KUNICE B – SEDLEC-PRČICE 4:3

Ofenzivní zápas, ve kterém oba týmy myslely spíše na útočení než bránění, začali lépe hosté, když v 5. minutě otevřel skóre Mára po hrubce v kunické defenzivě. Domácí to však nerozhodilo a rychle srovnali osamoceným útočníkem na 1:1. Následně si hlavně hosté vypracovali šance, ale skóre se již do přestávky nezměnilo.

Do druhé půle vlítli domácí jako uragán. Nejprve je dostal do vedení kapitán z trestného kopu, aby v 65. minutě zvýšili na 3:1 do prázdné branky po chybě brankáře Ryšavého. O chvíli později sice P. Bouška snížil na 3:2, ale domácí ihned reagovali čtvrtým gólem. Sedleckoprčičtí jen v samotném závěru upravili Šetinou na konečných 4:3.

Branky Sedlec-Prčice: 5. Mára, 64. P. Bouška, 90. Šetina. Rozhodčí: Burian. Poločas: 1:1.

Sedlec-Prčice: Ryšavý – Raček, Sedláček, Jelen, Prchlík, Mára, P. Bouška, Hájek, Pech, Nousek, Davídek. Střídali: Kotva, Šetina, J. Bouška.