Tipéry opět výsledky překvapily, a tak nakonec nezvítězil fotbalový odborník, ale odbornice Lenka Matušková z Býkovic, která trefila sedm zápasů a získala jako jediná 11 bodů. Za výborný výkon si z redakce Benešovského deníku odnese stokorunový tiket od sázkové kanceláře Fortuna a tričko s logem Fortuna ligy.

Na čele celkové soutěže se usadili hráči Zdeněk Tůma z Benešova a Václav Hromas z Libže, kteří jsou zatím nejblíže k hlavní ceně sudu piva a elektrické sekačky.

Výsledky 4. kola Jarní Fortuna ligy BND

1. LIBODŘICE – SOKOL KONDRAC (I. B třída) 1:1 (1:1) 0
2. Graffin Vlašim – Zlín (II. liga) 1:1 0
3. Marila Votice – Doubravka (Divize) 0:0 0
4. Sokol Nespeky – Sokol Sedlec–Prčice (I. B třída) 3:4 2
5. Zbraslavice – Sokol Trhový Štěpánov (I. B třída) 3:0 1
6. Tuchoraz – Sokol Teplýšovice (I. B třída) 0:1 2
7. SK Posázavan Poříčí n. S. – Sokol Maršovice (I. B třída) 5:1 1
8. Sokol Vrchotovy Janovice – Sokol Chotýšany (OP) 2:3 2
9. FK Bílkovice – Sokol Libež (III. B třída) 5:1 1
10. Sokol Keblov – Blaník Načeradec (IV. D třída) 1:2 2

POČET BRANEK: 35

Celkové výsledky Jarní Fortuna ligy Benešovského deníku

1. místo

BN0102 Zdeněk Tůma, Benešov 5 32
BN0050 Václav Hromas, Libež 2 32

3. místo

BN0077 Richard Kyselka, Teplýšovice 5 29

4. místo

BN0067 Miroslav Moravec, Benešov 8 26
BN0029 Irena Šmejkalová, Neveklov 8 26
BN0081 Aleš Benák, Benešov 5 26
BN0042 František Hájek, Jeníkov 5 26
BN0065 Vladimír Jíša, Třemošnice 5 26
BN0076 Josef Kyselka, Teplýšovice 5 26
BN0142 Josef Bakeš, Kácov 2 26
BN0046 Miroslav Čedík ml., Vrchotovy Janovice 2 26
BN0075 Jan Mrkvička, Benešov 2 26
BN0016 Iva Peroutková, Vlašim 2 26

14. místo

BN0041 Jakub Hájek, Jeníkov 8 23
BN0101 Jana Tůmová, Benešov 8 23
BN0131 Jitka Žížalová, Týnec nad Sázavou 8 23
BN0035 Jiří Matouš, Týnec nad Sázavou 5 23
BN0015 Ludmila Peroutková, Vlašim 5 23
BN0053 Pavel Říha, Benešov 5 23
BN0048 Miroslav Čedík st., Vrchotovy Janovice 2 23
BN0078 Martin Kyselka, Teplýšovice 2 23
BN0003 Stanislav Padevět, Břežany 2 23

23. místo

BN0026 Bohuslav Böhm, Keblov 8 20
BN0103 Jiří Filip, Hvězdonice 8 20
BN0024 Jan Holada, Keblov 8 20
BN0027 Miroslav Holada, Keblov 8 20
BN0025 Alena Holadová, Keblov 8 20
BN0028 Jan Šmejkal, Neveklov 8 20
BN0094 Aleš Drnec, Nespeky 5 20
BN0105 Jiřina Filipová, Hvězdonice 5 20
BN0111 Eva Palusková, Týnec nad Sázavou 5 20
BN0044 Alena Hájková, Jeníkov 2 20
BN0072 Blanka Rezková, Olbramovice 2 20
BN0059 Antonín Brejla, Krusičany -1 20
BN0043 Pavel Hájek, Jeníkov -1 20
BN0117 Jiří Chobotský, Benešov -1 20
BN0087 Petr Naňák, Zdislavice -1 20

