Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Anetě Hájkové pomohla k výhře paní Štěstěna

Benešovsko - Podzimní část tipovací soutěže Fortuna liga Benešovského deníku ukrojila devátý díl z třináctidílného koláče. Zaváhání Pavlíny Slunečkové využil Zdeněk Cipl a vyšvihl se do čela.

20.10.2009
SDÍLEJ:

Tomáš Růžek z Mladovic se radoval z výhry v 8. kole Fortuna ligy a z redakce BND si odnesl stokorunovou poukázku od sázkové kanceláře Fortuna a tričko. Foto: Foto: Deník/ Pavel Šimáček

Z devíti fotbalových zápasů (utkání III. B třídy Ratměřice – Křivsoudov bylo odloženo pro nezpůsobilý terén) skončily čtyři výhrami domácích týmů, dva mače neměly vítěze a třikrát brali všechny body hosté. Nepříliš gólově úspěšnými zápasy se nejlépe propletly dvě ženy – Aneta Hájková z Jeníkova a Jiřina Filipová z Hvězdonic, které získaly dvanáct bodů za sedm přesných tref.

Paradoxem bylo, že hlavní zápas Maršovice versus Sedlec–Prčice tipovaly obě stejně (výhru domácích), ale špatně, i s počtem gólů se shodly (40), ale hráči jich vstřelili jen 22. Proto musel na řadu přijít los a paní Štěstěna se přiklonila na stranu Anety Hájkové z Jeníkova. Úspěšná tipérka si v redakci Benešovského deníku vyzvedne tričko a 100 korunovou poukázku od sázkové kanceláře Fortuna.

VÝSLEDKY 9. KOLA

1. MARŠOVICE – SEDLEC–PRČICE (I. B TŘÍDA) 0:2 (0:1) 2
2. Sparta Praha B – Vlašim (II. liga) 2:3 2
3. Votice – Třeboň (Divize) 4:0 1
4. Doubravka – Benešov (Divize) 2:0 1
5. Nové Strašecí – Vlašim B (Krajský přebor) 1:1 0
6. Týnec nad Sázavou – Jílové (I. A třída) 0:0 0
7. Libodřice – Teplýšovice (I. B třída) 2:1 1
8. Trhový Štěpánov – Chocerady (I. B třída) 1:0 1
9. Úročnice – Votice B (Okresní přebor) 1:2 2
10. Ratměřice – Křivsoudov (III. B třída) nehráno

SUPERTREFA 22 BRANEK

1. místo
0037 Zdeněk Cipl, Vrchotovy Janovice 6 67

2. místo
0137 Miroslav Šmejkal, Neveklov 3 64
0077 Pavlína Slunečková, Nespeky 0 64

4. místo
0001 Martin Macháček, Čerčany 6 61
0007 Luděk Sysel, Kondrac 6 61
0095 Lenka Veselá, Vlašim 6 61
0035 Blažena Bendová, Vrchotovy Janovice 3 61
0052 Bohuslav Böhm, Keblov 3 61
0136 Jaroslav Horáček, Lešany 3 61
0139 Jan Šmejkal, Neveklov 3 61

11. místo
0061 Rostislav Baran, Keblov 6 58
0039 Libor Exner, Vlašim 6 58
0006 Jiří Malý, Louňovice 6 58
0051 Miroslav Holada, Keblov 3 58
0053 Jan Holada, Keblov 3 58
0054 Alena Holadová, Keblov 3 58
0132 Jiří Chobotský ml., Benešov 3 58
0079 Martin Kyselka, Teplýšovice 3 58
0113 Jaroslav Žížala st., Týnec nad Sázavou 3 58
0074 Blanka Ciplová, Benešov 0 58
0108 Tomáš Růžek, Mladovice 0 58

22. místo
0089 Petra Naňáková, Zdislavice 9 55
0062 Jiří Matouš, Týnec nad Sázavou 6 55
0151 Ladislav Vrkoslav, Dolní Kralovice 6 55
0033 Jaroslav Zíka, Votice 6 55
0130 Miroslav Bubeník, Benešov 3 55
0090 Jan Mrkvička, Benešov 3 55
0056 Jaroslav Petrů, Kalná 3 55
0069 Jaroslav Pištěk, Benešov 3 55
0129 Martin Bubeník, Benešov 0 55
0028 Jana Tůmová, Benešov 0 55

32. místo
0017 Miroslav Brabenec, Benešov -3 53

33. místo
0003 František Chmelík, Benešov 6 52
0101 Eva Marková, Krusičany 6 52
0088 Petr Naňák, Zdislavice 6 52
0120 Aleš Benák, Benešov 3 52
0036 Pavel Benda, Vrchotovy Janovice 3 52
0023 Tomáš Čedík, Benešov 3 52
0067 Božena Drábková, Tomice 3 52
0040 Václav Hromas, Divišov 3 52
0085 David Kabíček, Olbramovice 3 52
0148 Otakar Roháč, Vítonice 3 52
0031 Jiří Stojan, Vlašim 3 52
0100 Ivan Vondrák, Lbosín 3 52
0112 Jaroslav Žížala, Týnec nad Sázavou 3 52
0125 Jiří Filip, Čerčany 0 52

