13. kolo

Z deseti fotbalových zápasů skončilo v posledním, dramatickém klání pět výhrou domácích celků, dvě utkání skončila nerozhodně a ve třech duelech brali body hosté.
Tipérům výsledky zamotaly hlavy a o výhru v kole se poprala trojice Eva Marková z Krusičan, Václav Čichovský a Miroslav Moravec, oba z Benešova, která uhádla sedm zápasů a získala jedenáct bodů.
První kritérium, výhru Vrchotových Janovic nad béčkem Votic (okresní přebor) v hlavním zápase, trefili všichni, ale přesný výsledek 4:2, poločas 3:2, ani počet branek (28) neměl naopak ani jeden z tria. Proto musel na řadu přijít los.
Paní Štěstěna se nakonec přiklonila na stranu Václava Čichovského, který si v redakci Benešovského deníku vyzvedne tričko a 100 korunovou poukázku od sázkové kanceláře Fortuna.

VÝSLEDKY POSLEDNÍHO 13. KOLA

 1. VRCHOTOVY JANOVICE – VOTICE B (OKRESNÍ PŘEBOR) 4:2 (3:2) 1
2. Sokolov – Vlašim (II. liga) 0:0 0
3. Votice – 1. FK Příbram B (Divize) 1:0 1
4. Benešov – Hořovicko (Divize) 1:0 1
5. Polepy – Vlašim B (Krajský přebor) 1:2 2
6. Pyšely – Kutná Hora (I. A třída) 0:0 0
7. Chocerady – Teplýšovice (I. B třída) 4:3 1
8. Pravonín – Olbramovice (Okresní přebor) 0:3 2
9. Ostředek – Zaječice (III. A třída) 2:4 2
10. Mezno – Soběhrdy (III. A třída) 1:0 1

SUPERTREFA 28 BRANEK

CELKOVÉ HODNOCENÍ

Závěr byl, jako už dlouho ne, velmi dramatický a po posledním dějství mělo pět hráčů (Zdeněk Cipl z Vrchotových Janovic, Jaroslav Žížala starší a Jiří Matouš, oba z Týnce nad Sázavou, Miroslav Šmejkal z Neveklova a Jaroslav Horáček z Lešan) stejný počet 88 bodů. Prvním kritériem, přesně uhodnutých hlavních zápasů ve všech třinácti kolech prošli do finále Miroslav Šmejkal a Jaroslav Žížala, kteří se trefili v šesti případech, zbylé trio jen v pěti. Druhé kritérium, přesný počet branek ve všech třinácti kolech, měli oba stejný, jednou se trefili přesně. O vítězi podzimní Fortuna ligy, pro kterého je připraven sud piva Ferdinand, musel rozhodnout los. Paní Štěstěna se přiklonila nakonec na stranu Miroslava Šmejkala.

Na druhého Jaroslava Žížalu čeká v redakci Benešovského deníku exkluzivní sada nářadí.

Bronzovou pozici a 1000 korunovou poukázku od sázkové kanceláře Fortuna, získal díky dvakrát trefeným přesným počtem branek ve všech třinácti kolech Zdeněk Cipl.

O čtvrtém a pátém místě musel opět rozhodnout los, protože Jiří Matouš a Jaroslav Horáček netrefili ani jednou přesný počet branek ve všech třinácti kolech. Paní Štěstěna se nakonec přiklonila na stranu Jiřího Matouše, pro kterého je připraven fotbalový míč.

Pátý v pořadí Jaroslav Horáček se musí spokojit s větším batohem.

Na šestém až sedmém místě měli stejný počet bodů (85) dvě ženy – dlouho vedoucí Pavlína Slunečková z Nespek a Lenka Veselá z Vlašimi. O šesté příčce a příruční tašce pro Pavlínu Slunečkovou, rozhodlo pět přesně uhodnutých hlavních zápasů ve všech třinácti kolech, sedmá Lenka Veselá uhodla jen čtyři a proto na ni zbyl menší batoh.

