LIBLICE – MIŘETICE 1:4

Hosté před zápasem stále živili naději na záchranu a k utkání přistoupili dobře. Už v 5. minutě zužitkoval rychlý brejk Zajíc po přihrávce Filipa – 0:1. Následně předvedl gólman Hanuš skvělý zákrok proti střele domácího Nekolného, kterou vytlačil na tyč. A tak udeřilo na druhé straně po krásné ráně J. Kamarýta z 25 metrů. V 37. minutě navýšil skóre na 0:3 Filip na zadní tyči, když gólmanovi nešťastně propadl míč mezi nohama.

Druhý poločas začali lépe domácí, ale trestný kop chytil skvělý Hanuš a v gól Libličtí nepřetavili ani závary. A tak v 58. minutě zachytil Filip rozehrávku v obraně Liblic a sólo proměnil – 0:4. Domácí však byli stále lepším týmem a v 75. minutě se dočkali konečně kýženého úspěchu hlavičkou kapitána Sobotky. Další šance ale už neproměnili a jelikož i Jandák na druhé straně trestuhodně netrefil balón před prázdnou brankou, tak se již skóre nezměnilo.

Branky: Sobotka – Filip 2, Zajíc, J. Kamarýt. Rozhodčí: Michal. ŽK: 2:2. Diváci: 100. Poločas: 0:3.

Miřetice: Hanuš – Zajíc, P. Čáp, K. Čáp, Macko – Turek, J. Kamarýt, Jantač, Jandák (77. L. Kamarýt) – Vondrák, Filip.