TÝNEC NAD SÁZAVOU – VŠENORSKÝ SK 4:5

Než se Týnečtí vzpamatovali, lovil Vašák ve 38 vteřině míč poprvé se své sítě po útoku hostů zakončeným střelou Stuchlíka. Jenže domácí odpověď byla rychlá, když Popelka po přiklepnutí od Radačovského z 12 metrů vyrovnal. Týnecké to nakoplo a v 25. minutě D. Kopta zakončil ukázkovou kombinaci střelou k tyči z hranice šestnáctky. Ve 38. minutě bylo ještě veseleji, když po kombinaci a hlavičce D. Kopty poslal míč podél brankáře do sítě Radačovský – 3:1. Jenže domácí stačili ještě do přestávky o náskok přijít. Nejprve snížil Pečeňa po rohu z deseti metrů a následně po zmatku v obraně vyrovnal Dražený.

Ihned po přestávce vyrazil střelu Popelky brankář na roh a po jeho zahrání zblízka nestrefil Radačovský branku. A tak trestali hosté. Nejprve obrana Týnce nereagovala na Michálka a vzápětí na Císaře – 3:5. Domácí zápas nezabalili. Jenže z penalty po faulu na Sedláka napálil D. Kopta míč do tyče, aby v 74. minutě po rohu snížil hlavou Popelka na 4:5. Vyrovnat již domácí nestačili, protože střelu D. Kopty zastavila opět tyč.

„Brzo jsme dostali gól, ale pak jsme se oklepali otočili na 3:1. V závěru poločasu jsme ale dostali dva zbytečné góly, což nás stálo vítězství, protože bysme asi výhru ve druhém poločase nepustili. Opět se projevila naše nezkušenost a zbytečné chyby nás stály body," povzdechl si trenér Týnce Radek Skála, jenž je již se sestupem smířený a nastoupil do zápasu se třemi dorostenci v základu.

Branky: 4. a 74. Popelka, 25. D. Kopta, 35. Radačovský – 1. Stuchlík, 43. Pečeňa, 45. Dražený, 52. Michálek, 56. Císař. Rozhodčí: Jan. ŽK: 2:3. Diváci: 60. Poločas: 3:3.

Týnec nad Sázavou: Vašák – Hašek, Mach, Kavoň, F. Kopta (74. Souček) – Kolář (75. Sedlák), Štamberský, D. Kopta, Orsák, Radačovský – Popelka.