BENEŠOV – ROUDNICE 1:2

Smolařem zápasu byl benešovský Patrik Vyhlídal. V prvním poločase nechtěně změnil střelu roudnického Horkého do opačného rohu branky, než kde stál gólman Kondelík a v nastavení při pokusu zabránit soupeři v útoku podklouzl, čímž vytvořil snadnou cestu k vítěznému gólu roudnického Valty.
Utkání však neprohrál domácím Vyhlídal, ale hlavně neschopnost proměnit vytvořené šance, které pálil i kanonýr Netolický. Od začátku domácí bušili do soupeře, ale prostřelit brankáře Pytlouna byl nadlidský úkol a povedlo se to jen Netolickému v 77. minutě po přihrávce L. Balaty. Jenže hosté využili z minima maximum a tak šli Benešáci ze hřiště se sklopenými hlavami.

Branky: 77. Netolický – 33. Horký, 92. Valta. Poločas: 0:1. Benešov: Kondelík – Hašek, Verner, Vyhlídal, Rezek – Cettl, L. Balata, Vlasák – Přitasil (77. Strnad, 83. Straka), Vosáhlo (63. Breburda) – Netolický. Trenér: Luděk Matoušek.