VLAŠIM – ZNOJMO 1:2

Po opatrném úvodu se první osmělili domácí, kteří předvedli krásnou kombinační akci, na jejímž konci bylo nastřelení tyčky hostující svatyně. Poté zahýbal nervy fanoušků vlašimský brankář Le Giang, kterému nevyšla klička protihráči a nakonec s vypětím všech sil a pomocí obránců, horko těžko zažehnával nebezpečí. Gólem neskončil ani lob Kučery a ani pokus znojemského Helíska. Dopravit míč do branky se podařilo až Haškovi, který byl na konci další pohledné kombinace vlašimských barev. Proti, se však postavil asistent rozhodčího, signalizující ofsajdové postavení.

Druhý poločas již nabídl regulérní branky. Jako první se radosti dočkala Vlašim, když průnik po pravé straně zakončil přesnou střelou Reiter. Za pět minut ale zadul sudí Matoušek do píšťalky a nekompromisně ukázal na značku pokutového kopu. Ten spolehlivě proměnil Teplý a bylo vyrovnáno.

Na kopačky Vlašimi se začala vkrádat řada nepřesností, z čehož pramenila rozhodující branka, kterou vstřelil Štrombach. Vlašimský tlak v závěru vyrovnání nepřinesl.

Branky: 62. Reiter – 67. Teplý (z PK), 76. Štrombach. Rozhodčí: Matoušek. ŽK: Piško (V). Poločas: 0:0.

Vlašim: Le Giang – Wiesner (60. Kadlec), Piško, Štochl, Tusjak – Reiter, Hašek (46. Duga), Kulhánek, Tarczal (70. Hašek) Kučera – Jíra.

JIŘÍ PAÝR