Starší dorost

KOSMONOSY – VLAŠIM 3:5

Začátek zápasu vyšel Vlašimi na výbornou. V 8. minutě se po individuální akci prosadil Dušek a vzápětí se po krásné přihrávce od Motyčky trefil Matzner. I nadále měli hosté ve velikém vedru více ze hry a vytvářeli si další brankové příležitosti, které však trestuhodně zahazovali. Ve 20. minutě brankář Šanda nejprve předvedl bravurní zákrok proti domácímu útočníkovi, aby vzápětí hrubou chybou daroval domácím snížení na 1:2. Zanedlouho však Matzner využil Duškovu přihrávku před odkrytou branku a vrátil Vlašimi opět dvoubrankové vedení. Jenže v závěru poločasu se po nedorozumění stopera s brankářem se po faulu na útočníka kopala penalta, kterou domácí bezpečně proměnili - 2:3.
V úvodu druhého poločasu se domácím z ojedinělého útoku podařilo vyrovnat a začali se soustředit hlavně na ubránění nerozhodného stavu. Hostům se dlouho nedařilo překonat jejich obranný val, ale v 69. minutě vnikl do šestnáctky Dušek, obránce ho fauloval a Rut penaltu bezpečně proměnil. V závěru zápasu ještě svým třetím gólem v utkání jistil vlašimské vítězství Matzner.

„Po deseti minutách, kdy jsme vedli 2:0, jsem si myslel, že odehrajeme pohodový zápas. Bohužel naše hrubé chyby, hlavně laxnost a nedůraz v koncovce způsobily, že jsme ze zápasu, ve kterém jsme měli už o poločase vést minimálně o pět gólů, udělali zbytečné drama. Doufám, že se kluci z toho ponaučí a příště mě od takových nervů ušetří," zlobil se na své svěřence po vítězném utkání trenér Vlašimi Josef Linhart.

Branky: 21. vlastní, 45. Čejka (z PK), 50. Lexa – 9., 28. a 88. Matzner, 8. Dušek, 69. Rut (z PK). Rozhodčí: Nejedlo. ŽK: 1:1. Poločas: 2:3. Vlašim: Šanda – Jelínek, Rut, Němec, Martinák, Motyčka (85. V. Brýl), F. Brýl, Jeništa (64. Arnolt), Matzner, Novotný (46. Zeman), Dušek.

HOŘOVICKO – VOTICE 10:1

Branky: 77. a 88. Ségl, 15. a 57. Braun, 15. Smetana (z PK), 35. Krásl, 49. Černý, 56. Mach, 72. Štajner, 83. Klimeš – 18. V. Budil. Rozhodčí: Hůla. ŽK: 0:4. Poločas: 3:1. Votice: Malík – Sobíšek, Baťha (80. Doubrava), Horák (70. Koucký), P. Dvořák, T. Kramný, Lacina, V. Budil, Halas (46. Procházka), Křemen, Sochůrek (64. Kočí).

Mladší dorost

KOSMONOSY – VLAŠIM 1:2

Za úmorného vedra vstoupili hosté do utkání aktivně a snažili se diktovat tempo hry. Domácí hrozili z ojedinělých rychlých brejků, které obrana stíhala eliminovat. Po několika vlašimských šancích Buchty, Arnolta a Laloučka, otevřel po zpětné přihrávce Buchty skóre Zeman. Po další akci aktivního Laloučka vsítil druhý gól Arnolt. V závěru poločasu si vybrala hostující obrana slabší chvilku, nejdříve Vejvoda chytil vyloženou šanci, aby za chvíli kapituloval z pokutového kopu - 1:2.
Druhý poločas přinesl hru uprostřed hřiště se spoustou osobních soubojů. Vlašimští se nadále snažili zakončovat útočné akce, z čehož vyplynula pěkná střela Arnolta, která skončila na spojnici tyče a břevna a tyč po samostatné akci Laloučka.

Branky: 40. Falta (z PK) – 20. Zeman, 35. Arnolt. Rozhodčí: Salač. ŽK: 1:0. Poločas: 1:2. Vlašim: Vejvoda – Coufal (48. Drož), V. Brýl, Zvára, Křemen, Menda (60. Neděla), Lalouček, Zeman, Pajk, Buchta (80. Toula), Arnolt.

HOŘOVICKO – VOTICE 8:1

Branky: 19., 27. Vokáč, 45. a 79. Ségl, 2. Matějka, 17. Štefan, 35. Koten, 72. Mach – 65. T. Kramný. Rozhodčí: Divílek. ŽK: 3:2. Poločas: 5:0. Votice: Š. Budil – Míka (59. Poustecký), Sobíšek, P. Dvořák (20. Molčík), Koucký, Lacina (20. Košař), Kočí, Sochůrek (59. Kořínek), Doubrava, J. Dvořák, T. Kramný.