TUCHLOVICE – TÝNEC N. SÁZ. 4:2

Týnečtí začali v Tuchlovicích hodně opatrně a domácí valili jeden útok za druhým na jejich branku, ale buď v koncovce netrefili „zařízení" nebo byl na místě skvělý Vašák. Asi po půlhodině hry se Týnec vymanil z tlaku a zahrozil Orsákem po průniku Popelky. Když už to vypadalo, že hosté dohrají v klidu první poločas, přišla hrubka Koláře, kterou M. Peroutka potrestal.

Gól domácí zase nakopl a po půlhodině hry slepenými góly Kubányi a po chybě Radačovského, hlavou Jalaghonia, získali tříbrankový náskok. Poté ale polevili, čehož hosté využili, když střelec posledních zápasů Stejskal snížil po přihrávce Sedláka a V. Peroutka z trestného kopu upravil dokonce na 3:2. A to ještě Stejskalovu dělovku gólman vyrazil na roh. Závěrečný tlak, ale Týneckým, stejně jako s Hradišťkem, nevyšel, naopak v nastavení je počtvrté do otevřené obrany potrestal Jalaghonia.

„Nehráli jsme, tak jak jsme potřebovali. Úvodní domácí tlak jsme přežili, ale branka po naší chybě těsně před poločasem nás trošku srazila do kolen. Ve druhé půli nás soupeř přehrával, když jsme neudrželi vepředu balón. Až když jsme snížili, tak jsme se dostali do hry, ale vyrovnat se nám nepodařilo," posteskl si po zápase hrající trenér Radek Skála.

Branky: 61. a (90. + 1) Jalaghonia, 42. M. Peroutka, 59. Kubányi – 65. Stejskal, 86. V. Peroutka. Rozhodčí: Němeček. ŽK: 2:2. Diváci: 60. Poločas: 1:0.

Týnec nad Sázavou: Vašák – Mach, V. Peroutka, Skála, Kolář – Radačovský, Orsák, Jar. Dvořáček, Sedlák (78. Havel), Popelka (78. Hašek) – Stejskal.