BENEŠOV B – SEDLČANY 2:2

Domácí, i přes problémy se sestavou nehráli špatně. V prvním poločase drželi častěji míč na svých kopačkách a hosty nepouštěli na dostřel Starečkovy branky. Výjimkou byla 33. minuta, kdy se za domácí obranou zapomněl Marek Chrpa, zhatil tak ofsajdovou past, a útočník po sóle otevřel skóre. Benešovští se dostali do několik slibných brankových příležitostí, ale Voráčkovu střelu vyrazil gólman na roh, Pohorský po rohovém kopu hlavičkoval nad a stejně se mu vedlo při střele z hranice vápna.

Do druhého poločasu hosté vystřídali pět hráčů, přesto byli aktivnější domácí a v 55. minutě se dočkali vyrovnání. Breburda si z pravé strany zaběhl za obranu hostů a jeho přihrávku uklidil do prázdné branky Pohorský. Další povedená akce domácích, jako přes kopírák z první, přišla v 66. minutě. Pohorský vysunul na pravé straně Breburdu, který opět přesnou přihrávkou našel na zadní tyči tentokrát Marka Chrpu a bylo to 2:1. Hosté se však nevzdali a po jediné zdařilé akcí ve druhém poločase dokázali vyrovnat, když se po centru ze strany prosadil D. Pudil.

Branky Benešova: Pohorský, Marek Chrpa. Poločas: 0:1.

Benešov B: Stareček – Martin, Chrpa, Slepička, Hronek, M. Balík – Pohorský, Keltner, Marek Chrpa, Breburda, Voráček – D. Jendele.

Zápas očima trenéra benešovského béčka Petra Slepičky

„Situace před zápasem se nejevila dobře. Do kabiny se dostavilo jen deset hráčů, z toho Keltner a Marek Chrpa navíc absolvovali zápas s virózou a Hronek se vrátil do mužstva po třínedělní pauze zaviněné zraněním kotníku. Dorostenci tentokrát hráli dvě hodiny před námi, a tak se dostavil pouze Breburda. Poprvé jsem musel nastoupit i já, protože mi bylo kluků líto. Bylo na nich vidět, že se na zápas těší a stejně tak i k němu přistoupili. Přestože jsme udělali několik chyb, jsem s výkonem hráčů spokojen. Kluci se snažili plnit pokyny, které jsme si určili před zápasem a na hře se to projevilo. Trpělivě jsme čekali na svou příležitost a ta přišla v podobě dvou přesných přihrávek dorostence Breburdy, po kterých měli Pohorský a Marek Chrpa snadnou úlohu skórovat.

A jak se hrálo mně? Dobře, přestože jsem od června loňského roku nehrál soutěžní utkání.Soupeř ze Sedlčan naštěstí nenapadal tak agresivně, a tak jsme měli více prostoru pro kombinaci a zakládání postupného útoku. Asi budu několik dní trpět s bolavými kotníky, ale jsem rád, že jsme neprohráli a v kabině vládne dobrá nálada.To je pro nás asi nejdůležitější v současné době."