BENÁTKY NAD JIZEROU – BENEŠOV 1:0 (0:0)

„Je to špatné, stále nás sráží chyby, a nejsme nebezpeční vepředu. Soupeřům tak stačí na výhru, aby nám vstřelili jeden gól. Hrajeme bez agresivity a vůle vyhrát. Nikdo nám nepomůže, na hřišti se musíme zvednout a v posledních dvou zápasech uhrát, co nejvíc bodů,“ zlobí se stoper Benešova Jan Zákostelský, jenž nastoupil po měsíci: „Měl jsem natrženou šlachu v chodidle. Pořád to sice bolí, ale přes zápas se to nezhoršilo.“

Nejtěsnější porážku Benešova zařídil v 74. minutě Synek po centru Sudka, když brankář hostů Mezhiev podklouzl a už se nedostal k míči letícímu na malé vápno. Hosté mohli v závěru vyrovnat, ale Hrebeniuk trefil jen tyč. Brankovou konstrukci trefil i v prvním poločase domácí Boček po lobu přes Mezhieva.

„Byl to vyrovnaný zápas, ve kterém jsme si nezasloužili vyhrát, ale také ani prohrát. Měl dojít do penaltového rozstřelu. Oba týmy se soustředily na dobrou defenzivu, z čehož vyplynulo málo šancí. Zápas na těžkém terénu nakonec rozhodl centr a zakončení z malého vápna. V závěru se od nás se odklonilo štěstí, když jsme trefili tyč,“ posteskl si Jan Zákostelský.

Branka: 74. Synek. Rozhodčí: Hányš.

Benešov: Mezhiev – P. Ježdík, Neuberg, Zákostelský, Vrňák (81. Filip) – V. Ježdík (87. Hrebeniuk), Ngimbi  – Čapek, Bohata (75. Farkaš), L. Balata – Telnar.