VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Nespecký sekretář dostal dárek k narozeninám

Benešov - Tipovací soutěž Benešovského deníku, Jarní Fortuna liga, odjela desáté kolo. Z deseti fotbalových zápasů skončilo pět výhrou domácích a tři nerozhodně a dvakrát zvítězili hosté.

1.6.2010
SDÍLEJ:

Jaroslava Brabencová kralovala v 9. kole Jarní Fortuna ligy BND a za výborný výkon získala stokorunovou poukázku od sázkové kanceláře Fortuna a tričko. Foto: Foto: Deník/ Zdeněk Kellner

Nejlépe dopadlo kvarteto hráčů, které uhádlo sedm utkání a získalo jedenáct bodů. Výhru Louňovic v hlavním zápase v Kondraci trefili všichni, počet branek (32) ani jeden. O výhře Pavla Drnce z Nespek rozhodl přesně trefený výsledek 1:2. Za přesnou trefu si nespecký bafuňář, který oslavil nedávno 60 narozeniny, odnese z redakce Benešovského deníku stokorunový tiket od sázkové kanceláře Fortuna a tričko s logem Fortuna ligy.

Na čele celkové soutěže Benešovského deníku se k Jiřímu Petrů z Kalné připojil Josef Kyselka z Teplýšovic.

Výsledky 10. kola Jarní Fortuna ligy

1. SOKOL KONDRAC – SLAVIA LOUŇOVICE (I. B třída) 1:2 (0:2) 2
2. Most – FC Graffin Vlašim (II. liga) 0:2 2
3. SK Benešov – Kunice (Divize) 0:0 0
4. FK Fercom Týnec nad Sázavou – Rejšice (I. A třída) 4:2 1
5. Mníšek pod Brdy – Sokol Nespeky (I. B třída) 3:0 1
6. SK Chocerady – Tupadly (I. B třída) 1:0 1
7. Sokol Zdislavice – Sokol Miřetice (Okresní přebor) 1:0 1
8. SK Chocerady B – Sokol Nespeky B (III. A třída) 3:2 1
9. FK Budenín – Sokol Neustupov (IV. B třída) 2:3 2
10. Sokol Zdislavice B – FC Libouň (IV. D třída) 3:3 0
POČET BRANEK 32

CELKOVÉ VÝSLEDKY

1. místo

0076 Josef Kyselka, Teplýšovice 5 71
0032 Jiří Petrů, Kalná 2 71

3. místo

0048 Miroslav Čedík st., Vrchotovy Janovice 11 65
0042 František Hájek, Jeníkov 5 65
0041 Jakub Hájek, Jeníkov 5 65

6. místo

0087 Petr Naňák, Zdislavice 2 63

7. místo

0044 Alena Hájková, Jeníkov 5 62
0077 Richard Kyselka, Teplýšovice 2 62

9. místo

0095 Pavel Drnec, Nespeky 11 59
0075 Jan Mrkvička, Benešov 2 59
0016 Iva Peroutková, Vlašim 2 59

12. místo

0131 Jitka Žížalová, Týnec nad Sázavou 5 57

13. místo

0065 Vladimír Jíša, Třemošnice 8 56
0063 Stanislav Pešek, Benešov 5 56
0028 Jan Šmejkal, Neveklov 5 56
0031 Miroslav Šmejkal, Neveklov 5 56
0093 Jan Vincíbr, Louňovice pod Blaníkem 5 56
0104 Julie Filipová, Hvězdonice 2 56
0043 Pavel Hájek, Jeníkov 2 56
0111 Eva Palusková, Týnec nad Sázavou 2 56

21. místo

0155 Martin Bubeník, Benešov 8 54

22. místo

0011 Karel Pacholík, Vlašim 8 53
0074 František Cipl, Vlašim 5 53
0047 Tomáš Čedík, Benešov 5 53
0046 Miroslav Čedík ml., Vrchotovy Janovice 5 53
0025 Alena Holadová, Keblov 5 53
0067 Miroslav Moravec, Benešov 5 53
0114 Ondřej Paluska, Netvořice 5 53
0064 Ondřej Pešek, Benešov 5 53
0105 Jiřina Filipová, Hvězdonice 2 53
0078 Martin Kyselka, Teplýšovice -1 53

32. místo

0080 Miroslav Benák, Benešov 5 50
0038 Blažena Bendová, Vrchotovy Janovice 5 50
0026 Bohuslav Böhm, Keblov 5 50
0020 Vladimír Dřízal, Teplýšovice 5 50
0079 Milan Kyselka, Teplýšovice 5 50
0029 Irena Šmejkalová, Neveklov 5 50
0050 Václav Hromas, Libež 2 50
0117 Jiří Chobotský, Benešov 2 50
0123 Jaroslav Pištěk, Benešov 2 50
0102 Zdeněk Tůma, Benešov 2 50

