S výsledky si nejlépe poradilo sexteto hráčů – Ivana Adamová z Libže, Radka Čedíková z Benešova, Božena Drábková z Tomic, Vladimír Dřízal z Teplýšovic, Dominika Tvrdíková z Benešova a Eva Brejlová z Krusičan, kteří získali 14 bodů. O vítězství Dřízala rozhodl los, protože všichni trefili výhru Poříčí nad Nespeky v hlavním zápase, ale neuhádli přesný výsledek ani počet branek. Výherce si vyzvedne v redakci BND tričko a stokorunovou poukázku od sázkové kanceláře Fortuna.

Výsledky 9. kola

1. POŘÍČÍ NAD SÁZAVOU – NESPEKY (I. B) 3:0 1
2. Sparta Praha B – Vlašim (II. liga) 1:0 1
3. Benešov – Tábor (Divize) 2:0 1
4. Chocerady – Slavia Jesenice (I. B třída) 2:1 1
5. Ratboř – Chotýšany (I. B třída) 3:0 1
6. Tuchoraz – Teplýšovice (I. B třída) 2:1 1
7. Jírovice – Miřetice (Okresní přebor) 0:0 0
8. Soběhrdy – Krhanice (III. A třída) 2:1 1
9. SK Načeradec – Blaník Načeradec (III. B ) 1:3 2
10. Libež – Radošovice (IV. D třída) 2:1 1

Počet branek 26

Celkové výsledky Fortuna liga BND

1. místo

0093 Richard Kyselka, Teplýšovice 2 66

2. místo

0060 Václav Hromas, Divišov 8 63

3. místo

0067 Jiří Matouš, Týnec nad Sázavou 5 57

4. místo

0108 Milena Pištěková, Benešov 2 54

5. místo

0072 Jana Exnerová, Vlašim 8 52

6. místo

0032 Ondřej Paluska, Netvořice 2 51

7. místo

0120 Jaroslav Horáček, Lešany 11 50

8. místo

0049 Julie Filipová, Hvězdonice 8 48
0003 František Chmelík, Benešov 8 48
0063 Tomáš Růžek, Mladovice 8 48
0012 Pavlína Slunečková, Nespeky 8 48
0095 Martin Kyselka, Teplýšovice 5 48
0059 Miroslav Šach, Votice 2 48

14. místo

0140 Petr Šmejkal, Neveklov 5 46

15. místo

0115 Ivana Adamová, Libež 14 45
0002 Radka Čedíková, Benešov 14 45
0062 Tomáš Růžek, Praha 5 45
0114 Martin Adam, Libež -1 45
0107 Jaroslav Pištěk, Benešov -1 45

20. místo

0129 Olga Novotná, Úročnice 11 43

21. místo

0106 Jiří Švejda, Vracovice 11 42
0026 Josef Novák, Čechtice 8 42
0018 Jaroslav Petrů, Kalná 5 42
0042 Jitka Žížalová, Týnec nad Sázavou 2 42

25. místo

0123 Božena Drábková, Tomice 14 40

26. místo

0055 Václav Hromas, Libež 2 39

27. místo

0092 Milan Kyselka, Teplýšovice 2 38

28. místo

0006 Jaroslav Zíka, Votice 8 36
0116 Bohuslav Böhm, Keblov 5 36
0118 Miroslav Holada, Keblov 5 36
0087 František Souček, Benešov 5 36
0011 Aleš Drnec, Nespeky -4 36
0028 Alena Hájková, Jeníkov -4 36

34. místo

0149 Zdeněk Kubík, Dubějovice 11 34
0139 Jan Šmejkal, Neveklov 5 34
0147 Milan Matoušek, Chotýšany 2 34

37. místo

0050 Vladimír Dřízal, Teplýšovice 14 33
0005 Josef Rabiňák, Blažim 8 33
0058 Antonín Brejla, Krusičany 5 33
0099 Miroslav Bubeník, Benešov 5 33
0022 Jiří Filip, Čerčany 5 33
0125 Petr Chomát mladší, Benešov 5 33
0090 Vítězslav Kaprálek, Olbramovice 5 33
0040 Ivan Vondrák, Lbosín 5 33
0105 Markéta Benáková, Benešov 2 33
0031 Pavel Hájek, Jeníkov 2 33
0089 Veronika Kaprálková, Olbramovice 2 33
0017 Jiří Petrů, Kalná 2 33
0043 Jaroslav Žížala st., Týnec nad Sázavou -1 33
0029 Jakub Hájek, Jeníkov -4 33
0030 František Hájek, Jeníkov -4 33

52. místo

0148 Dominika Tvrdíková, Benešov 14 32

53. místo

0145 Tomáš Beran, Chotýšany 2 31
0121 Jana Drábková, Tomice 2 31
0037 Miroslav Moravec, Benešov 2 31
0146 Miloslava Žarnecká, Chotýšany 2 31
0143 Robert Žarnecki, Chotýšany 2 31

58. místo

0070 Rostislav Baran, Keblov 11 30
0025 Petr Kohoutek, Jírovice 8 30
0085 Zdeněk Cipl, Vrchotovy Janovice 5 30
0041 Jaroslav Žížala, Týnec nad Sázavou 5 30
0051 Miroslav Čedík ml., Vrchotovy Janovice 2 30
0084 Pavel Benda, Vrchotovy Janovice -1 30
0039 Jiřina Brejlová, Krusičany -1 30
0061 Vladimír Jíša, Třemošnice -1 30
0109 Jan Mrkvička, Benešov -1 30

