Sedlčany – Týnec nad Sázavou 1:2


Od začátku se Týnce soustředil na obranu a rychlé brejky. Ve 26. minutě prostřeli Žížala po kombinaci Vavreka s Bartůškem brankáře – 0:1. Domácí bušili do hostů, ale šance díky zbrklosti v koncovce nebo brankáři Krulišovi síť nerozvlnili.


To se jim povedlo až v 52. minutě, kdy po trestném kopu a zpětné hlavičce propálil Pudil, vše, co mu stálo v cestě. Sedlčanští se tlačili za výhrou, ale zahazovali jednu šanci za druhou a zato byli potrestáni. V 68. minutě Jan Dvořák našel před brankou Moravce, který byl faulován a následnou penaltu Vavrek s přehledem proměnil. V závěru měli domácí tlak, ale bez vyložené šance a hosté si již cennou výhru uhájili.


„Chtěl bych kluky pochválit, protože v silně kombinované sestavě hráli zodpovědně zezadu na rychlé brejky, které se nám podařilo dvakrát proměnit. Sedlčany považuji za jednoho z aspirantů na postup a v nekompletní sestavě jsem s vítězstvím nepočítal,“ byl příjemně překvapený týnecký kormidelník Jaroslav Žížala.


Branky: 52. Pudil – 26. Žížala, 63. Vavrek (z PK). Rozhodčí: J. Beran. ŽK: 1/2. Diváci: 175. Poločas: 0:1.

Týnec nad Sázavou: Kruliš – Szekér, Artus, Kavoň, Berka – Vavrek, Hlaváček, Moravec, Bartůšek, Žížala (90. Mach) – J. Dvořák (83. Hrachovský).