47. místo
0161 Lukáš Kocourek, Vlašim 9 50
0162 Vlasta Dubová, Benešov -3 50

49. místo
0133 Aneta Hájková, Jeníkov 12 49
0043 Ivana Adamová, Libež 3 49
0128 Julie Filipová, Hvězdonice 3 49
0087 Jiří Malypetr, Jablonná nad Vltavou 3 49
0047 Ludmila Peroutková, Vlašim 3 49
0030 Václav Tůma, Vlašim 3 49
0104 Petr Paluska, Netvořice 0 49
0094 Radek Veselý, Vlašim 0 49
0032 Jiří Žaba, Pecerady 0 49
0114 Jan Holoubek, Drachkov -3 49

59. místo
0135 Jakub Hájek, Jeníkov 9 46
0141 Josef Novák, Čechtice 9 46
0021 David Štěpánek, Benešov 6 46
0014 Zdeněk Tůma, Benešov 6 46
0134 František Hájek, Jeníkov 3 46
0080 Richard Kyselka, Teplýšovice 3 46
0147 Pavel Roháč, Dolní Kralovice 3 46
0153 Jiří Buchal, Louňovice pod Blaníkem 0 46
0076 František Cipl, Vlašim 0 46
0102 Eva Palusková, Týnec nad Sázavou 0 46
0150 Irena Roháčová, Dolní Kralovice 0 46
0092 Pavel Drnec, Nespeky -3 46

71. místo
0066 Jana Drábková, Tomice 6 43
0010 Jaroslav Kučera, Dalovy 6 43
0105 Tomáš Růžek, Praha 6 43
0057 Pavel Hájek, Jeníkov 3 43
0099 Václav Hromas, Libež 3 43
0027 Jiří Chobotský, Benešov 3 43
0071 Miroslav Kohoutek st., Benešov 3 43
0138 Irena Šmejkalová, Neveklov 3 43
0103 Ondřej Paluska, Netvořice 0 43
0154 Jiří Ryšavý, Tomice 0 43
0019 Antonín Brejla, Krusičany -3 43

82. místo
0078 Milan Kyselka, Teplýšovice 6 42

83. místo
0156 Jaroslav Smitka, Nesperská Lhota 9 41

84. místo
0070 Miroslav Kohoutek, Benešov 6 40
0111 Jitka Žížalová, Týnec nad Sázavou 6 40
0121 Lucie Benáková, Benešov 3 40
0124 Jana Filipová, Čerčany 3 40
0065 Pavel Drábek, Tomice 0 40
0107 František Souček, Benešov 0 40
0084 Vítězslav Kaprálek, Olbramovice -3 40
0097 Jan Vincíbr, Louňovice pod Blaníkem -3 40

92. místo
0013 Marek Štork, Votice 6 39

93. místo
0020 Jana Šachová, Votice 3 38
0042 Matěj Lizák, Kondrac 0 38

95. místo
0127 Jiřina Filipová, Hvězdonice 12 37
0126 Jiří Filip st., Hvězdonice 9 37
0029 Petr Jiráček, Benešov 6 37
0073 Eva Bulínová, Vlašim 3 37
0022 Pavel Dvořák, Kobylí 3 37
0068 Milena Pištěková, Benešov 3 37
0143 Miloslava Žarnecká, Chotýšany 3 37
0044 Martin Adam, Libež 0 37
0119 Miloslav Benák, Benešov 0 37
0026 Petr Kohoutek, Jírovice 0 37
0140 Markéta Nováková, Čechtice 0 37
0034 Josef Rabiňák, Blažim 0 37
0086 Eva Malypetrová, Jablonná nad Vltavou -3 37

108. místo
0167 Veronika Kaprálková, Olbramovice 0 36

109. místo
0075 Blanka Rezková, Olbramovice 9 34
0144 Ivana Beranová, Chotýšany 6 34
0046 Miloslav Peroutka mladší, Vlašim 6 34
0038 Jana Exnerová, Vlašim 3 34
0050 Petr Lacina, Poříčí nad Sázavou 0 34
0149 Otakar Roháč mladší, Vítonice 0 34
0123 Jiří Švejda, Vracovice 0 34
0055 Jiří Petrů, Kalná -3 34
0106 František Pouzar, Benešov -3 34
0060 Jana Venkrbcová, Praha -3 34
0081 Josef Kyselka, Teplýšovice -6 34

120. místo
0018 Jaroslava Brabencová, Benešov 9 32
0041 Karel Bárta, Vracovice 6 32
0098 Václav Vincíbr, Benešov 0 32

