BENEŠOV – SOKOLOV 3:1

Domácí začali aktivně, ale do vážnější šance se dostali až po úniku Průchy, který však nedokázal přesně zakončit. Poté se ve vápně uvolňoval Filip, byl faulován a penaltu bezpečně proměnil Hašek - 1:0. Domácí byli při chuti a po chybě hostující obrany proměnil sólo Filip ve druhý gól Benešova. Zaskočený Sokolov se oklepal až v závěru poločasu a hned ze své první střely dokázal vytěžit branku Vaňkem – 2:1.

V úvodu druhého dějství ovládali hru opět domácí, kteří dobře kombinovali a hosty nepouštěli na dostřel Budilovy branky. A když se v závěru zápasu prosadil střídající Pohorský, radovali se domácí ze zasloužených tří bodů.

„Kluci hráli s nadšením, aktivně a bojovně, což nám přineslo důležité vítězství," byl spokojený trenér Benešova Petr Slepička a našel i kazy na výhře: „Mrzí mě řada šancí, které jsme nedokázali proměnit a naprosto laciný inkasovaný gól z ničeho. Soupeř měl v závěru obou poločasů náznaky šancí, ale naštěstí jsme to ustáli."

Branky: 31. Hašek (z PK), 33. Filip, 83. Pohorský – 39. Vaněk. Poločas: 2:0.

Benešov: Budil – Říha (88. Šedivý), Rataj, Kulhavý, Vondrák – Srb, Hampl – Popelka (87. Baariev), Filip (89. Sládek), Průcha (76. Pohorský) – Hašek (84. Hájek).

Devatenáctka Benešova odehraje v soutěži již jen dva zápasy. V sobotu 3. června nastoupí od 14 hodin na hřišti páté v tabulce Dukly Praha a netradičně ve čtvrtek 8. června zakončí účinkování v sezoně na domácím hřišti s patnáctým Ústím nad Labem od 11 hodin.