S výsledky si nejlépe poradili čtyři hráči – Petr Šmejkal z Neveklova, Jitka Žížalová a Jaroslav Žížala z Týnce nad Sázavou a Vlasta Dubová z Benešova. O vítězství posledně jmenované rozhodl přesně trefený výsledek hlavního zápasu Vlašim – Dukla Praha 2:1. Vlasta Dubová si tak v redakci Benešovského deníku vyzvedne tričko a stokorunovou poukázku od sázkové kanceláře Fortuna.

Výsledky 8. kola

 1. VLAŠIM – DUKLA PRAHA (II. liga) 2:1 1
2. Votice – Domažlice (Divize) 2:0 1
3. Radim – Benešov B (I. A třída) 2:0 1
4. Teplýšovice – Poříčí nad Sázavou (I. B třída) 0:3 2
5. Nespeky – Říčany (I. B třída) 2:1 1
6. Chotýšany – Chocerady (I. B třída) 5:2 1
7. Divišov – Struhařov (Okresní přebor) 1:2 2
8. Olbramovice – Votice B (Okresní přebor) 1:3 2
9. Chocerady B – Ostředek (III. A třída) 0:4 2
10. Olbramovice B – Votice C (IV. B třída) 3:4 2

Počet branek 38

Celkové výsledky

1. místo

0093 Richard Kyselka, Teplýšovice 5 64

2. místo

0060 Václav Hromas, Divišov 2 55

3. místo

0067 Jiří Matouš, Týnec nad Sázavou 5 52
0108 Milena Pištěková, Benešov -1 52

5. místo

0032 Ondřej Paluska, Netvořice -1 49

6. místo

0114 Martin Adam, Libež 2 46
0107 Jaroslav Pištěk, Benešov 2 46
0059 Miroslav Šach, Votice -4 46

9. místo

0072 Jana Exnerová, Vlašim 8 44

10. místo

0095 Martin Kyselka, Teplýšovice 5 43

11. místo

0140 Petr Šmejkal, Neveklov 11 41

12. místo

0042 Jitka Žížalová, Týnec nad Sázavou 11 40
0012 Pavlína Slunečková, Nespeky 8 40
0049 Julie Filipová, Hvězdonice 2 40
0028 Alena Hájková, Jeníkov 2 40
0003 František Chmelík, Benešov 2 40
0063 Tomáš Růžek, Mladovice 2 40
0062 Tomáš Růžek, Praha 2 40
0011 Aleš Drnec, Nespeky -1 40

20. místo

0120 Jaroslav Horáček, Lešany 0 39

21. místo

0055 Václav Hromas, Libež 8 37
0030 František Hájek, Jeníkov 5 37
0018 Jaroslav Petrů, Kalná 5 37
0029 Jakub Hájek, Jeníkov 2 37

25. místo

0092 Milan Kyselka, Teplýšovice 2 36

26. místo

0043 Jaroslav Žížala st., Týnec nad Sázavou 11 34
0026 Josef Novák, Čechtice 2 34

28. místo

0129 Olga Novotná, Úročnice 5 32
0147 Milan Matoušek, Chotýšany 2 32

30. místo

0089 Veronika Kaprálková, Olbramovice 8 31
0017 Jiří Petrů, Kalná 8 31
0115 Ivana Adamová, Libež 5 31
0084 Pavel Benda, Vrchotovy Janovice 5 31
0039 Jiřina Brejlová, Krusičany 5 31
0002 Radka Čedíková, Benešov 5 31
0031 Pavel Hájek, Jeníkov 5 31
0061 Vladimír Jíša, Třemošnice 5 31
0106 Jiří Švejda, Vracovice 5 31
0105 Markéta Benáková, Benešov 2 31
0109 Jan Mrkvička, Benešov 2 31
0116 Bohuslav Böhm, Keblov -1 31
0118 Miroslav Holada, Keblov -1 31
0087 František Souček, Benešov -1 31

44. místo

0121 Jana Drábková, Tomice 5 29
0139 Jan Šmejkal, Neveklov 5 29
0145 Tomáš Beran, Chotýšany 2 29
0037 Miroslav Moravec, Benešov 2 29
0146 Miloslava Žarnecká, Chotýšany 2 29
0143 Robert Žarnecki, Chotýšany 2 29

50. místo

0113 Jiří Stojan, Vlašim 8 28
0040 Ivan Vondrák, Lbosín 8 28
0006 Jaroslav Zíka, Votice 8 28
0125 Petr Chomát mladší, Benešov 5 28
0090 Vítězslav Kaprálek, Olbramovice 5 28
0036 Václav Vincíbr, Benešov 5 28
0051 Miroslav Čedík ml., Vrchotovy Janovice 2 28
0022 Jiří Filip, Čerčany 2 28
0066 Lenka Jíšová, Třemošnice 2 28
0099 Miroslav Bubeník, Benešov -1 28
0058 Antonín Brejla, Krusičany -4 28

61. místo

0122 Pavel Drábek, Tomice 5 26
0123 Božena Drábková, Tomice 5 26
0144 Ivana Beranová, Chotýšany 2 26
0038 Eva Dlabolová, Benešov 2 26

