mnichovice – Týnec nad Sázavou 3:1.