TÝNEC N. S. – TEPLÝŠOVICE 2:4

V prvním poločase byli hosté o trochu lepší a po zásluze otevřeli skóre Králem. Po přestávce se podařilo Stejskalovi dvěma góly otočit skóre, ale to bylo ze strany Týnce vše. Teplýšovice opět převzaly otěže zápasu a třemi góly dokráčely k výhře.

„Nehráli jsme dobře. Hlavně v prvním poločase to byla z naší strany katastrofa, strašně jsme kazili přihrávky a vzadu jsme vyráběli velké chyby. Ve druhé půli jsme se trochu zlepšili a otočili skóre. Pak jsme ale vypadli z tempa a Teplýšovice zaslouženě vyhrály," povzdechl si kouč Týnce Radek Skála a dodal směrem k mistrovskému nedělnímu zápasu v Hostouni: „Sestava se určitě změní a naskočí do ní čtyři nebo pět jiných hráčů jako jsou například Popelka, Štamberský, Peroutka. Chybět nám ale bude Jarda Vavrek, který si při rozcvičce poranil vazy v koleni."

To hrající kouč Teplýšovic Milan Ottl byl spokojenější.„První půli jsme hráli docela dobře, dostali se do vedení a ještě dvě šance neproměnili a domácí jednu. Začátek druhé půle nám nevyšel, když jsme po chybách obrany a pravé strany dostali dva góly. Pak jsme přežili ještě jednu šanci. Následně jsme se srovnali, Kaňka vyrovnal a v závěru jsme již měli navrch," a dodal ke změnám v kádru: „Pavel Chomát odešel do Rakouska, Kukač má natržený nebo natažený úpon postranního vazu a začátek sezony nestihne. Na druhou stranu se uzdravil Pejša a vrátil se Beneš z Benešova. Ještě sháníme gólmana."

Branky: Stejskal 2 – Král 2, Kaňka, Vosička. Poločas: 0:1.

Týnec nad Sázavou: Vašák – Sedlák, Pazdera, Mach, Havel – Dvořáček, Orsák, Radačovský, Víšek – Stejskal, J. Dvořáček. Střídali: Koukol, Chrpa, Kolář. Teplýšovice: Šíma – Drahota, Kaňka, Petr Chomát, J. Dřízal – Podhorský, nerad, Ottl, Beneš – Král, Mládek. Střídali: Kamenský, Vosička.