Hosté po prvním poločase vedli 3:1 a nic nenasvědčovalo, že by se mohla po přestávce odehrát divočina. Domácí v 58. minutě snížili z penalty Pavlem Procházkou a následně začali být hostující hráči nervózní. Po hodině hry si bývalý rozhodčí Aleš Vovsík, v současnosti hráč Křečovic, pustil proti rozhodčímu Ladislavu Murgačovi pusu na špacír: „Pískej to Murgy", „Tě známe, uděláš z toho guláš", Mám zkaženou celou neděli"a ten ho rovnou vyloučil.

Hosté tedy v deseti odolávali Soběhrdům a to ještě nevěděli, co je čeká v závěru zápasu, když jim byli vyloučeni dva hráči po druhých žlutých kartách. V 85. minutě Michal Senft (pomalu střídal) a v 87. minutě Libor Pudil (kritika rozhodčího: „Pískej, ty debile").

I v osmi Křečovice dotáhly zápas k výhře 3:2, ale teď budou čekat, jaké tresty potrestaným hráčům vynese disciplinární komise na dnešním (steda 27.4.) zasedání.