Ve sluneční výhni se hrály zápasy 2 x 30 minut. O zdárný průběh zápasů se starala trojice rozhodčích - Martin Macháček, Karel Macháček, Jan Kudrjavcev.

1. Semifinále

Pyšely - ČAFC Praha 1:0

Od začátku se hrál vyrovnaný fotbal, ve kterém měli domácí více šancí, ale hostům zachytal dobře brankář. Přesto ve 39. minutě kapituloval po střele Přibyla z trestného kopu.

Branka: 39. Přibyl. Poločas: 0:0.

2. semifinále

Týnec nad Sázavou - Nespeky 1:1 PK 3:4

Opět se hrála vyrovnaná partie. Týnec se dostal do vedení v 9. minutě, když únik Bartůška přetavil v gól Orsák. Nespečtí ale ve druhém poločase zabrali, podařilo se jim Pavlíkem po centru vyrovnat a vynutit si penalty, ve kterých nakonec byli úspěšnější.

Branky: 9. Orsák - 45. Pavlík. Poločas: 1:0.

O 3. místo

Týnec nad Sázavou - ČAFC Praha 1:1 PK 2:3

V prvním poločase měli více ze hry Týnečtí a v 8. minutě se Orsákem po úniku a centru J. Dvořáka dostali do vedení. Po přestávce převzali iniciativu pražští hráči, kteří v 47. minutě vyrovnali po standardní situaci T. Kalibou. O třetím místě musely rozhodnout pokutové kopy, ve kterých opět Týnečtí zklamali.
Branky: 8. Orsák - 47. T. Kaliba. Poločas: 1:0.

Finále

Pyšely - Nespeky 1:2

Tradiční rivalové Pyšely a Nespeky se střetly ve finále. Hosté překvapili domácí v první, kdy z kopce vstřelili dva góly. V 10. minutě otevřel skóre Kadeřábek tečovanou stgřelou z dvaceti metrů, druhý gól přidal v 18. minutě Pavlík po průniku a přihrávce T. Rosenvalda. Po přestávce se více tlačili do koncovky domácí a nehodlali se spokojit s výsledkem. Jenže v brance Nespek stál Hýbek a ten zase nechtěl výhru pustit, a tak zlikvidoval Sislovi penaltu, Fuksovu hlavičku po rohu vyrazil do hřiště a střelu Kondáše s pomocí břevna na roh. Kapituloval jen po křižné střele Sisla a tak si mohl společně se spoluhráči vychutnat výhru v turnaji.

Branky: 38. Sisel - 10. Kadeřábek, 18. Pavlík. Poločas: 0:2.

Pořadí

1. Sokol Nespeky
2. SK Pyšely
3. ČAFC Praha
4. FK Fercom Týnec nad Sázavou

Sestavy mužstev

Sokol Nespeky: Hýbek - Parys, Nachtman, M. Rosenvald, Pavlík, Kumpošt, Kapr, Kadeřábek, T. Rosenvald, Presl, Panenka, Cháb, Uher, Sysel, V. Kulhavý, Dufek.

SK Pyšely: Tlamicha - Fuksa, Kondáš, P. Štěpán, J. Moravec, K. Kulhavý, Přibyl, Mastný, Sisel, Čáp, Šiňor, Bednář, Hruška, Bejr, Pokorný.

ČAFC Praha: Kopecký - Kouble, M. Fliegel, P. Fliegel, J. Kaliba, T. Kaliba, Losos, Veverka, Mandík, Benda, Hosnedl, Modrovský, Zupka.

FK Fercom Týnec nad Sázavou: Korbel, Vašák - F. Stibůrek, Kavoň, J. Dvořák, Kyselka, Orsák, Artus, Chrpa, Hlaváček, Berka, Kaloš, R. Sedlák, Bartůšek, Chroust, D. Sedlák.

Očima trenérů okresních mužstev

Petr Novotný, Sokol Nespeky: "S vítězstvím v turnaji u nás vládne spokojenost. V prvním utkání jsme s Týncem hráli celý zápas vyrovnanou partii a při penaltách jsme byli šťastnější. Ve druhém utkání jsme hráli celý zápas velice dobře. Kluky musím pochválit, že v horku předvedli velmi dobré výkony. Jsme v plné tréninkové zátěži a je to pro nás impuls do další přípravy."

Zdeněk Machač, trenér SK Pyšely: "S prvním zápasem jsem spokojený. Vyhráli jsme 1:0, když jsme Čafku pustili do jedné šance a sami jsme jich měli pět. Nastoupili jsme asi v sestavě, která vyběhne v prvním mistráku. Ve finále jsme pošetřili hráče, když za nás nastoupili na pozvání hráči Dan Bejr a Radek Pokorný, protože je nás málo. Zápas byl kvalitní, rozhodlo, že jsme v prvních patnácti minutách zaspali v obraně. Ve druhé půli Hýbek Nespeky podržel, když chytil penaltu a tři gólové střely. Není to však pro mě podstatné, jestli jsme skončili první nebo druzí."

Jaroslav Žížala, FK Fercom Týnec nad Sázavou: "Neprohráli jsme a skončili jsme poslední, to bylo asi to nejhorší pro nás, co se dnes událo. S hrou v prvních poločasech obou zápasů jsem vcelku spokojený. Po prostřídání naše kvalita hodně utrpěla. Chybělo nám pět hráčů ze základní sestavy, ale to se nechci vymlouvat. Dostali šanci dorostenci, kteří se musí dostávat do zápasové zátěže, aby si více věřili a prosazovali. Věřím, že do budoucnosti to bude pro týnecký fotbal přínos. Penalty to byla z naší strany katastrofa. Ironicky bych vyzdvihnul Romana Orsáka, který si tutově věřil na penaltu a potom jí kopnul jako tříletý klouček. Oba brankáři, jak Vašák, tak Korbel podali dobré výkony, Korbel se blýskul tím, že chytil tři desítky, ale poslední zahodil."