65. místo

0041 Jaroslav Žížala, Týnec nad Sázavou 8 25
0047 Jiří Filip, Hvězdonice 5 25
0112 Lukáš Kocourek, Vlašim 5 25
0005 Josef Rabiňák, Blažim 5 25
0085 Zdeněk Cipl, Vrchotovy Janovice 2 25
0021 Jana Filipová, Čerčany 2 25
0008 Blanka Rezková, Olbramovice -1 25
0080 Josef Bakeš, Kácov -4 25
0086 Zdeňka Součková, Benešov -4 25

74. místo

0136 Jiří Chobotský, Benešov 0 24

75. místo

0137 Miroslav Šmejkal, Neveklov 8 23
0141 Miroslav Kohoutek, Benešov 5 23
0149 Zdeněk Kubík, Dubějovice 2 23
0133 Jiří Smitka, Benešov 2 23

79. místo

0004 Václav Čichovský, Benešov 5 22
0025 Petr Kohoutek, Jírovice 5 22
0094 Josef Kyselka, Teplýšovice 5 22
0033 Petr Paluska, Netvořice 5 22
0052 Miroslav Brabenec, Benešov 2 22
0016 Karel Pacholík, Vlašim 2 22
0111 Lukáš Smítka, Hrazená Lhota 2 22
0048 Jiřina Filipová, Hvězdonice -1 22

87. místo

0135 Jiří Chobotský ml., Benešov 0 21

88. místo

0071 Libor Exner, Vlašim 2 20
0138 Irena Šmejkalová, Neveklov 2 20
0103 Lucie Benáková, Benešov -1 20

91. místo

0050 Vladimír Dřízal, Teplýšovice 5 19
0070 Rostislav Baran, Keblov 2 19
0101 Miroslav Benák, Benešov 2 19
0034 Jan Vincíbr, Louňovice pod Blaníkem -1 19
0076 Iva Peroutková, Vlašim -4 19
0104 Ilona Benáková, Benešov -7 19

97. místo

0148 Dominika Tvrdíková, Benešov -1 18

98. místo

0023 Karel Bárta, Vracovice 0 17

99. místo

0098 Jaroslav Smitka, Nesperská Lhota 5 16
0064 Antonín Brejla mladší, Krusičany 2 16
0001 Tomáš Čedík, Benešov 2 16
0100 Martin Bubeník, Benešov -1 16
0014 Karel Huptys, Petroupec -1 16
0117 Jan Holada, Keblov -4 16
0119 Alena Holadová, Keblov -4 16

106. místo

0045 Martin Chrpa, Benešov -7 15

107. místo

0134 Miroslav Kohoutek ml., Benešov 2 14

108. místo

0007 Blanka Ciplová, Benešov 8 13
0091 Veronika Lamačová, Olbramovice 5 13
0083 Blažena Bendová, Vrchotovy Janovice -1 13
0009 František Cipl, Benešov -1 13
0015 Miroslav Čedík st., Vrchotovy Janovice -1 13
0110 Zdeněk Smítka, Vlašim -1 13
0074 Ludmila Peroutková, Vlašim -7 13

115. místo

0142 Jana Tvrdíková, Benešov 2 11
0013 Pavel Drnec, Nespeky 0 11
0065 Eva Brejlová, Krusičany -7 11

118. místo

0069 Libor Žížala, Týnec nad Sázavou 5 10
0024 Martin Kohoutek, Jírovice 2 10
0096 Marek Tvrdík, Benešov -1 10
0019 Richard Takács, Netvořice -4 10
0097 Vojtěch Tvrdík, Benešov -7 10

123. místo

0132 Vlasta Dubová, Benešov 11 8
0127 Josef Štork, Votice 2 8
0126 Ema Štorková, Votice 2 8
0057 Jaroslav Mrázek, Vrchotovy Janovice 0 8
0010 Luděk Sysel, Kondrac 0 8
0044 Stanislav Pešek, Benešov -7 8

129. místo

0102 Aleš Benák, Benešov 2 7
0088 Marie Kaprálková, Olbramovice 2 7
0130 Zdeněk Tůma, Benešov 0 7
0053 Pavla Topičová, Čerčany -1 7
0081 Jana Venkrbcová, Praha -1 7
0046 Jana Chrpová, Benešov -4 7
0056 Václav Mojdl, Benešov -4 7

136. místo

0128 Marek Štork, Votice -1 5

137. místo

0082 Jaroslav Bakeš, Praha 2 4
0035 Katka Šlapalová, Mladá Vožice -1 4
0068 Jiřina Žížalová, Týnec nad Sázavou -1 4
0027 Markéta Nováková, Čechtice -7 4

141. místo

0150 Ondřej Bartůšek, Benešov 0 3

142. místo

0073 Miloslav Peroutka, Vlašim -4 1

143. místo

0020 Matěj Lizák, Kondrac 0 0

144. místo

0078 Vlaďka Šeniglová, Vlašim 5 -1

145. místo

0124 Jana Tůmová, Benešov 0 -3

146. místo

0079 David Šenigl, Vlašim 0 -6

147. místo

0075 Miloslav Peroutka mladší, Vlašim -4 -8

148. místo

0131 Pavel Dvořák, Kobylí 2 -13

149. místo

0077 Ludmila Šeniglová, Vlašim 0 -15

150. místo

0054 Jaroslava Brabencová, Benešov -4 -20