POLEPY – TÝNEC NAD SÁZ.    3:0

V prvním poločase na hřišti kraloval překvapivě na spodku hrající Týnec, ale v zakončení selhal. Jíša se třech šancích zamířil dvakrát vedle a jednou ho vychytal brankář nohou, hrající trenér Skála po nabídce Vavreka také ztroskotal na brankáři. Lídr tabulky z Polep se bránil a v závěru poločasu udeřil, když se krásně po signálu z rohu trefil do šibenice Paták.

Po přestávce si již domácí vedení hlídali a Suchánkem z penalty po faulu Voldřicha a Kmochem zblízka uzavřeli účet zápasu. V závěru se nepodařilo zkorigovat stav Jíšovi ani Orsákovi.

Hrající trenér Týnce Radek Skála zhodnotil zápas. „Za první poločas kluky chválím, bojovali, taktické věci zvládli, jen škoda, že jsme vypracované šance nepřetavily v góly. Druhá půle již nebyla dobrá a po druhém gólu se už  zápas jen dohrával," a posteskl si: „Situace je super kritická, teď nás čekají dva důležité zápasy Luštěnice a derby s Benešovem, ve kterých už musíme bodovat."

Branky: 44. Paták, 68. Suchánek (z PK), 78. Kmoch. Rozhodčí: Železný. ŽK: 1:4. Diváci: 80. Poločas: 1:0.

Týnec: Kruliš – Mach, Dvořáček, Kavoň, Sedlák – Vavrek (28. Voldřich), Orsák, Stejskal, Skála (63. F. Stibůrek), Radačovský – Jíša.