Poslední tři ohodnocení tipéři na osmém až desátém místě – Eva Marková z Krusičan, Rostislav Baran z Keblova a Libor Exner z Vlašimi si za stejný počet bodů (82) vyhráli dárkovou tašku od Benešovského deníku.

Všem tipérům podzimní Fortuna ligy Benešovského deníku děkujeme za účast a deseti nejlepším gratulujeme.

Ocenění si mohou pro ceny přicházet do redakce Benešovského deníku od pondělí 23. listopadu mezi 9 až 16 hodinou.

1. místo

0137 Miroslav Šmejkal, Neveklov 2 88

2. místo

0113 Jaroslav Žížala st., Týnec nad Sázavou 8 88

3. místo

0037 Zdeněk Cipl, Vrchotovy Janovice 2 88

4. místo

0062 Jiří Matouš, Týnec nad Sázavou 2 88

5. místo

0136 Jaroslav Horáček, Lešany 5 88

6. místo

0077 Pavlína Slunečková, Nespeky -1 85

7. místo

0095 Lenka Veselá, Vlašim 5 85

8. - 10. místo

0101 Eva Marková, Krusičany 11 82
0061 Rostislav Baran, Keblov -1 82
0039 Libor Exner, Vlašim -1 82

11. místo

0132 Jiří Chobotský ml., Benešov 2 80

12. místo

0035 Blažena Bendová, Vrchotovy Janovice 5 79
0051 Miroslav Holada, Keblov 5 79
0053 Jan Holada, Keblov 5 79
0054 Alena Holadová, Keblov 5 79
0079 Martin Kyselka, Teplýšovice 5 79
0052 Bohuslav Böhm, Keblov 2 79
0085 David Kabíček, Olbramovice 2 79
0139 Jan Šmejkal, Neveklov 2 79
0108 Tomáš Růžek, Mladovice -4 79

21. místo

0104 Petr Paluska, Netvořice 8 76
0040 Václav Hromas, Divišov 5 76
0003 František Chmelík, Benešov 5 76
0130 Miroslav Bubeník, Benešov 2 76
0006 Jiří Malý, Louňovice 2 76
0089 Petra Naňáková, Zdislavice 2 76
0151 Ladislav Vrkoslav, Dolní Kralovice -1 76

28. místo

0067 Božena Drábková, Tomice 5 73
0128 Julie Filipová, Hvězdonice 5 73
0148 Otakar Roháč, Vítonice 5 73
0056 Jaroslav Petrů, Kalná 2 73
0129 Martin Bubeník, Benešov -1 73
0114 Jan Holoubek, Drachkov -1 73
0090 Jan Mrkvička, Benešov -1 73
0088 Petr Naňák, Zdislavice -1 73
0112 Jaroslav Žížala, Týnec nad Sázavou -1 73
0001 Martin Macháček, Čerčany -4 73

38. místo

0043 Ivana Adamová, Libež 5 70
0100 Ivan Vondrák, Lbosín 5 70
0153 Jiří Buchal, Louňovice pod Blaníkem 2 70
0023 Tomáš Čedík, Benešov 2 70
0125 Jiří Filip, Čerčany 2 70
0141 Josef Novák, Čechtice 2 70
0150 Irena Roháčová, Dolní Kralovice 2 70
0105 Tomáš Růžek, Praha 2 70
0138 Irena Šmejkalová, Neveklov 2 70
0028 Jana Tůmová, Benešov 2 70
0069 Jaroslav Pištěk, Benešov -1 70
0094 Radek Veselý, Vlašim -1 70
0033 Jaroslav Zíka, Votice -1 70

51. místo

0144 Ivana Beranová, Chotýšany 5 67
0071 Miroslav Kohoutek st., Benešov 5 67
0147 Pavel Roháč, Dolní Kralovice 5 67
0032 Jiří Žaba, Pecerady 5 67
0014 Zdeněk Tůma, Benešov 2 67
0047 Ludmila Peroutková, Vlašim -1 67
0074 Blanka Ciplová, Benešov -4 67

