Miroslav Rybka, Sedlec-Prčice (Sedlec-Prčice – Teplýšovice 1:2): „Oba poločasy jsme začali špatně. Na první branku jsme stačili odpovědět, na druhou už ne. Šanci jsme měli po vyloučení Kačírka, ale v přesilovce jsme si skoro nic nevytvořili. Soupeř hrál dobře i v deseti. Neumíme hrát do plných, ale to asi většina mužstev."

Petr Chomát, Teplýšovice: „Kluci odvedli solidní výkon. Utkání se muselo líbit. Po vyloučení našeho hráče jsem udělal nějaké změny a zápas jsme dotáhli do vítězného konce. Řekl bych, že jsme vyhráli zaslouženě."

Jiří Janouš ml., Kondrac (Zbraslavice – Kondrac 2:1): „Hráči mě  zklamali a to je ještě mírné vyjádření toho, co cítím. Před zápasem si v kabině něco řekneme a na hřišti se děje pravý opak. Namísto, aby se hráči snažili o zakončení a byli někdy i sobečtí, chtějí míč dovézt do branky na saních. Co je nám platná herní převaha a fakt, že i ve Zbraslavicích nás soupeř chválí za předvedený výkon, když dáme jen jednu branku. Zbytečně se do útočení zapojuje sedm hráčů obzvláště, když téměř nevystřelíme ze střední vzdálenosti a soupeř nás trestá z brejků. Přestože Vítovský vstřelil branku, stále nám útočníci dost zaostávají za výkony, které předváděli na podzim. Pro zamezení spekulací musím podotknout, že ve Zbraslavicích jsme si zápas prohráli pouze a jenom sami a důvody porážky musíme hledat sami v sobě."

Ivan Suchomel, Chotýšany (Chotýšany – Chocerady  2:0): „Tentokrát jsme k utkání přistoupili zodpovědně a na hráčích bylo vidět, že chtějí odevzdat maximum. Sice jsme od samého začátku vedli o branku, ale stále jsme neměli vyhráno. Soupeř mě překvapil slušnou hrou a o výsledku rozhodla až druhá branka, která zlomila jeho odpor."

Jan Vycpálek, gólman mužstva Chocerad: „Do Chotýšan jsme jeli v poskládané sestavě, v týdnu se nám zranil brankář Holub, kvůli práci chyběl Mařinec. Zranění zabránilo i naskočení gólmana z béčka. Nakonec by stačilo vstřelit branku, být důraznější ve vápně soupeře a zápas by dopadl třeba jinak. Bez gólu se nevyhrává."

Ivan Pihávek, Votice B (Votice B – Poříčí nad Sázavou 1:1): „Zápas dvou různých poločasů, čemuž odpovídal výsledek. V prvním jsme byli lepším mančaftem a prosadili jsme si i střelecky. Druhý poločas nás hostující tým zatlačil, vytvářel si šance a jednu v závěru zápasu proměnil. Výsledek 1:1 odpovídá průběhu zápasu. Dojeli jsme na úzký kádr a museli hrát dorostenci, kteří měli již jeden dopolední zápas v nohách. Jsme rádi, že jsme s prvním celkem tabulky uhráli remízu, i když hráči byli po zápase naštvaní, že zápas mohli vyhrát, ale buďme rádi za bod, který máme."

Petr Čermák, Poříčí nad Sázavou: „Zápas dvou rozdílných poločasů. V prvním byli domácí lepší a zaslouženě vedli 1:0. Ve druhém poločase jsme vyvinuli tlak, byli jsme lepší, nastřelili jsme tyč, další šance neproměnili a nakonec jsme zaslouženě vyrovnali."

Dušan Krása, Zdislavice (Zdislavice – Slavia Jesenice 1:0): „Bojovné utkání s velkým nasazením, kde si obě mužstva uvědomovala, že se hraje o moc. Musím uznat, že Jesenice byla lepší. Ale naše bojovnost a touha zachránit krajskou soutěž pro Zdislavice byla odměněna těsně před koncem zřejmě životním gólem Davida Jankovského. Za obětavý výkon musím pochválit celé mužstvo a vyzdvihnout výkon Klenota, který chytil minimálně pět vyložených šancí."

Petr Novotný, Nespeky (Tupadly – Nespeky 3:3): „Začátek utkání byl pro mne šokem, když jsme v první minutě prohrávali. Naštěstí se kluci otřepali a během chvilky jsme vyrovnali. Podařilo se nám jít do vedení po krásné akci Kalendy, ale bohužel jsme zaspali a domácí do poločasu vyrovnali. Druhý poločas se podobal tomu prvnímu, opět jsme se ujali vedení, ale domácí opět po chybě vyrovnali. Po celé utkání jsme byli fotbalovější a pokud se nám dařila kombinační hra, domácí jsme jasně přehrávali. Sice jsme vstřelili tři branky, ale minimálně další tři jsme mohli přidat, což se nestalo. Naopak domácí potrestali naše individuální chyby. Získali jsme z utkání venku sice bod, ale  měli jsme na to přivézt z Tupadel všechny."