III. třída A

Poříčí B – Olbramovice 0:3, Bystřice – Týnec B 7:0, Václavice – Sedlec-Prčice B 2:1, Úročnice – Netvořice 1:3, Votice B – Pyšely 4:3, Teplýšovice B – Jírovice 1:1, Krhanice – Nespeky B 1:3.

1. Bystřice⋌ 14 9 3  2 39:19 30
2. Olbramovice⋌ 14 9 2  3 39:18 29
3. Nespeky B⋌ 14 8 2  4 40:19 26
4. Teplýšovice B⋌ 14 6 5  3 27:17 23
5. Votice B⋌ 14 7 2  5 36:38 23
6. Jírovice⋌ 14 6 4  4 24:22 22
7. Krhanice⋌ 14 6 3  5 35:34 21
8. Pyšely⋌ 14 5 3  6 29:30 18
9. Poříčí B⋌ 14 5 1  8 31:33 16
10. Netvořice⋌ 14 4 4  6 18:27 16
11. Sedlec-Prčice B⋌ 14 4 2  8 22:35 14
12. Týnec B⋌ 14 4 2  8 21:38 14
13. Úročnice⋌ 14 3 4  7 19:31 13
14. Václavice⋌ 14 3 1 10 16:35 10

III. třída B

Divišov B – Bílkovice 2:1, Kamberk – Čechtice 2:2, Tichonice – Libež 3:0, Blaník Načeradec – Ratměřice 4:0, Trhový Štěpánov – Nesperská Lhota 2:1, Kondrac B – Miličín 1:2, Myslič – Louňovice 0:7.

1. Trhový Štěpánov⋌ 14 12 2  0 44:9  38
2. Nesperská Lhota⋌ 14  9 3  2 37:19 30
3. Tichonice ⋌ 14  9 2  3 42:17 29
4. Kamberk⋌ 14  9 2  3 47:23 29
5. Divišov B⋌ 14  8 2  4 41:27 26
6. Libež⋌ 14  8 1  5 24:20 25
7. Čechtice⋌ 14  7 1  6 36:31 22
8. Miličín⋌ 14  5 4  5 25:31 19
9. Bílkovice⋌ 14  5 0  9 14:28 15
10. Louňovice⋌ 14  4 1  9 22:31 13
11. Kondrac B⋌ 14  3 3  8 19:36 12
12. Blaník Načeradec⋌ 14  3 0 11 15:33  9
13. Ratměřice⋌ 14  3 0 11 22:45  9
14. Myslič⋌ 14  2 1 11 12:50  7

IV. třída A

Čerčany – Lešany 3:2, Neveklov B – Zaječice 5:2, Sokol Přestavlky B – Jablonná 3:6, Úročnice B – Bukovany 3:2, Soběhrdy B – Pecerady 2:3, Ostředek – Chocerady B 10:1.

1. Čerčany⋌ 13 10 1  2 53:21 31
2. Pecerady⋌ 13  8 4  1 35:22 28
3. Lešany⋌ 13  8 0  5 47:26 24
4. Úročnice B⋌ 13  7 3  3 40:26 24
5. Chocerady B⋌ 13  8 0  5 57:45 24
6. Jablonná⋌ 13  8 0  5 44:35 24
7. Soběhrdy B⋌ 13  6 0  7 33:39 18
8. Křečovice⋌ 12  5 2  5 25:23 17
9. Bukovany⋌ 13  5 2  6 26:29 17
10. Ostředek⋌ 13  4 2  7 41:43 14
11. Sokol Přestavlky B⋌ 13  3 1  9 22:43 10
12. Neveklov B⋌ 13  2 3  8 13:36  9
13. Zaječice⋌ 13  0 2 11 12:60  2

IV. třída B

Budenín – Chotýšany B 7:2, Heřmaničky – Popovice B 0:4, Drachkov – Jankov B 5:0, SK Přestavlky – Mezno B 5:3, Postupice B – Struhařov B 0:3, Maršovice B – Vrchotovy Janovice B 2:4.

1. Olbramovice B⋌ 12 10 0  2 61:27 30
2. Struhařov B⋌ 13  9 1  3 52:25 28
3. Drachkov⋌ 13  9 1  3 52:26 28
4. Postupice B ⋌ 13  8 2  3 41:32 26
5. Jankov B⋌ 13  7 0  6 29:40 21
6. Maršovice B ⋌ 13  6 2  5 37:33 20
7. Budenín⋌ 13  6 2  5 43:42 20
8. SK Přestavlky⋌ 13  5 1  7 31:33 16
9. Popovice B⋌ 13  5 0  8 29:42 15
10. Vrch. Janovice B ⋌ 13  4 2  7 24:29 14
11. Chotýšany B⋌ 13  4 1  8 27:45 13
12. Mezno B⋌ 13  3 2  8 24:35 11
13. Heřmaničky⋌ 13  1 0 12 19:60  3

IV. třída C

Libouň – Čechtice B 2:4, Dolní Kralovice B – Trhový Štěpánov B 0:1, Keblov – Zdislavice B 6:4, Miřetice B – Hulice 4:6, Radošovice – Velíš 1:5, Křivsoudov B – Kladruby 1:2.

1. Trhový Štěpánov B⋌ 13 11 2  0 60:6  35
2. Radošovice⋌ 13  9 1  3 45:31 28
3. Velíš⋌ 13  8 3  2 40:26 27
4. Zdislavice B⋌ 13  7 2  4 49:46 23
5. Čechtice B⋌ 13  6 1  6 37:26 19
6. Vracovice⋌ 12  6 0  6 39:36 18
7. Dolní Kralovice B⋌ 13  5 2  6 26:24 17
8. Křivsoudov B⋌ 13  4 4  5 19:30 16
9. Miřetice B⋌ 13  4 2  7 42:46 14
10. Keblov⋌ 13  4 1  8 33:41 13
11. Hulice⋌ 13  3 4  6 27:43 13
12. Kladruby⋌ 13  2 5  6 22:40 11
13. Libouň⋌ 13  1 1 11 21:65  4