VŠENORY – TÝNEC NAD SÁZAVOU 4:2

Týnec začal výborně. Stejskal po úniku Popelky se ještě zastřeloval, aby po čtvrthodině hry již mířil přesně po úniku Popelky a zpětné přihrávce Orsáka. Jenže domácí vzápětí vyrovnali Císařem po závaru a za chvíli Stuchlík z trestného kopu skóre otočil. Gólovou půlhodinu uzavřel týnecký Popelka po přihrávce trenéra Skály.

Místo, aby gól hosty nabudil, tak ihned po výkopu druhého poločasu jim Císař po úniku zasadil třetí úder. Za chvíli dorazil míč po trestném kopu za záda Vašáka Vlček. Týnečtí byli na dně a jen díky Vašákovi, kterých chytil penaltu Müllerovi, nebylo hůř. V závěru se přeci jen hosté zvedli, ale Kavoňův centr skončil na břevně a ránu Skály vyrazil gólman.

„V důležitém zápase jsme měli krásný začátek, dali jsme gól, ale další brejkové situace nedotáhli do konce. Poté soupeř potrestal naše chyby v obraně a skóre otočil. Do poločasu jsme ještě srovnali, ale druhá půle byla již z naší strany špatná, zvláště když jsme hned dostali laciný gól z rozehrávky. Poté jsme odešli a začali hrát až v závěru, což bylo pozdě. Je to škoda," posteskl si hrající kouč Týnce Radek Skála po sedmé prohře za sebou.

Branky: 16. a 46. Císař, 20. Stuchlík, 59. Vlček – 15. Stejskal, 28. Popelka. Rozhodčí: Navrátilová. ŽK: 2:2. Diváci: 70. Poločas: 2:2.

Týnec nad Sázavou: Vašák – Kavoň, Peroutka, Jar. Dvořáček (83. Havel), Mach (83. Koubek) – Hašek (46. Kolář), Orsák, Skála, Radačovský, Popelka – Stejskal.