HRADIŠŤKO – TÝNEC NAD SÁZAVOU 5:4

Kdo přišel pozdě na zápas neviděl gól týneckého Popelky, který dorazil střelu Stejskala vyraženou brankářem. Vzápětí nedal loženku Stejskal. Domácí se oklepali a díky svojí největší zbrani, rychlým brejkům, vsítili do 32. minuty, Kuťákem, dvakrát Rodkem a Brahimim čtyři branky, a to ještě brankář Vašák něco chytil. Hosté vypadali na K.O., ale v závěru poločasu využili domácí liknavosti a hlavou Kavoně na první tyči po rohu Orsáka a Stejskalem po centru snížili do kabin na 4:3.

Po přestávce se hra více zklidnila, hosté už lépe bránili, přesto Rodek z penalty zvýšil na 5:3. Ani to hosty nezlomilo, ale více jak na snížení Orsákovou ranou pod břevno to nestačilo.

„Měli jsme výborný vstup do zápasu, ale potom jsme lehce pouštěli Hradišťko do rychlých brejků , ze kterých nás trestalo. Byli jsme na ručník, když nás Vašáka ještě podržel. V závěru poločasu jsme se ale oklepali a snížili na rozdíl gólu. Ve druhé půli jsme se zlepšili, domácí do brejků a moc šancí nepouštěli a lépe jsme pokryli Rodka. Jenže jsme dostali gól z penalty a i když jsme hned snížili vyrovnat už jsme nestačili. Prohrát jsme si ale nezasloužili," povzdechl si trenér Týnce Radek Skála a dodal: „Už je to flustrující pořád prohrávat, což je znát jak na nás trenérech, tam i na hráčích."

Branky: 13., 32. a 62. (z PK) Rodek, 7. Kuťák, 23. Brahimi – 1. Popelka, 40. Kavoň, 44. Stejskal, 66. Orsák. Rozhodčí: Smolka. ŽK: 2:3. Diváci: 50. Poločas: 4:3.

Týnec: Vašák – Vavrek (65. Kolář), Štamberský, Dvořáček, Sedlák (46. Mach) – Popelka, D. Kopta, Radačovský, Kavoň – Stejskal (80. F. Kopta), Orsák.