58. místo

0007 Luděk Sysel, Kondrac 0 66

59. místo

0017 Miroslav Brabenec, Benešov -1 65
0161 Lukáš Kocourek, Vlašim -1 65

61. místo

0019 Antonín Brejla, Krusičany 5 64
0102 Eva Palusková, Týnec nad Sázavou 5 64
0030 Václav Tůma, Vlašim 2 64
0036 Pavel Benda, Vrchotovy Janovice -1 64
0066 Jana Drábková, Tomice -1 64
0133 Aneta Hájková, Jeníkov -1 64

67. místo

0140 Markéta Nováková, Čechtice 8 61
0107 František Souček, Benešov 8 61
0087 Jiří Malypetr, Jablonná nad Vltavou 5 61
0106 František Pouzar, Benešov 5 61
0076 František Cipl, Vlašim 2 61
0099 Václav Hromas, Libež 2 61
0135 Jakub Hájek, Jeníkov -1 61
0134 František Hájek, Jeníkov -4 61
0143 Miloslava Žarnecká, Chotýšany -4 61

76. místo

0162 Vlasta Dubová, Benešov 0 60

77. místo

0041 Karel Bárta, Vracovice -1 59

78. místo

0010 Jaroslav Kučera, Dalovy 5 58
0068 Milena Pištěková, Benešov 2 58
0154 Jiří Ryšavý, Tomice 2 58
0111 Jitka Žížalová, Týnec nad Sázavou 2 58
0120 Aleš Benák, Benešov -1 58
0027 Jiří Chobotský, Benešov -4 58

84. místo

0078 Milan Kyselka, Teplýšovice -1 57

85. místo

0103 Ondřej Paluska, Netvořice 2 55
0055 Jiří Petrů, Kalná 2 55
0149 Otakar Roháč mladší, Vítonice 2 55
0126 Jiří Filip st., Hvězdonice -1 55
0070 Miroslav Kohoutek, Benešov -1 55
0080 Richard Kyselka, Teplýšovice -1 55
0031 Jiří Stojan, Vlašim -1 55
0021 David Štěpánek, Benešov -4 55
0097 Jan Vincíbr, Louňovice pod Blaníkem -4 55

94. místo

0156 Jaroslav Smitka, Nesperská Lhota 2 53
0020 Jana Šachová, Votice -1 53

96. místo

0029 Petr Jiráček, Benešov 8 52
0092 Pavel Drnec, Nespeky 2 52
0084 Vítězslav Kaprálek, Olbramovice 2 52
0057 Pavel Hájek, Jeníkov -1 52
0146 Tomáš Beran, Chotýšany -4 52

101. místo

0013 Marek Štork, Votice 2 51

102. místo

0042 Matěj Lizák, Kondrac -1 50

103. místo

0124 Jana Filipová, Čerčany 2 49
0073 Eva Bulínová, Vlašim -1 49
0046 Miloslav Peroutka mladší, Vlašim -4 49

106. místo

0167 Veronika Kaprálková, Olbramovice -1 48

107. místo

0038 Jana Exnerová, Vlašim 0 47
0018 Jaroslava Brabencová, Benešov -1 47

109. místo

0004 Václav Čichovský, Benešov 11 46
0081 Josef Kyselka, Teplýšovice 8 46
0127 Jiřina Filipová, Hvězdonice 5 46
0005 Eva Malá, Louňovice 5 46
0086 Eva Malypetrová, Jablonná nad Vltavou 5 46
0044 Martin Adam, Libež 2 46
0034 Josef Rabiňák, Blažim -1 46
0075 Blanka Rezková, Olbramovice -1 46

