MOTORLET PRAHA – BENEŠOV 1:0

S úvodním hvizdem rozhodčího se spustil nepříjemný déšť, který ale nepadal vertikálně, ale díky silnému větru, prakticky horizontálně. To nahrávalo hostům, kteří si v úvodu vytvořili mírnou převahu a dvě velké šance, ale Rezek tváří v tvář motorletskému gólmanovi Šedivému mířil, jen do jeho těla a něco podobného se „podařilo" i Balatovi o chvíli později.

Na druhé straně musel i gólman Kondelík ukázat svoje kvality po tvrdé střele Šmorance, kterou vyrazil do břevna. Něco podobného předvedl i v 36. minutě, kdy s námahou vyrazil na roh střelu k tyči. Do poločasu tak zůstalo gólové konto obou mužstev nulové.

Vše se ale změnilo ve druhém poločase, kdy byl silný vítr pro změnu na straně domácích, kteří začali být daleko nebezpečnější a v 54. minutě udeřili, když přesně hlavičkoval Věchtík po trestném kopu. Poté se na hřišti začalo více jiskřit a nepříliš přesný rozhodčí Vnuk rozdal žluté karty, ale jen hostům Horkému a Netolickému.

Posledně jmenovaný se v 62. minutě dostal do poslední, ale obrovské šance Benešova, když se řítil sám na domácího gólmana, ale zakončení naprosto nezvládnul a mířil vedle. V závěru již Motorletští těsnou výhru uhájili a hosté tak odjeli z „Větrné hůrky" po vyrovnaném průběhu zápasu bez bodu. 

Branka: 54. Věchtík. Rozhodčí: Vnuk. ŽK: 0:2. Poločas: 0:0.

Benešov: Kondelík – Vosáhlo, Vacek, Vyhlídal, Přitasil – L. Balata, Cettl – Rezek (85. Jírů), Vlasák, Horký – Netolický. Trenér: Luděk Matoušek.

JIŘÍ KONDELÍK