38. místo

BN0002 František Chmelík, Benešov 5 18

39. místo

BN0032 Jiří Petrů, Kalná 8 17
BN0049 Jaroslav Mareš, Vlašim 5 17
BN0022 Jiří Stojan, Vlašim 5 17
BN0031 Miroslav Šmejkal, Neveklov 5 17
BN0030 Petr Šmejkal, Neveklov 5 17
BN0074 František Cipl, Vlašim 2 17
BN0047 Tomáš Čedík, Benešov 2 17
BN0122 František Dráb, Chlistov 2 17
BN0095 Pavel Drnec, Nespeky 2 17
BN0147 Jana Exnerová, Vlašim 2 17
BN0104 Julie Filipová, Hvězdonice 2 17
BN0119 Jiří Malypetr, Jablonná nad Vltavou 2 17
BN0088 Petra Naňáková, Zdislavice 2 17
BN0004 Ladislav Padevět, Břežany 2 17
BN0011 Karel Pacholík, Vlašim 2 17
BN0114 Ondřej Paluska, Netvořice 2 17
BN0124 Milena Pištěková, Benešov 2 17
BN0089 František Souček, Benešov 2 17
BN0084 Markéta Benáková, Benešov -1 17
BN0123 Jaroslav Pištěk, Benešov -1 17
BN0023 Věra Hromasová, Divišov -4 17

60. místo

BN0159 Ivan Vondrák, Lbosín 5 15
BN0001 Václav Čichovský, Benešov 2 15
BN0056 Jaroslav Mrázek, Vrchotovy Janovice 2 15
BN0092 Martin Chrpa, Benešov 0 15

64. místo

BN0057 Jiřina Brejlová, Krusičany 5 14
BN0040 Pavel Benda, Vrchotovy Janovice 2 14
BN0128 Jaroslava Brabencová, Benešov 2 14
BN0110 Jana Filipová, Čerčany 2 14
BN0055 Jiří Chobotský ml., Benešov 2 14
BN0070 Marek Štork, Votice 2 14
BN0093 Jan Vincíbr, Louňovice pod Blaníkem 2 14
BN0140 Jaroslav Bakeš, Praha -1 14
BN0061 Tomáš Růžek, Mladovice -1 14
BN0068 Josef Štork, Votice -1 14
BN0037 Jiřina Žížalová, Týnec nad Sázavou -1 14
BN0083 Ilona Benáková, Benešov -4 14

76. místo

BN0116 Luděk Sysel, Kondrac 1 13

77. místo

BN0150 Lenka Matoušková, Býkovice 11 12
BN0135 Roman Filip, Vlašim 2 12
BN0151 Josef Šimánek, Bílkovice 2 12
BN0058 Katka Šlapalová, Mladá Vožice 2 12
BN0121 Martin Kohoutek, Jírovice 0 12
BN0156 Miroslav Bubeník, Benešov -1 12

83. místo

BN0080 Miroslav Benák, Benešov 5 11
BN0079 Milan Kyselka, Teplýšovice 5 11
BN0066 Tomáš Růžek, Praha 5 11
BN0086 Jiří Brůna, Vlašim 2 11
BN0071 Josef Kratochvíl, Nespery 2 11
BN0014 Miloslav Peroutka mladší, Vlašim 2 11
BN0137 Tomáš Beran, Chotýšany -1 11
BN0136 Ivana Beranová, Chotýšany -1 11
BN0039 Zdeněk Cipl, Vrchotovy Janovice -1 11
BN0060 Jan Holoubek, Drachkov -1 11
BN0129 Václav Mojdl, Benešov -1 11
BN0063 Stanislav Pešek, Benešov -1 11
BN0126 Václav Vincíbr, Benešov -1 11
BN0138 Miloslava Žarnecká, Chotýšany -1 11
BN0139 Robert Žarnecki, Chotýšany -1 11
BN0064 Ondřej Pešek, Benešov -4 11