67. místo

0103 Lucie Benáková, Benešov 8 28
0138 Irena Šmejkalová, Neveklov 8 28
0137 Miroslav Šmejkal, Neveklov 5 28
0144 Ivana Beranová, Chotýšany 2 28
0122 Pavel Drábek, Tomice 2 28

72. místo

0101 Miroslav Benák, Benešov 8 27
0104 Ilona Benáková, Benešov 8 27
0034 Jan Vincíbr, Louňovice pod Blaníkem 8 27
0048 Jiřina Filipová, Hvězdonice 5 27
0094 Josef Kyselka, Teplýšovice 5 27
0112 Lukáš Kocourek, Vlašim 2 27
0066 Lenka Jíšová, Třemošnice -1 27
0113 Jiří Stojan, Vlašim -1 27
0036 Václav Vincíbr, Benešov -1 27

81. místo

0135 Jiří Chobotský ml., Benešov 5 26
0136 Jiří Chobotský, Benešov 2 26

83. místo

0065 Eva Brejlová, Krusičany 14 25
0133 Jiří Smitka, Benešov 2 25
0080 Josef Bakeš, Kácov 0 25
0038 Eva Dlabolová, Benešov -1 25

87. místo

0052 Miroslav Brabenec, Benešov 2 24
0016 Karel Pacholík, Vlašim 2 24
0008 Blanka Rezková, Olbramovice -1 24
0086 Zdeňka Součková, Benešov -1 24

91. místo

0071 Libor Exner, Vlašim 2 22
0141 Miroslav Kohoutek, Benešov -1 22

93. místo

0083 Blažena Bendová, Vrchotovy Janovice 8 21
0023 Karel Bárta, Vracovice 5 21
0001 Tomáš Čedík, Benešov 5 21
0117 Jan Holada, Keblov 5 21
0119 Alena Holadová, Keblov 5 21
0098 Jaroslav Smitka, Nesperská Lhota 5 21
0076 Iva Peroutková, Vlašim 2 21
0004 Václav Čichovský, Benešov -1 21
0033 Petr Paluska, Netvořice -1 21
0111 Lukáš Smítka, Hrazená Lhota -1 21
0047 Jiří Filip, Hvězdonice -4 21
0021 Jana Filipová, Čerčany -4 21

105. místo

0045 Martin Chrpa, Benešov 5 20

106. místo

0044 Stanislav Pešek, Benešov 11 19
0134 Miroslav Kohoutek ml., Benešov 5 19

108. místo

0056 Václav Mojdl, Benešov 11 18
0024 Martin Kohoutek, Jírovice 8 18
0009 František Cipl, Benešov 5 18
0015 Miroslav Čedík st., Vrchotovy Janovice 5 18
0064 Antonín Brejla mladší, Krusičany 2 18
0100 Martin Bubeník, Benešov 2 18

114. místo

0027 Markéta Nováková, Čechtice 11 15
0102 Aleš Benák, Benešov 8 15
0074 Ludmila Peroutková, Vlašim 2 15
0110 Zdeněk Smítka, Vlašim 2 15
0014 Karel Huptys, Petroupec -1 15

119. místo

0068 Jiřina Žížalová, Týnec nad Sázavou 8 12
0097 Vojtěch Tvrdík, Benešov 2 12
0091 Veronika Lamačová, Olbramovice -1 12

122. místo

0142 Jana Tvrdíková, Benešov 0 11

123. místo

0126 Ema Štorková, Votice 2 10
0013 Pavel Drnec, Nespeky -1 10

125. místo

0073 Miloslav Peroutka, Vlašim 8 9
0019 Richard Takács, Netvořice -1 9
0096 Marek Tvrdík, Benešov -1 9
0007 Blanka Ciplová, Benešov -4 9

129. místo

0057 Jaroslav Mrázek, Vrchotovy Janovice 0 8
0010 Luděk Sysel, Kondrac 0 8

131. místo

0078 Vlaďka Šeniglová, Vlašim 8 7
0128 Marek Štork, Votice 2 7
0130 Zdeněk Tůma, Benešov 0 7
0081 Jana Venkrbcová, Praha 0 7
0132 Vlasta Dubová, Benešov -1 7
0127 Josef Štork, Votice -1 7

137. místo

0046 Jana Chrpová, Benešov -1 6
0069 Libor Žížala, Týnec nad Sázavou -4 6

139. místo

0150 Ondřej Bartůšek, Benešov 2 5

140. místo

0082 Jaroslav Bakeš, Praha 0 4

141. místo

0035 Katka Šlapalová, Mladá Vožice -1 3
0088 Marie Kaprálková, Olbramovice -4 3
0053 Pavla Topičová, Čerčany -4 3

144. místo

0020 Matěj Lizák, Kondrac 0 0

145. místo

0124 Jana Tůmová, Benešov 0 -3

146. místo

0075 Miloslav Peroutka mladší, Vlašim 2 -6
0079 David Šenigl, Vlašim 0 -6

148. místo

0054 Jaroslava Brabencová, Benešov 8 -12

149. místo

0131 Pavel Dvořák, Kobylí -1 -14

150. místo

0077 Ludmila Šeniglová, Vlašim -4 -19