117. místo

0049 Roman Kunčický, Hulice 5 44

118. místo

0058 Josef Bakeš, Kácov 2 43
0178 Josef Kratochvíl, Nespery 2 43
0065 Pavel Drábek, Tomice -1 43

121. místo

0166 Pavel Bucala, Vlašim 2 42
0173 Vladěna Šeniglová, Vlašim -1 42

123. místo

0163 Miroslav Moravec, Benešov 11 41
0157 Karel Pacholík, Vlašim 5 41
0145 Robert Žarnecki, Chotýšany -1 41

126. místo

0119 Miloslav Benák, Benešov 2 40
0121 Lucie Benáková, Benešov -4 40
0142 Milan Růžek, Čechtice -7 40

129. místo

0011 Josef Štork, Votice 2 39

130. místo

0045 Miloslav Peroutka, Vlašim -1 38

131. místo

0015 Katka Šlapalová, Mladá Vožice 5 37
0123 Jiří Švejda, Vracovice 5 37
0025 Martin Kohoutek, Jírovice 2 37
0098 Václav Vincíbr, Benešov 0 37

135. místo

0160 Jiří Hronek, Benešov -4 35

136. místo

0082 Miroslav Kaprálek, Votice 2 34
0050 Petr Lacina, Poříčí nad Sázavou 0 34
0022 Pavel Dvořák, Kobylí -4 34

139. místo

0064 Jiřina Žížalová, Týnec nad Sázavou 5 31
0026 Petr Kohoutek, Jírovice -1 31

141. místo

0118 Lenka Jíšová, Třemošnice 0 29
0093 Aleš Drnec, Nespeky -4 29

143. místo

0002 Richard Takács, Netvořice 2 28
0009 Jiří Adam, Lbosín 0 28
0131 Jiří Pazdera, Benešov 0 28
0152 Jiří Kopecký, Ledeč nad Sázavou -1 28
0060 Jana Venkrbcová, Praha -1 28

148. místo

0012 Ema Štorková, Votice 5 27
0179 Richard Blahušek, Benešov 2 27

150. místo

0016 Václav Mojdl, Benešov -4 26

151. místo

0164 Martin Chrpa, Benešov -1 24

152. místo

0008 Martin Adam, Lbosín 0 22
0122 Ilona Benáková, Benešov -1 22

154. místo

0168 Zdeňka Součková, Benešov 8 21

155. místo

0048 Iva Peroutková, Vlašim -1 20

156. místo

0115 Martin Novotný, Úročnice 0 19
0072 Gábina Bulínová, Vlašim -1 19
0096 Vít Zajíček, Vlašim -1 19
0063 Libor Žížala, Týnec nad Sázavou -1 19

160. místo

0110 Veronika Rotreklová, Benešov 0 18

161. místo

0117 Michal Franěk, Benešov 0 17
0116 Vladimír Jíša, Třemošnice 0 17

163. místo

0155 Marek Tvrdík, Benešov 0 15

164. místo

0024 Jiří Mašata, Benešov 5 13
0059 Jaroslav Bakeš, Praha 2 13
0083 Jaroslav Jedlan, Bystřice -4 13

167. místo

0165 Jana Chrpová, Benešov 5 11

168. místo

0091 Jiří Smitka, Benešov 0 8
0171 Petr Vilímek, Jemniště -4 8

170. místo

0181 Milan Borský, Pyšely 0 6

171. místo

0177 Tomáš Benda, Vrchotovy Janovice 0 2
0176 Martina Camfrlová, Postupice 0 2
0169 Václav Vševyd, Aš 0 2

174. místo

0172 Ludmila Šeniglová, Vlašim -1 1

175. místo


0109 David Kloc, Drachkov 0 0
0170 Olga Novotná, Úročnice 0 0

177. místo

0175 Zdeněk Vondrák, Vlašim 0 -1

178. místo

0180 Michal Novotný, Benešov -4 -3

179. místo

0159 Lukáš Smítka, Hrazená Lhota 0 -5

180. místo

0158 Zdeněk Smítka, Vlašim 2 -7

181. místo

0174 David Šenigl, Vlašim 5 -10