UHLÍŘSKÉ JANOVICE – TÝNEC NAD SÁZAVOU 6:0

Týnec dostal v Janovicích pořádný políček. V první šanci se sice objevil hostující Hašek, ale brankář Hromádka jeho střelu vyrazil. Poté již na hřišti vládli domácí borci, byli bojovní, všude u míčů dříve a do 22. minuty rozhodli zápas. Nejprve prostřelil Randliszek Vašáka, aby po trestném kopu a odraženém míči skóroval Zadražil a nakonec opět Randliszek z dálky poslal míč k tyči a upravil na 3:0.

Po přestávce pokračovali domácí v aktivní hře a ještě třikrát rozvlnili síť za zády nešťastného Vašáka, jenž ještě některé domácí šance zlikvidoval. Na Kopeckého tvrdou ránu z dálky, dorážku Wolfa a sólo D. Kulhánka ale nestačil. A tak Týnec odjel domů s tenisovým kanárem.

„Hráči soupeře byli jednoznačně lepší. Od první minuty na nás vlítli, bojovali, jezdili po zadku a do 22. minuty nám dali tři góly. Pak byla do 70 minuty hra vyrovnaná, ale domácím se již hrálo s třígólovým vedením dobře. V závěru měl soupeř několik šancí a ještě jsme dostali další tři góly," povzdechl si po tenisovém kanáru hrající trenér Týnce Radek Skála a dodal: „Pokud takhle budeme hrát, tak se budeme trápit s každým mančaftem. Teď se musíme zamyslet a vlítnout na Zbuzany, nic jiného nám nezbývá. Každý musí začít sám u sebe."

Branky: 10. a 22.Randliszek, 13. Zadražil, 68. Kopecký, 75. Wolf, 86. D. Kulhanek. Rozhodčí: Máj. ŽK: 2:4. Diváci: 60. Poločas: 3:0.

Týnec: Vašák – Orsák, Vavrek, D. Kopta, F. Kopta – Hašek (46. Dvořáček), Radačovský, Sedlák, Kolář (73. Souček) – Horký, Skála (37. Stejskal).