Mužstva byla rozdělena do dvou skupin po čtyřech, z nichž první postoupil rovnou do semifinále, druhé a třetí celky ze skupin hrály křížem proti sobě o postup do semifinále a čtvrté týmy si to rozdaly o celkové sedmé místo. Každý zápas se hrál 2 x 12 minut.

Skupina A – FC Graffin Vlašim A, Jawa Divišov, TJ Start Lukavec, Slavoj Čerčany.

Výsledky skupiny A: Vlašim A – Čerčany 3:1, Divišov – Lukavec 2:2, Vlašim A – Lukavec 1:2, Divišov – Čerčany 0:0, Vlašim A – Divišov 1:2, Lukavec – Čerčany 3:0.

Pořadí skupiny A: 1. Lukavec 7 bodů, 2. Divišov 5 bodů, 3. Vlašim A 3 body, 4. Čerčany 1 bod.

Skupina B – FC Graffin Vlašim B, SK Benešov, FK Bílkovice, Sokol Mezno.

Výsledky skupiny B: Vlašim B – Mezno 4:0, Benešov – Bílkovice 3:0, Vlašim B – Bílkovice 4:0, Benešov – Mezno 1:2, Vlašim B – Benešov 0:0, Bílkovice – Mezno 3:4.

Pořadí skupiny B: 1. Vlašim B 9 bodů, 2. Mezno 6 bodů, 3. Benešov 4 body, Bílkovice 0 bodů.

Boj o semifinále druhých a třetích mužstev skupin: Benešov – Divišov 3:1, Vlašim A – Mezno 4:1. Vlašimské áčko postoupilo bez problémů, Benešovští přehráli Divišov, hlavně díky dvěma brankám v prvním poločase.

O 7. místo: Bílkovice – Čerčany 1:1 na penalty zvítězily Bílkovice. Čerčany měly v zápase proti Bílkovicím, které celý turnaj odehrály jen s pěti hráči), hodně šancí, ale brankář Srb je vychytal a při penaltách byli šťastnější Bílkovičtí a skončili tak na sedmém místě.

O 5. místo: Divišov – Mezno 3:0. Divišov, který jako jediný vzal pozdějšímu vítězi z Lukavce body, si zápas v pohodě pohlídal a jasně zvítězil.

1. Semifinále: Vlašim B – Benešov 2:2 na penalty zvítězila Vlašim B. Vyrovnaný zápas musely rozhodnout nekonečné pokutové kopy, ve kterých byli úspěšnější domácí.

2. Semifinále: Lukavec – Vlašim A 2:1. Lukavec se rychle dostal do vedení, domácí sice srovnali, ale Lukavec vstřelil v závěru druhý gól a po zásluze se dostal do finále.

O třetí místo: Vlašim A – Benešov 3:0. Benešovští byli zklamaní ze semifinálové porážky více než domácí áčko, a tak si Vlašim zajistila bronz.

Finále: Vlašim B – Lukavec 0:2. Lukavec o vítězství v turnaji rozhodl již v prvním poločase.

Pořadí: 1. TJ Start Lukavec, 2. FC Graffin Vlašim B, 3. FC Graffin Vlašim A, 4. SK Benešov, 5. Jawa Divišov, 6. Sokol Mezno, 7. FK Bílkovice, 8. TJ Slavoj Čerčany.

Maraton zápasů rozhodovali sudí Pavel Svoboda a Václav Švejda.