42. místo

0002 František Chmelík, Benešov 0 49

43. místo

0024 Jan Holada, Keblov 5 48
0027 Miroslav Holada, Keblov 5 48
0088 Petra Naňáková, Zdislavice 5 48

46. místo

0014 Miloslav Peroutka mladší, Vlašim 8 47
0124 Milena Pištěková, Benešov 8 47
0039 Zdeněk Cipl, Vrchotovy Janovice 5 47
0035 Jiří Matouš, Týnec nad Sázavou 5 47
0122 František Dráb, Chlistov 2 47
0094 Aleš Drnec, Nespeky 2 47
0126 Václav Vincíbr, Benešov 2 47
0040 Pavel Benda, Vrchotovy Janovice -1 47

54. místo

0162 Rostislav Baran, Keblov 8 46
0147 Jana Exnerová, Vlašim 2 46
0001 Václav Čichovský, Benešov 0 46

57. místo

0156 Miroslav Bubeník, Benešov 2 45
0003 Stanislav Padevět, Břežany 0 45

59. místo

0129 Václav Mojdl, Benešov 11 44
0084 Markéta Benáková, Benešov 8 44
0054 Radka Čedíková, Benešov 5 44
0109 Jiří Filip, Čerčany 5 44
0101 Jana Tůmová, Benešov 2 44

64. místo

0005 Ivana Adamová, Libež 5 42
0153 Jiřina Hošková, Keblov 5 42
0055 Jiří Chobotský ml., Benešov 5 42
0009 Lukáš Kocourek, Vlašim 5 42
0062 Petr Kokta, Benešov 5 42

69. místo

0081 Aleš Benák, Benešov 5 41
0098 Miloslav Šach, Votice 5 41
0030 Petr Šmejkal, Neveklov 5 41
0128 Jaroslava Brabencová, Benešov -1 41

73. místo

0071 Josef Kratochvíl, Nespery 5 39
0151 Josef Šimánek, Bílkovice 2 39
0159 Ivan Vondrák, Lbosín 2 39
0132 Jaroslav Žížala ml., Týnec nad Sázavou 2 39

77. místo

0070 Marek Štork, Votice 8 38
0085 Jiří Švejda, Vracovice 5 38
0010 Václav Hromas, Divišov 2 38
0112 Eva Marková, Krusičany 2 38
0130 Jaroslav Žížala, Týnec nad Sázavou 2 38
0053 Pavel Říha, Benešov -1 38

83. místo

0143 Josef Novák, Čechtice 0 36

84. místo

0106 Jaroslav Zíka, Votice 5 35
0059 Antonín Brejla, Krusičany 2 35
0057 Jiřina Brejlová, Krusičany 2 35
0125 Radim Kašpar, Vlašim 2 35
0103 Jiří Filip, Hvězdonice -1 35
0022 Jiří Stojan, Vlašim -4 35

90. místo

0161 Jaroslav Horáček, Lešany 8 34

91. místo

0058 Katka Šlapalová, Mladá Vožice 8 33

92. místo

0052 Pavel Dvořák, Kobylí 5 32
0089 František Souček, Benešov 2 32
0068 Josef Štork, Votice 2 32

95. místo

0096 Pavlína Slunečková, Nespeky 5 31
0119 Jiří Malypetr, Jablonná nad Vltavou 0 31

97. místo

0006 Martin Adam, Libež 5 30
0004 Ladislav Padevět, Břežany 0 30

99. místo

0083 Ilona Benáková, Benešov 8 29
0012 Helena Pacholíková, Vlašim 8 29
0037 Jiřina Žížalová, Týnec nad Sázavou 8 29
0086 Jiří Brůna, Vlašim 5 29
0113 Petr Paluska, Netvořice 5 29
0023 Věra Hromasová, Divišov 2 29
0013 Miloslav Peroutka, Vlašim -1 29

106. místo

0092 Martin Chrpa, Benešov 2 28
0121 Martin Kohoutek, Jírovice 0 28

108. místo

0150 Lenka Matoušková, Býkovice 8 27
0060 Jan Holoubek, Drachkov 0 27

110. místo

0137 Tomáš Beran, Chotýšany 8 26
0139 Robert Žarnecki, Chotýšany 8 26
0036 Libor Žížala, Týnec nad Sázavou -1 26
0163 Jiří Brůna mladší, Vlašim -4 26
0090 Zdeňka Součková, Benešov -4 26
0072 Blanka Rezková, Olbramovice -7 26

