Miřetice – Kondrac 3:0 (1:0)

Domácí si od začátku utkání vytvářeli šance a Jenšík dvě neproměnil. Ve 20. minutě se již radoval J. Kamarýt, který hlavičkoval „angličanem“ přesně po dlouhém autu – 1:0. Domácí se z dalších nadějných situací už nedokázali prosadit.

Ve druhém poločase se hra vyrovnala, hosté měli dvě velké příležitosti, ale Nerad udržel druhou nulu v řadě. A tak stříleli góly jen Miřetičtí, když se z druhé vlny prosadil přesnou střelou K. Moudrý a v samotném závěru po kombinaci střídajících Laloučka s Klenotem, upravil do prázdné branky V. Přitasil.

„Kluci věděli, že slavím narozeniny, a dost mi vadily fámy, které „letěly“ Vlašimskem, že Kondraci zápas pustíme. To se nikdy nestane a jsem rád, že jsme zaslouženě zvítězili,“ byl rád trenér Miřetic Petr Naňák, že vyvrátil s týmem výhrou fámy a podotkl k utkání: „V prvním poločase jsme mohli převahu zúročit a zápas rozhodnout. V druhé půli se hra vyrovnala, ale my jsme dokázali vstřelit dvě branky. V minulém kole vychytal Fanda svou první nulu a teď dvěma výbornými zákroky v závěru utkání dokázal, že čistá konta byla pouze otázkou času.“

„S favorizovaným soupeřem jsme odehráli celkem vyrovnanou partii a zejména ve druhé půli jsme byli chvílemi i lepším týmem na hřišti. Nicméně domácí svou zarputilostí a chutí po vítězství potvrdili, proč patří mezi nejlepší týmy v soutěži a určitě zvítězili zaslouženě,“ pochválil soupeře trenér Kondrace Josef Linhart, ale také si trochu rýpl: „Bohužel jejich styl, kdy některé hráče bolí více ruce, než nohy, což je u fotbalu docela zarážející, není vždy pro diváka až tak atraktivní podívanou.“

Branky: 20. J. Kamarýt, 75. K. Moudrý, 90. J. Přitasil. Rozhodčí: Marek.

Miřetice: Nerad – Zajíc (67. Jantač), K. Čáp, P. Čáp, Zeman – V. Přitasil, Moudrý, J. Kamarýt (80. Klenot), Turek (60. Jandák), J. Přitasil – Jenšík (82. Lalouček).

Kondrac: Kuklík – Hlaváček, Budil, Tichý, Procházka – Vesecký, Müller, F. Sedláček, P. Sedláček – Buchta (71. Novotný), Pavlíček.