123. místo
0146 Tomáš Beran, Chotýšany 3 31
0049 Roman Kunčický, Hulice 3 31
0015 Katka Šlapalová, Mladá Vožice 3 31
0160 Jiří Hronek, Benešov 0 31
0152 Jiří Kopecký, Ledeč nad Sázavou -3 31
0005 Eva Malá, Louňovice -3 31

129. místo
0118 Lenka Jíšová, Třemošnice 6 30
0166 Pavel Bucala, Vlašim -3 30

131. místo
0093 Aleš Drnec, Nespeky 0 29

132. místo
0025 Martin Kohoutek, Jírovice 3 28
0009 Jiří Adam, Lbosín 0 28
0058 Josef Bakeš, Kácov 0 28
0131 Jiří Pazdera, Benešov 0 28
0142 Milan Růžek, Čechtice 0 28

137. místo
0173 Vladěna Šeniglová, Vlašim 6 27

138. místo
0063 Libor Žížala, Týnec nad Sázavou 6 25
0082 Miroslav Kaprálek, Votice 3 25
0145 Robert Žarnecki, Chotýšany 3 25

141. místo
0011 Josef Štork, Votice 6 24
0164 Martin Chrpa, Benešov 0 24

143. místo
0163 Miroslav Moravec, Benešov 3 23
0155 Marek Tvrdík, Benešov 3 23
0157 Karel Pacholík, Vlašim -3 23

146. místo
0004 Václav Čichovský, Benešov 6 22
0178 Josef Kratochvíl, Nespery 6 22
0122 Ilona Benáková, Benešov 3 22
0008 Martin Adam, Lbosín 0 22
0002 Richard Takács, Netvořice 0 22

151. místo
0045 Miloslav Peroutka, Vlašim 6 20

152. místo
0012 Ema Štorková, Votice 3 18
0116 Vladimír Jíša, Třemošnice 0 18
0110 Veronika Rotreklová, Benešov 0 18

155. místo
0117 Michal Franěk, Benešov 0 17
0115 Martin Novotný, Úročnice -3 17

157. místo
0064 Jiřina Žížalová, Týnec nad Sázavou -6 16

158. místo
0168 Zdeňka Součková, Benešov 0 15

159. místo
0016 Václav Mojdl, Benešov 0 14

160. místo
0072 Gábina Bulínová, Vlašim 6 13

161. místo
0171 Petr Vilímek, Jemniště 0 12

162. místo
0048 Iva Peroutková, Vlašim 3 11
0179 Richard Blahušek, Benešov 0 11

164. místo
0059 Jaroslav Bakeš, Praha 0 10
0024 Jiří Mašata, Benešov 0 10
0096 Vít Zajíček, Vlašim 0 10

167. místo
0091 Jiří Smitka, Benešov 0 7

168. místo
0083 Jaroslav Jedlan, Bystřice 0 4

169. místo
0177 Tomáš Benda, Vrchotovy Janovice 0 2
0176 Martina Camfrlová, Postupice 0 2
0165 Jana Chrpová, Benešov 0 2
0169 Václav Vševyd, Aš 0 2

173. místo
0170 Olga Novotná, Úročnice -3 1

174. místo
0109 David Kloc, Drachkov 0 0

175. místo
0175 Zdeněk Vondrák, Vlašim 0 -1
0180 Michal Novotný, Benešov -3 -1

177. místo
0172 Ludmila Šeniglová, Vlašim 6 -3
0159 Lukáš Smítka, Hrazená Lhota -3 -3

179. místo
0158 Zdeněk Smítka, Vlašim -3 -10

180. místo
0174 David Šenigl, Vlašim -3 -11

Autor: Pavel Šimáček

20.10.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Ilustrační foto.

KRIMI MIX: Osmatřicetiletý muž zmizel, objevil se za 3 dny

David Rath.
22

Rathův požadavek na odškodnění za pouta se vrací k obvodnímu soudu

Pro Jakuba Pustinu je Vlašim srdeční záležitost

Vlašim – Vlašimský zámek bude ve čtvrtek 19. října patřit opernímu zpěvu. Od 19 hodin zde vystoupí pěvec Jakub Pustina a vítězové Mezinárodní pěvecké soutěže v operním zpěvu Jihlava 2017. Kromě Vlašimi budou mít podobnou příležitost už jen posluchači v Pelhřimově, Kuřimi, Dolní Cerekvi a Kraslicích.

NAŠI PRVŇÁCI: Představujeme školáky ze ZŠ Netvořice a ZŠ Krhanice

Benešov - Představujeme vám dvě třídy ze ZŠ Netvořice a ZŠ Krhanice.

Týnec a stavební firma se viní ze šlendriánu

Týnec nad Sázavou – Vzájemné obviňování města Týnce a firmy Dakastav ze Starého Města na Uherskohradišťsku ze šlendriánu, stálo na začátku sporu investora přístavby školy a jejího zhotovitele.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení