Nejlépe se zápasy propletl trenér fotbalistů Ostředka Václav Hromas z Libže, který trefil sedm utkání a získal jedenáct bodů. A tak si za svůj výkon odnese z redakce Benešovského deníku stokorunový tiket od sázkové kanceláře Fortuna a tričko s logem Fortuna ligy.

Na čele celkové soutěže Jarní Fortuna ligy Benešovského deníku se se opět osamostatnil Jiří Petrů z Kalné, který tak dvě kola před koncem nejblíže k sudu piva od pivovaru Ferdinand Benešov a elektrické sekačce Stiga.

Výsledky 11. kola Jarní Fortuna ligy

1. SOKOL TEPLÝŠOVICE – SOKOL KONDRAC (I. B třída) 1:1 (0:1) 0
2. FC Graffin Vlašim – Opava (II. liga) 3:1 1
3. Řevnice – SK Marila Votice (Divize) 1:1 0
4. Strakonice – SK Benešov (Divize) 0:3 2
5. FC Graffin Vlašim B – Zápy (Krajský přebor) 3:1 1
6. Březnice – SK Posázavan Poříčí nad Sázavou (I. B třída) 1:1 0
7. Sokol Sedlec–Prčice – Slavia Jesenice (I. B třída) 2:1 1
8. Sokol Neveklov – Sokol Teplýšovice B (Okresní přebor) 4:1 1
9. FK Soběhrdy – Sokol Přestavlky (III. A třída) 4:1 1
10. Sokol Čechtice A – FC Myslič (IV. C třída) 1:2 2
POČET BRANEK 33

CELKOVÉ VÝSLEDKY

1. místo

0032 Jiří Petrů, Kalná 5 76

2. místo

0048 Miroslav Čedík st., Vrchotovy Janovice 5 70
0076 Josef Kyselka, Teplýšovice -1 70

4. místo

0016 Iva Peroutková, Vlašim 5 64
0041 Jakub Hájek, Jeníkov -1 64

6. místo

0087 Petr Naňák, Zdislavice -1 62

7. místo

0050 Václav Hromas, Libež 11 61
0065 Vladimír Jíša, Třemošnice 5 61
0063 Stanislav Pešek, Benešov 5 61
0093 Jan Vincíbr, Louňovice pod Blaníkem 5 61
0075 Jan Mrkvička, Benešov 2 61
0044 Alena Hájková, Jeníkov -1 61
0042 František Hájek, Jeníkov -4 61

14. místo

0064 Ondřej Pešek, Benešov 5 58
0028 Jan Šmejkal, Neveklov 2 58
0095 Pavel Drnec, Nespeky -1 58
0077 Richard Kyselka, Teplýšovice -4 58

18. místo

0155 Martin Bubeník, Benešov 2 56
0131 Jitka Žížalová, Týnec nad Sázavou -1 56

20. místo

0020 Vladimír Dřízal, Teplýšovice 5 55
0123 Jaroslav Pištěk, Benešov 5 55
0105 Jiřina Filipová, Hvězdonice 2 55
0067 Miroslav Moravec, Benešov 2 55
0011 Karel Pacholík, Vlašim 2 55
0104 Julie Filipová, Hvězdonice -1 55
0043 Pavel Hájek, Jeníkov -1 55
0031 Miroslav Šmejkal, Neveklov -1 55

28. místo

0001 Václav Čichovský, Benešov 8 54
0002 František Chmelík, Benešov 5 54

30. místo

0035 Jiří Matouš, Týnec nad Sázavou 5 52
0029 Irena Šmejkalová, Neveklov 2 52
0074 František Cipl, Vlašim -1 52
0047 Tomáš Čedík, Benešov -1 52
0046 Miroslav Čedík ml., Vrchotovy Janovice -1 52
0114 Ondřej Paluska, Netvořice -1 52
0111 Eva Palusková, Týnec nad Sázavou -4 52

37. místo

0088 Petra Naňáková, Zdislavice 2 50
0080 Miroslav Benák, Benešov 0 50

39. místo

0030 Petr Šmejkal, Neveklov 8 49
0054 Radka Čedíková, Benešov 5 49
0040 Pavel Benda, Vrchotovy Janovice 2 49
0122 František Dráb, Chlistov 2 49
0094 Aleš Drnec, Nespeky 2 49
0014 Miloslav Peroutka mladší, Vlašim 2 49
0124 Milena Pištěková, Benešov 2 49
0126 Václav Vincíbr, Benešov 2 49
0117 Jiří Chobotský, Benešov -1 49
0079 Milan Kyselka, Teplýšovice -1 49
0025 Alena Holadová, Keblov -4 49
0078 Martin Kyselka, Teplýšovice -4 49

51. místo

0147 Jana Exnerová, Vlašim 2 48

52. místo

0005 Ivana Adamová, Libež 5 47
0062 Petr Kokta, Benešov 5 47
0003 Stanislav Padevět, Břežany 2 47

55. místo

0010 Václav Hromas, Divišov 8 46
0109 Jiří Filip, Čerčany 2 46
0101 Jana Tůmová, Benešov 2 46
0038 Blažena Bendová, Vrchotovy Janovice -4 46
0026 Bohuslav Böhm, Keblov -4 46
0102 Zdeněk Tůma, Benešov -4 46

61. místo

0162 Rostislav Baran, Keblov -1 45

62. místo

0071 Josef Kratochvíl, Nespery 5 44
0084 Markéta Benáková, Benešov 0 44
0156 Miroslav Bubeník, Benešov -1 44
0024 Jan Holada, Keblov -4 44
0027 Miroslav Holada, Keblov -4 44

67. místo

0053 Pavel Říha, Benešov 5 43
0128 Jaroslava Brabencová, Benešov 2 43
0129 Václav Mojdl, Benešov -1 43
0039 Zdeněk Cipl, Vrchotovy Janovice -4 43

71. místo

0159 Ivan Vondrák, Lbosín 2 41
0132 Jaroslav Žížala ml., Týnec nad Sázavou 2 41
0081 Aleš Benák, Benešov 0 41
0153 Jiřina Hošková, Keblov -1 41
0009 Lukáš Kocourek, Vlašim -1 41

76. místo

0057 Jiřina Brejlová, Krusičany 5 40
0130 Jaroslav Žížala, Týnec nad Sázavou 2 40
0098 Miloslav Šach, Votice -1 40

79. místo

0151 Josef Šimánek, Bílkovice 0 39

80. místo

0058 Katka Šlapalová, Mladá Vožice 5 38

0070 Marek Štork, Votice 0 38
0085 Jiří Švejda, Vracovice 0 38
0055 Jiří Chobotský ml., Benešov -4 38

84. místo

0089 František Souček, Benešov 5 37
0106 Jaroslav Zíka, Votice 2 37

86. místo

0119 Jiří Malypetr, Jablonná nad Vltavou 5 36

0096 Pavlína Slunečková, Nespeky 5 36
0161 Jaroslav Horáček, Lešany 2 36
0143 Josef Novák, Čechtice 0 36

90. místo

0163 Jiří Brůna mladší, Vlašim 8 34

0023 Věra Hromasová, Divišov 5 34
0103 Jiří Filip, Hvězdonice -1 34
0125 Radim Kašpar, Vlašim -1 34
0022 Jiří Stojan, Vlašim -1 34

95. místo

0148 Jaroslav Smitka, Nesperská Lhota 8 32
0006 Martin Adam, Libež 2 32
0004 Ladislav Padevět, Břežany 2 32
0068 Josef Štork, Votice 0 32

99. místo

0012 Helena Pacholíková, Vlašim 2 31
0013 Miloslav Peroutka, Vlašim 2 31
0059 Antonín Brejla, Krusičany -4 31
0112 Eva Marková, Krusičany -7 31

103. místo

0015 Ludmila Peroutková, Vlašim 5 30
0121 Martin Kohoutek, Jírovice 2 30

105. místo

0118 Eva Malypetrová, Jablonná nad Vltavou 5 29
0165 Jana Tvrdíková, Benešov 5 29
0083 Ilona Benáková, Benešov 0 29

108. místo

0138 Miloslava Žarnecká, Chotýšany 5 28
0092 Martin Chrpa, Benešov 0 28
0037 Jiřina Žížalová, Týnec nad Sázavou -1 28

111. místo

0060 Jan Holoubek, Drachkov 0 27
0150 Lenka Matoušková, Býkovice 0 27

113. místo

0154 Antonín Brejla starší, Krusičany 5 26

114. místo

0034 Jaroslav Petrů, Kalná 2 25
0056 Jaroslav Mrázek, Vrchotovy Janovice 0 25
0072 Blanka Rezková, Olbramovice -1 25
0090 Zdeňka Součková, Benešov -1 25
0139 Robert Žarnecki, Chotýšany -1 25
0086 Jiří Brůna, Vlašim -4 25
0113 Petr Paluska, Netvořice -4 25
0052 Pavel Dvořák, Kobylí -7 25

122. místo

0135 Roman Filip, Vlašim 0 24
0116 Luděk Sysel, Kondrac 0 24

124. místo

0169 Gábina Bulínová, Vlašim 5 22
0133 Miroslav Kohoutek ml., Benešov 5 22
0136 Ivana Beranová, Chotýšany 2 22
0049 Jaroslav Mareš, Vlašim 0 22
0142 Josef Bakeš, Kácov -1 22
0110 Jana Filipová, Čerčany -1 22

130. místo

0018 David Šenigl, Vlašim 2 20
0069 Ema Štorková, Votice 0 20

132. místo

0137 Tomáš Beran, Chotýšany -7 19
0036 Libor Žížala, Týnec nad Sázavou -7 19

134. místo

0120 Petr Kohoutek, Jírovice -1 18

135. místo

0157 Karel Huptys, Petroupec -1 17
0051 David Štěpánek, Benešov -1 17

137. místo

0061 Tomáš Růžek, Mladovice 0 16
0066 Tomáš Růžek, Praha 0 16
0127 Miroslav Brabenec, Benešov -4 16

140. místo

0144 Markéta Nováková, Čechtice 0 15

141. místo

0100 Jiří Hronek, Benešov 0 14
0097 Jana Šachová, Votice -1 14

143. místo

0108 Jiří Smitka, Benešov 5 13
0152 Lukáš Šimánek, Bílkovice 0 13
0140 Jaroslav Bakeš, Praha -4 13

146. místo

0045 Josef Rabiňák, Blažim -1 12

147. místo

0082 Lucie Benáková, Benešov 0 11
0033 Roman Kunčický, Hulice 0 11

149. místo

0091 Jana Chrpová, Benešov 5 10
0134 Miroslav Kohoutek st., Benešov 2 10

151. místo

0008 Zdeněk Smítka, Vlašim 2 9
0158 Martin Doležal, Olbramovice 0 9
0146 Libor Exner, Vlašim 0 9
0166 Pavla Tipičivá, Benešov -2 9

155. místo

0160 Milan Matoušek, Chotýšany 2 8

156. místo

0073 Blanka Ciplová, Benešov 5 7
0167 Vít Zajíček, Vlašim -4 7

158. místo

0017 Ludmila Šeniglová, Vlašim -4 6

159. místo

0099 Jaroslav Kučera, Dalovy 0 5

160. místo

0115 Richard Takács, Netvořice -1 4

161. místo

0007 Lukáš Smítka, Hrazená Lhota -4 3

162. místo

0019 Věra Štěpánková, Jinošice 0 1
0168 Eva Bulínová, Vlašim -1 1

164. místo

0145 František Dušek, Vlašim 0 0

165. místo

0021 Aneta Peroutková, Vlašim 2 -1

166. místo

0164 Josef Dušek, Domašín 0 -4

167. místo

0107 Vlasta Dubová, Benešov

168. místo

0149 Marek Tvrdík, Benešov 2 -12

169. místo

0141 Jana Venkrbcová, Praha -4 -14