99. místo

BN0051 David Štěpánek, Benešov 2 9

100. místo

BN0069 Ema Štorková, Votice 8 8
BN0082 Lucie Benáková, Benešov 5 8
BN0133 Miroslav Kohoutek ml., Benešov 5 8
BN0108 Jiří Smitka, Benešov 5 8
BN0132 Jaroslav Žížala ml., Týnec nad Sázavou 5 8
BN0038 Blažena Bendová, Vrchotovy Janovice 2 8
BN0127 Miroslav Brabenec, Benešov 2 8
BN0148 Jaroslav Smitka, Nesperská Lhota 2 8
BN0036 Libor Žížala, Týnec nad Sázavou 2 8
BN0054 Radka Čedíková, Benešov -1 8
BN0020 Vladimír Dřízal, Teplýšovice -1 8
BN0146 Libor Exner, Vlašim -1 8
BN0010 Václav Hromas, Divišov -1 8
BN0009 Lukáš Kocourek, Vlašim -1 8
BN0096 Pavlína Slunečková, Nespeky -1 8
BN0130 Jaroslav Žížala, Týnec nad Sázavou -1 8
BN0112 Eva Marková, Krusičany -4 8
BN0013 Miloslav Peroutka, Vlašim -4 8
BN0098 Miloslav Šach, Votice -4 8
BN0144 Markéta Nováková, Čechtice -7 8

120. místo

BN0118 Eva Malypetrová, Jablonná nad Vltavou -1 7

121. místo

BN0006 Martin Adam, Libež 5 6
BN0100 Jiří Hronek, Benešov 5 6
BN0155 Martin Bubeník, Benešov 2 6
BN0153 Jiřina Hošková, Keblov 2 6
BN0099 Jaroslav Kučera, Dalovy 2 6
BN0120 Petr Kohoutek, Jírovice 0 6
BN0062 Petr Kokta, Benešov 0 6
BN0157 Karel Huptys, Petroupec -1 6

129. místo

BN0165 Jana Tvrdíková, Benešov 5 5
BN0134 Miroslav Kohoutek st., Benešov 2 5
BN0113 Petr Paluska, Netvořice 2 5
BN0097 Jana Šachová, Votice 2 5
BN0073 Blanka Ciplová, Benešov -1 5
BN0109 Jiří Filip, Čerčany -1 5
BN0143 Josef Novák, Čechtice -1 5
BN0085 Jiří Švejda, Vracovice -4 5

137. místo

BN0162 Rostislav Baran, Keblov 5 4

138. místo

BN0160 Milan Matoušek, Chotýšany 5 3
BN0158 Martin Doležal, Olbramovice 2 3
BN0019 Věra Štěpánková, Jinošice 0 3

141. místo

BN0012 Helena Pacholíková, Vlašim 5 2
BN0163 Jiří Brůna mladší, Vlašim 2 2
BN0125 Radim Kašpar, Vlašim 2 2
BN0008 Zdeněk Smítka, Vlašim 2 2
BN0115 Richard Takács, Netvořice 2 2
BN0052 Pavel Dvořák, Kobylí -1 2
BN0007 Lukáš Smítka, Hrazená Lhota -1 2
BN0106 Jaroslav Zíka, Votice -1 2
BN0033 Roman Kunčický, Hulice -4 2
BN0090 Zdeňka Součková, Benešov -7 2

151. místo

BN0152 Lukáš Šimánek, Bílkovice 0 1
BN0091 Jana Chrpová, Benešov -1 1

153. místo

BN0145 František Dušek, Vlašim 0 0
BN0005 Ivana Adamová, Libež -1 0
BN0154 Antonín Brejla starší, Krusičany -1 0
BN0161 Jaroslav Horáček, Lešany -1 0

157. místo

BN0141 Jana Venkrbcová, Praha 2 -1
BN0034 Jaroslav Petrů, Kalná -1 -1
BN0018 David Šenigl, Vlašim -4 -1

160. místo

BN0107 Vlasta Dubová, Benešov 2 -4
BN0149 Marek Tvrdík, Benešov -1 -4
BN0164 Josef Dušek, Domašín -4 -4

163. místo

BN0021 Aneta Peroutková, Vlašim 0 -5
BN0045 Josef Rabiňák, Blažim -1 -5

165. místo

BN0017 Ludmila Šeniglová, Vlašim -1 -6