TÝNEC NAD SÁZAVOU – ŘÍČANY 1:1

V prvním poločase se hrála vyrovnaná partie. Ve 13. minutě se domácí Skála v dobré šanci neprosadil, aby na druhé straně docílili hosté branky, ale z ofsajdu. Po půlhodině hry vypálil pěkně Stejskal, ale brankář Caudr předvedl neméně pěkný zákrok a vyrazil míč na roh. Vzápětí se v šestnáctce uvolnil trenér Skála a přeloboval gólmana – 1:0.

Po přestávce došel domácím dech, hosté převzali iniciativu a zle dotírali na branku Týnce. Vašákovi pomohla dvakrát konstrukce branky, aby po hodině hry kapituloval po střele Šmijlka. Následně domácí gólman mužstvo podržel. Na druhé straně i Týnečtí měli šance, ale Skála prováhal moment k zakončení, Smolíkovu ránu vyrazil gólman na roh, který si poradil i se sólem Horkého.

„Hráli jsme v improvizované sestavě. První poločas snesl ještě z naší strany nějaké měřítko, ale ve druhém se nám již nedařilo a Říčany byly suverénně lepší. Vašák nás ale podržel a nakonec jsme byli rádi za bod," oddechl si trenér Týnce a jediný střelec mužstva Radek Skála, že je konec sezony.

Branky: 32. Skála - 61. Šmijlek. Rozhodčí: Pospíšil. ŽK: 0:1. Diváci: 100. Poločas: 1:0.

Týnec: Koukol (46. Vašák) – Souček, Mach, Dvořáček, F. Kopta (67. Smolík) – Stejskal, D. Kopta, Radačovský, Kolář (82. Kobek) – Horký, Skála.