KONDRAC – TEPLÝŠOVICE   4:3

Kondračtí potřebovali nutně zvítězit a na začátku  hýřili pohybem. Paradoxně mohli jít hosté  dvakrát do vedení, ale nejprve Císař  tečovaný centr vytáhnul na roh a následně v „tutovce" Krále. V 7. minutě již Mládek po centru ze strany udeřil – 0:1. Domácí svázala nervozita, přesto se snažili o nátlakový fotbal, hosté ovšem hráli zodpovědně a kromě bomby Houdka a jasné šance Pavlíčka, který mířil vedle, se do dalších šancí nedostávali. Ve 34. minutě musel být pro zranění střídán Vítovský, ale jeho nástupce Sedláček se zachoval jako pravý žolík, když po milimetrových centrech Pavlíčka vstřelil před pauzou dvě branky –  2:1.

Vstup do druhého poločasu se domácím vydařil, nejprve přišla další komplikace, i přestože musel střídat pro zranění Linhart, vysunul Janouš uličkou Kučeru, ten si pohrál s teplýšovickou domácí obranou a vstřelil svůj první gól za Kondrac – 3:1. Jako již několikrát ovšem přišlo pro Kondracké selhání v závěru, když odpadli fyzicky. Hosté vsadili vše na útočnou kartu a mezi 82. a 87. minutou, po trestném kopu Ottla a Krále po centru ze strany vyrovnal na 3:3. V infarktovém závěru podnikli po trestném kopu Teplýšovic domácí rychlý brejk, když dlouhý míč Císaře perfektně připravil Kučera pro Janouše a kondracký hrající trenér z úhlu obstřelil brankáře Babku – 4:3.

Hrající kouč Kondrace a střelec rozhodujícího gólu Jiří Janouš mladší si po derby oddechl. „Spadl mi velký kámen ze srdce. Je sice hezké, že v domácích utkání připravujeme divákům brankové hody, ale opakuje se stále jedna písnička. V závěru utkání odpadává drtivá většina hráčů fyzicky a soupeř toho většinou dokáže využívat. Fyzická připravenost se na hřišti nedá oklamat a projeví se v plné nahotě. Teplýšovice mají kvalitní mužstvo, které spoléhá na fotbalovost, což předvedly, proto si vítězství cením. Každopádně bych si přál, abychom potvrdili zlepšující výkonnost a ve zbývajících utkáních se posunuli do klidnějšího středu tabulky. Věřím, že zranění Linharta a Vítovského nebudou vážná."

„Jsme totální blbci a zápas jsme si prohráli sami. Vedeme, neproměníme šance, dostaneme trapný góly, srovnáme na 3:3 a rozhodující gól dostaneme po naší standardce, když nejsou schopni dva naši hráči ubránit na půlce jednoho útočníka. Je to prostě ostuda," zlobil se po zápase na svoje spoluhráče hrající trenér Teplýšovic Milan Ottl a dodal: „Rozhodčí byli výborní a nikomu nepomáhali, i když si na ně od první minuty domácí stěžovali."