Výsledky, kromě Františka Součka z Benešova tipéry velmi zaskočily. Ten uhádl úctyhodných osm zápasů a získal jako jediný 14 bodů. Za výborný výkon si z redakce Benešovského deníku odnese stokorunový tiket od sázkové kanceláře Fortuna a tričko s logem Fortuna ligy.

Na čele celkové soutěže se osamostatnil Zdeněk Tůma, který se odpoutal od Richarda Kyselky z Teplýšovic a je tak zatím nejblíže k hlavní ceně Jarní Fortuna ligy sudu piva Ferdinand Benešov a elektrické sekačky Stiga.

Výsledky 6. kola
Jarní Fortuna ligy BND

1. FK PYŠELY – JÍLOVÉ (I. A třída) 4:1 (0:1) 1
2. Dukla Praha B – SK Benešov (Divize) 2:2 0
3. SK Posázavan Poříčí n. S. – Sl. Jesenice (I. B třída) 1:4 2
4. Sokol Maršovice – Nečín (I. B třída) 6:1 1
5. Podlesí – Sokol Sedlec–Prčice (I. B třída) 1:3 2
6. Sokol Nespeky – Hostomice (I. B třída) 2:3 2
7. Sokol Miličín – Sokol Krhanice (III. A třída) 0:1 2
8. Sokol Ratměřice – Sokol Popovice (III. B třída) 3:4 2
9. SK Načeradec – Sokol Křivsoudov (III. B třída) 4:3 1
10. Sokol Dolní Kralovice B – Hulice (IV. D třída) 2:0 1
POČET BRANEK: 47

CELKOVÉ POŘADÍ

1. místo

BN0102 Zdeněk Tůma, Benešov 5 42

2. místo

BN0076 Josef Kyselka, Teplýšovice 5 39
BN0016 Iva Peroutková, Vlašim 5 39
BN0077 Richard Kyselka, Teplýšovice 2 39

5. místo

BN0089 František Souček, Benešov 14 36
BN0043 Pavel Hájek, Jeníkov 8 36
BN0044 Alena Hájková, Jeníkov 8 36
BN0032 Jiří Petrů, Kalná 8 36
BN0048 Miroslav Čedík st., Vrchotovy Janovice 5 36
BN0042 František Hájek, Jeníkov 5 36
BN0041 Jakub Hájek, Jeníkov 5 36
BN0046 Miroslav Čedík ml., Vrchotovy Janovice 2 36
BN0065 Vladimír Jíša, Třemošnice 2 36
BN0075 Jan Mrkvička, Benešov 2 36
BN0131 Jitka Žížalová, Týnec nad Sázavou 2 36

16. místo

BN0028 Jan Šmejkal, Neveklov 8 33
BN0105 Jiřina Filipová, Hvězdonice 5 33
BN0025 Alena Holadová, Keblov 5 33
BN0094 Aleš Drnec, Nespeky 2 33
BN0050 Václav Hromas, Libež -1 33

21. místo

BN0074 František Cipl, Vlašim 5 30
BN0117 Jiří Chobotský, Benešov 5 30
BN0029 Irena Šmejkalová, Neveklov 5 30
BN0101 Jana Tůmová, Benešov 5 30
BN0026 Bohuslav Böhm, Keblov 2 30
BN0047 Tomáš Čedík, Benešov 2 30
BN0078 Martin Kyselka, Teplýšovice 2 30
BN0035 Jiří Matouš, Týnec nad Sázavou 2 30
BN0067 Miroslav Moravec, Benešov 2 30
BN0111 Eva Palusková, Týnec nad Sázavou -1 30
BN0015 Ludmila Peroutková, Vlašim -1 30

32. místo

BN0002 František Chmelík, Benešov 2 28
BN0027 Miroslav Holada, Keblov 0 28
BN0024 Jan Holada, Keblov 0 28
BN0087 Petr Naňák, Zdislavice 0 28

36. místo

BN0011 Karel Pacholík, Vlašim 5 27
BN0123 Jaroslav Pištěk, Benešov 5 27
BN0068 Josef Štork, Votice 5 27
BN0142 Josef Bakeš, Kácov 2 27
BN0104 Julie Filipová, Hvězdonice 2 27
BN0114 Ondřej Paluska, Netvořice 2 27
BN0022 Jiří Stojan, Vlašim 2 27
BN0031 Miroslav Šmejkal, Neveklov 2 27
BN0003 Stanislav Padevět, Břežany -1 27
BN0053 Pavel Říha, Benešov -4 27

46. místo

BN0092 Martin Chrpa, Benešov 8 25
BN0147 Jana Exnerová, Vlašim 0 25
BN0001 Václav Čichovský, Benešov -1 25
BN0056 Jaroslav Mrázek, Vrchotovy Janovice -1 25

50. místo

BN0109 Jiří Filip, Čerčany 8 24
BN0071 Josef Kratochvíl, Nespery 8 24
BN0040 Pavel Benda, Vrchotovy Janovice 5 24
BN0038 Blažena Bendová, Vrchotovy Janovice 5 24
BN0128 Jaroslava Brabencová, Benešov 5 24
BN0063 Stanislav Pešek, Benešov 5 24
BN0122 František Dráb, Chlistov 2 24
BN0095 Pavel Drnec, Nespeky 2 24
BN0079 Milan Kyselka, Teplýšovice 2 24
BN0116 Luděk Sysel, Kondrac 0 24
BN0103 Jiří Filip, Hvězdonice -4 24

61. místo

BN0155 Martin Bubeník, Benešov 8 22
BN0049 Jaroslav Mareš, Vlašim 0 22
BN0088 Petra Naňáková, Zdislavice 0 22

64. místo

BN0064 Ondřej Pešek, Benešov 5 21
BN0070 Marek Štork, Votice 5 21
BN0130 Jaroslav Žížala, Týnec nad Sázavou 5 21
BN0129 Václav Mojdl, Benešov 2 21
BN0124 Milena Pištěková, Benešov 2 21
BN0132 Jaroslav Žížala ml., Týnec nad Sázavou 2 21
BN0037 Jiřina Žížalová, Týnec nad Sázavou 2 21
BN0059 Antonín Brejla, Krusičany -1 21
BN0093 Jan Vincíbr, Louňovice pod Blaníkem -1 21

73. místo

BN0055 Jiří Chobotský ml., Benešov 5 19
BN0062 Petr Kokta, Benešov 5 19
BN0135 Roman Filip, Vlašim 2 19
BN0060 Jan Holoubek, Drachkov 0 19
BN0157 Karel Huptys, Petroupec -1 19

78. místo

BN0069 Ema Štorková, Votice 8 18
BN0080 Miroslav Benák, Benešov 2 18
BN0054 Radka Čedíková, Benešov 2 18
BN0020 Vladimír Dřízal, Teplýšovice 2 18
BN0023 Věra Hromasová, Divišov 2 18
BN0009 Lukáš Kocourek, Vlašim 2 18
BN0014 Miloslav Peroutka mladší, Vlašim 2 18
BN0098 Miloslav Šach, Votice 2 18
BN0126 Václav Vincíbr, Benešov 2 18
BN0137 Tomáš Beran, Chotýšany -1 18
BN0004 Ladislav Padevět, Břežany -1 18
BN0030 Petr Šmejkal, Neveklov -1 18
BN0138 Miloslava Žarnecká, Chotýšany -1 18
BN0139 Robert Žarnecki, Chotýšany -1 18
BN0072 Blanka Rezková, Olbramovice -4 18
BN0081 Aleš Benák, Benešov -7 18

94. místo

BN0006 Martin Adam, Libež 8 16
BN0153 Jiřina Hošková, Keblov 2 16
BN0066 Tomáš Růžek, Praha 0 16
BN0061 Tomáš Růžek, Mladovice 0 16

98. místo

BN0090 Zdeňka Součková, Benešov 11 15
BN0163 Jiří Brůna mladší, Vlašim 5 15
BN0143 Josef Novák, Čechtice 5 15
BN0083 Ilona Benáková, Benešov 2 15
BN0136 Ivana Beranová, Chotýšany 2 15
BN0039 Zdeněk Cipl, Vrchotovy Janovice -1 15
BN0084 Markéta Benáková, Benešov -4 15

105. místo

BN0162 Rostislav Baran, Keblov 2 14

106. místo

BN0051 David Štěpánek, Benešov 5 13
BN0058 Katka Šlapalová, Mladá Vožice 2 13
BN0151 Josef Šimánek, Bílkovice -1 13
BN0119 Jiří Malypetr, Jablonná nad Vltavou -4 13
BN0159 Ivan Vondrák, Lbosín -4 13
BN0156 Miroslav Bubeník, Benešov -7 13

112. místo

BN0052 Pavel Dvořák, Kobylí 8 12
BN0086 Jiří Brůna, Vlašim 5 12
BN0118 Eva Malypetrová, Jablonná nad Vltavou 5 12
BN0108 Jiří Smitka, Benešov 5 12
BN0165 Jana Tvrdíková, Benešov 5 12
BN0140 Jaroslav Bakeš, Praha 2 12
BN0010 Václav Hromas, Divišov 2 12
BN0113 Petr Paluska, Netvořice 2 12
BN0013 Miloslav Peroutka, Vlašim 2 12
BN0110 Jana Filipová, Čerčany -1 12
BN0112 Eva Marková, Krusičany -1 12
BN0057 Jiřina Brejlová, Krusičany -7 12

124. místo

BN0005 Ivana Adamová, Libež 2 10
BN0150 Lenka Matoušková, Býkovice 2 10
BN0096 Pavlína Slunečková, Nespeky 2 10
BN0100 Jiří Hronek, Benešov -1 10
BN0121 Martin Kohoutek, Jírovice -1 10

129. místo

BN0082 Lucie Benáková, Benešov 2 9
BN0133 Miroslav Kohoutek ml., Benešov 2 9
BN0034 Jaroslav Petrů, Kalná 2 9
BN0144 Markéta Nováková, Čechtice -1 9
BN0127 Miroslav Brabenec, Benešov -4 9
BN0148 Jaroslav Smitka, Nesperská Lhota -4 9
BN0036 Libor Žížala, Týnec nad Sázavou -4 9

136. místo

BN0161 Jaroslav Horáček, Lešany 0 8

137. místo

BN0158 Martin Doležal, Olbramovice 2 7

138. místo

BN0125 Radim Kašpar, Vlašim 2 6
BN0012 Helena Pacholíková, Vlašim 2 6
BN0097 Jana Šachová, Votice 2 6
BN0085 Jiří Švejda, Vracovice 2 6
BN0106 Jaroslav Zíka, Votice 2 6
BN0033 Roman Kunčický, Hulice -1 6
BN0007 Lukáš Smítka, Hrazená Lhota -1 6
BN0115 Richard Takács, Netvořice -1 6

146. místo

BN0099 Jaroslav Kučera, Dalovy 0 5

147. místo

BN0166 Pavla Tipičivá, Benešov 5 4
BN0019 Věra Štěpánková, Jinošice 2 4
BN0146 Libor Exner, Vlašim 0 4
BN0018 David Šenigl, Vlašim 0 4
BN0154 Antonín Brejla starší, Krusičany -4 4

152. místo

BN0134 Miroslav Kohoutek st., Benešov -1 3
BN0073 Blanka Ciplová, Benešov -4 3

154. místo

BN0091 Jana Chrpová, Benešov 0 1
BN0152 Lukáš Šimánek, Bílkovice 0 1
BN0120 Petr Kohoutek, Jírovice -4 1
BN0160 Milan Matoušek, Chotýšany -4 1

158. místo

BN0008 Zdeněk Smítka, Vlašim 2 0
BN0145 František Dušek, Vlašim 0 0

160. místo

BN0164 Josef Dušek, Domašín 0 -4

161. místo

BN0021 Aneta Peroutková, Vlašim 0 -5
BN0017 Ludmila Šeniglová, Vlašim -4 -5

163. místo

BN0045 Josef Rabiňák, Blažim -4 -7

164. místo

BN0107 Vlasta Dubová, Benešov -1 -9

165. místo

BN0149 Marek Tvrdík, Benešov -4 -12
BN0141 Jana Venkrbcová, Praha -4 -12