116. místo

0015 Ludmila Peroutková, Vlašim 5 25
0056 Jaroslav Mrázek, Vrchotovy Janovice 0 25

118. místo

0148 Jaroslav Smitka, Nesperská Lhota 2 24
0165 Jana Tvrdíková, Benešov 2 24
0135 Roman Filip, Vlašim 0 24
0118 Eva Malypetrová, Jablonná nad Vltavou 0 24
0116 Luděk Sysel, Kondrac 0 24

123. místo

0110 Jana Filipová, Čerčany 5 23
0034 Jaroslav Petrů, Kalná 5 23
0138 Miloslava Žarnecká, Chotýšany 5 23
0142 Josef Bakeš, Kácov -1 23

127. místo

0049 Jaroslav Mareš, Vlašim 0 22

128. místo

0154 Antonín Brejla starší, Krusičany 2 21

129. místo

0136 Ivana Beranová, Chotýšany 5 20
0127 Miroslav Brabenec, Benešov 2 20
0069 Ema Štorková, Votice 2 20

132. místo

0120 Petr Kohoutek, Jírovice 0 19

133. místo

0157 Karel Huptys, Petroupec 8 18
0018 David Šenigl, Vlašim 5 18
0051 David Štěpánek, Benešov 0 18

136. místo

0140 Jaroslav Bakeš, Praha 8 17
0169 Gábina Bulínová, Vlašim 5 17
0133 Miroslav Kohoutek ml., Benešov -4 17

139. místo

0061 Tomáš Růžek, Mladovice 0 16
0066 Tomáš Růžek, Praha 0 16

141. místo

0144 Markéta Nováková, Čechtice 0 15
0097 Jana Šachová, Votice -1 15

143. místo

0100 Jiří Hronek, Benešov 0 14

144. místo

0045 Josef Rabiňák, Blažim 2 13
0152 Lukáš Šimánek, Bílkovice 0 13

146. místo

0082 Lucie Benáková, Benešov 2 11
0166 Pavla Tipičivá, Benešov 2 11
0033 Roman Kunčický, Hulice 0 11
0167 Vít Zajíček, Vlašim -1 11

150. místo

0017 Ludmila Šeniglová, Vlašim 11 10

151. místo

0158 Martin Doležal, Olbramovice 0 9
0146 Libor Exner, Vlašim 0 9

153. místo

0134 Miroslav Kohoutek st., Benešov 5 8
0108 Jiří Smitka, Benešov -4 8

155. místo

0008 Zdeněk Smítka, Vlašim 5 7
0007 Lukáš Smítka, Hrazená Lhota -4 7

157. místo

0160 Milan Matoušek, Chotýšany 5 6

158. místo

0115 Richard Takács, Netvořice 2 5
0091 Jana Chrpová, Benešov 0 5
0099 Jaroslav Kučera, Dalovy 0 5

161. místo

0073 Blanka Ciplová, Benešov 5 2
0168 Eva Bulínová, Vlašim -1 2

163. místo

0019 Věra Štěpánková, Jinošice 0 1

164. místo

0145 František Dušek, Vlašim 0 0

165. místo

0021 Aneta Peroutková, Vlašim 0 -3

166. místo

0164 Josef Dušek, Domašín 0 -4

167. místo

0107 Vlasta Dubová, Benešov 0 -6

168. místo

0141 Jana Venkrbcová, Praha 2 -10

169. místo

0149 Marek Tvrdík, Benešov -1 -14

Autor: Pavel Šimáček

1.6.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto

Týnec byl produktivnější než Teplýšovice

I. A třída: Divišov - Vyšehořovice 0:2
4

Divišovská Jawa Vyšehořovice nepřejela

Na hradě Český Šternberk ožily historické postavy

Český Šternberk - Na vlastní oči se v doprovodu historických osobností z rodu Sternbergů seznámili zájemci s historií hradu Český Šternberk. V sobotu 21. října mohli přítomní navštívit komentovanou prohlídku, při které se potkali třeba s rodiči současných majitelů hradu nebo s Václavem ze Sternberga.

Děti pouštěly draky nad sázavským kopcem Skřivánek

Sázava - Sobotní slunečné odpoledne přímo vybízelo k účasti na Drakiádě v Sázavě, kterou pořádalo místní Rodinné Centrum Putti na kopci Skřivánek.

Votice potřetí za sebou doma prohrály

Votice – V 11. kole fotbalové I. A třídy ve skupině A nestačily Votice na umělé trávě na lídra tabulky z Hřebče, ale zápas se musel divákům líbit, když viděli řadu šancí.

Podnapilá žena obtěžovala sousedku v Jankově

Jankov - Podnapilá žena v Jankově se nedala odbýt a stále se snažila dostat do domu sousedky, která byla v tu dobu zamčená u sebe doma. Proto v sobotu 21. října kolem 17. hodiny vyjely do ulice Karlova složky integrovaného záchranného systému. Před samotným příjezdem na místě hlídkovala státní policie.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení