Hlavní zápas, futsal 1. třídy, Ďáblové Jablonná versus Tenisáci Benešov B uhádli všichni, přesný výsledek 3:5, ani jeden z kvarteta tipérů. Na řadu tedy přišel los a ten se přiklonil na stranu Pavla Dvořáka z Kobylí, který si v redakci Benešovského deníku vyzvedne ručník od sázkové kanceláře Tipsport a dárkové balení piva od pivovaru Ferdinand Benešov.

Na čelo celkové Zimní Tipsport ligy se po zaváhání Petra Kokty opět vyšvihla Ilona Benáková z Benešova, která je tak dvě kola před koncem soutěže nejblíže k hlavní výhře, velké sportovní tašce od sázkové kanceláře Tipsport.

Výsledky 8. kola Zimní Tipsport ligy BND

1. Ďáblové Jablonná – Tenisáci Bn B (futsal 1. třída) 3:5 (1:4) 2
2. Tempo Benešov – Tisem (futsal OP) 4:0 1
3. Tuleni Olbramovice – Rabbit OTS Bn (futsal OP) 2:0 1
4. Buldoci Bn – Jokers Bn (futsal 1. třída) 0:5 2
5. R. J. Benešov – Žejdlík Benešov B (futsal 2. A třída) 7:3 1
6. Karlín – Devils Utd. Benešov B (futsal 2. A třída) 0:6 2
7. Pumy Benešov – Kop. Chotýšany (futsal 2. A třída) 3:3 0
8. Maršovice – Podlesí (fotbal zimní turnaj) 1:5 2
9. Nová Paka – BC Benešov (basketbal žen 1. liga) 61:71 2
10. Nymburk – HC Benešov (hokej II. liga) 4:3 1

CELKOVÉ VÝSLEDKY

1. místo

0063 Ilona Benáková, Benešov 11 63

2. místo

0066 Miroslav Benák, Benešov 11 60

3. místo

0031 Petr Kokta, Benešov 2 57

4. místo

0007 Pavel Hájek, Jeníkov 11 54
0035 Miroslav Kohoutek ml., Benešov 11 54
0025 Richard Kyselka, Teplýšovice 11 54

7. místo

0029 Jiří Filip, Hvězdonice 14 51
0034 Miroslav Kohoutek st., Benešov 14 51
0017 Petr Paluska, Netvořice 14 51
0004 Jaroslav Petrů, Kalná 11 51
0054 Radim Kašpar, Vlašim 8 51
0019 Stanislav Pešek, Benešov 2 51
0018 Ondřej Pešek, Benešov 2 51

14. místo

0033 Pavel Dvořák, Kobylí 14 48
0032 Tomáš Čedík, Benešov 11 48
0014 Lukáš Smítka, Hrazená Lhota 11 48
0038 Jiří Chobotský, Benešov 8 48
0069 Robert Žarnecki, Chotýšany 5 48

19. místo

0043 Blanka Ciplová, Benešov 5 45
0068 Miloslava Žarnecká, Chotýšany 5 45

21. místo

0079 Eva Marková, Krusičany 5 43

22. místo

0021 Jiří Matouš, Týnec nad Sázavou 11 42
0065 Aleš Benák, Benešov 8 42
0023 Milan Kyselka, Teplýšovice 8 42
0042 Blanka Rezková, Olbramovice 8 42
0044 Josef Kratochvíl, Nespery -1 42

27. místo

0077 Bohuslav Böhm, Keblov 8 39
0045 František Cipl, Vlašim 8 39
0075 Miroslav Holada, Keblov 8 39
0074 Jan Holada, Keblov 8 39
0076 Alena Holadová, Keblov 8 39
0016 Ondřej Paluska, Netvořice 8 39
0070 Tomáš Beran, Chotýšany 5 39
0003 Irena Šmejkalová, Neveklov 5 39
0012 Alena Dřízalová, Teplýšovice 2 39
0010 Václav Hromas, Divišov 2 39

37. místo

0002 Jan Šmejkal, Neveklov 8 36

38. místo

0028 Julie Filipová, Hvězdonice 11 33
0062 Markéta Benáková, Benešov 8 33

40. místo

0036 Jana Chrpová, Benešov 5 31

41. místo

0001 Miroslav Šmejkal, Neveklov 11 30
0064 Lucie Benáková, Benešov 8 30
0005 Jiří Petrů, Kalná 8 30
0024 Martin Kyselka, Teplýšovice 5 30
0058 Milena Pištěková, Benešov 2 30

46. místo

0057 Jaroslav Pištěk, Benešov 8 27
0046 Jaroslav Kučera, Dalovy 2 27
0011 Věra Hromasová, Divišov -1 27

49. místo

0073 Jiří Malý, Louňovice pod Blaníkem 8 26

50. místo

0067 Ivana Beranová, Chotýšany 5 25
0039 Jiří Chobotský ml., Benešov 0 25

52. místo

0006 František Hájek, Jeníkov 5 24
0041 František Chmelík, Benešov 5 24
0040 Václav Čichovský, Benešov 2 24
0049 Eva Malypetrová, Jablonná nad Vltavou 2 24
0015 Lukáš Kocourek, Vlašim -1 24
0053 Karel Pacholík, Vlašim -1 24

58. místo

0059 Vlasta Dubová, Benešov 0 22
0056 Jiří Smitka, Benešov 0 22

60. místo

0013 Vladimír Dřízal, Teplýšovice 8 21
0030 Jiřina Filipová, Hvězdonice 8 21

62. místo

0061 Jiří Švejda, Vracovice 5 20
0055 Lukáš Zima, Benešov 0 20

64. místo

0026 Josef Kyselka, Teplýšovice 5 19
0037 Martin Chrpa, Benešov -1 19

66. místo

0060 Jiří Hronek, Benešov 5 18
0048 Jiří Malypetr, Jablonná nad Vltavou 5 18

68. místo

0009 Aneta Hájková, Jeníkov 5 15
0020 Libor Žížala, Týnec nad Sázavou 5 15
0022 Jiřina Žížalová, Týnec nad Sázavou 5 15

71. místo

0080 Helena Pacholíková, Vlašim 5 14
0081 Martin Chaloupka, -1 14

73. místo

0078 Václav Vincíbr, Benešov 0 12

74. místo

0008 Jakub Hájek, Jeníkov 5 9

75. místo

0052 Richard Takács, Netvořice 2 7
0072 Markéta Nováková, Čechtice 0 7

77. místo

0051 Jaroslav Smitka, Nesperská Lhota 11 5

78. místo

0047 Zdeněk Tůma, Benešov 0 4
0027 Jana Tůmová, Benešov 0 4

80. místo

0082 Zdeněk Vondrák, Vlašim 0 2

81. místo

0071 Josef Novák, Čechtice 0 -2
0050 Marek Tvrdík, Benešov -1 -2