Z deseti fotbalových zápasů se odehrálo jen devět. Zápas okresního přeboru Olbramovice – Chotýšany byl odložen z důvodu úmrtí hráče Olbramovic Martina Káry.
V kole se velmi dařilo domácím týmům, kteří v sedmi případech zvítězily, dva zápasy skončily remízami, hosté si ani neškrtli.
Z nástrahami si nejlépe poradili dva tipéři Antonín Brejla z Krusičan a Václav Mojdl z Benešova, kteří uhádli osm zápasů a získali 15 bodů. Výhru Čáslavi B s Pyšely v hlavním zápase trefili oba, ale přesný výsledek 3:0 neměl ani jeden. O vítězi Antonínu Brejlovi rozhodl přesný počet vstřelených branek v kole (33). Nejlepší tipér kola si v redakci Benešovského deníku vyzvedne tričko a 100 korunovou poukázku od sázkové kanceláře Fortuna.
Před posledním kole soutěž vygradovala, když se na prvním místě seřadilo kvarteto s 86 body. Takže závěr bude velmi dramatický a nikdo nemá nic jistého.

VÝSLEDKY 12. KOLA

1. ČÁSLAV B – PYŠELY (I. A třída) 3:0 (3:0) 1
2. Malše Roudné – Benešov (Divize) 1:1 0
3. Tábor – Votice (Divize) 4:1 1
4. Nečín – Sedlec–Prčice (I. B třída) 5:0 1
5. Dobříš – Maršovice (I. B třída) 2:2 0
6. Nespeky – Poříčí nad Sázavou (I. B třída) 1:0 1
7. Teplýšovice – Trhový Štěpánov (I. B třída) 4:0 1
8. Olbramovice – Chotýšany (Okresní přebor) nehráno
9. Soběhrdy – Týnec nad Sázavou B (III. A třída) 3:0 1
10. Chotýšany B – Myslič (IV. C třída) 4:2 1

SUPERTREFA 33 BRANEK

CELKOVÉ HODNOCENÍ

1. místo
0062 Jiří Matouš, Týnec nad Sázavou 12 86
0137 Miroslav Šmejkal, Neveklov 9 86
0037 Zdeněk Cipl, Vrchotovy Janovice 6 86
0077 Pavlína Slunečková, Nespeky 6 86

5. místo
0136 Jaroslav Horáček, Lešany 12 83
0061 Rostislav Baran, Keblov 9 83
0039 Libor Exner, Vlašim 9 83
0108 Tomáš Růžek, Mladovice 9 83

9. místo
0095 Lenka Veselá, Vlašim 9 80
0113 Jaroslav Žížala st., Týnec nad Sázavou 9 80

11. místo
0132 Jiří Chobotský ml., Benešov 9 78

12. místo
0052 Bohuslav Böhm, Keblov 9 77
0085 David Kabíček, Olbramovice 6 77
0001 Martin Macháček, Čerčany 6 77
0139 Jan Šmejkal, Neveklov 6 77
0151 Ladislav Vrkoslav, Dolní Kralovice 6 77

17. místo
0130 Miroslav Bubeník, Benešov 12 74
0114 Jan Holoubek, Drachkov 12 74
0051 Miroslav Holada, Keblov 9 74
0053 Jan Holada, Keblov 9 74
0054 Alena Holadová, Keblov 9 74
0088 Petr Naňák, Zdislavice 9 74
0089 Petra Naňáková, Zdislavice 9 74
0035 Blažena Bendová, Vrchotovy Janovice 6 74
0079 Martin Kyselka, Teplýšovice 6 74
0006 Jiří Malý, Louňovice 6 74
0090 Jan Mrkvička, Benešov 6 74
0112 Jaroslav Žížala, Týnec nad Sázavou 6 74
0129 Martin Bubeník, Benešov 3 74

30. místo
0003 František Chmelík, Benešov 12 71
0056 Jaroslav Petrů, Kalná 12 71
0074 Blanka Ciplová, Benešov 9 71
0040 Václav Hromas, Divišov 9 71
0101 Eva Marková, Krusičany 9 71
0069 Jaroslav Pištěk, Benešov 6 71
0094 Radek Veselý, Vlašim 6 71
0033 Jaroslav Zíka, Votice 6 71

38. místo
0153 Jiří Buchal, Louňovice pod Blaníkem 12 68
0023 Tomáš Čedík, Benešov 12 68
0067 Božena Drábková, Tomice 12 68
0047 Ludmila Peroutková, Vlašim 12 68
0138 Irena Šmejkalová, Neveklov 12 68
0104 Petr Paluska, Netvořice 9 68
0105 Tomáš Růžek, Praha 9 68
0125 Jiří Filip, Čerčany 6 68
0128 Julie Filipová, Hvězdonice 6 68
0141 Josef Novák, Čechtice 6 68
0148 Otakar Roháč, Vítonice 6 68
0150 Irena Roháčová, Dolní Kralovice 6 68
0028 Jana Tůmová, Benešov 0 68

51. místo
0161 Lukáš Kocourek, Vlašim 6 66
0017 Miroslav Brabenec, Benešov 0 66
0007 Luděk Sysel, Kondrac 0 66

54. místo
0043 Ivana Adamová, Libež 12 65
0036 Pavel Benda, Vrchotovy Janovice 9 65
0014 Zdeněk Tůma, Benešov 9 65
0100 Ivan Vondrák, Lbosín 9 65
0143 Miloslava Žarnecká, Chotýšany 6 65
0066 Jana Drábková, Tomice 3 65
0134 František Hájek, Jeníkov 3 65
0133 Aneta Hájková, Jeníkov 3 65

62. místo
0027 Jiří Chobotský, Benešov 9 62
0144 Ivana Beranová, Chotýšany 6 62
0071 Miroslav Kohoutek st., Benešov 6 62
0147 Pavel Roháč, Dolní Kralovice 6 62
0030 Václav Tůma, Vlašim 6 62
0032 Jiří Žaba, Pecerady 3 62
0135 Jakub Hájek, Jeníkov 0 62

69. místo
0041 Karel Bárta, Vracovice 6 60
0162 Vlasta Dubová, Benešov -3 60

71. místo
0019 Antonín Brejla, Krusičany 15 59
0097 Jan Vincíbr, Louňovice pod Blaníkem 9 59
0120 Aleš Benák, Benešov 6 59
0076 František Cipl, Vlašim 6 59
0102 Eva Palusková, Týnec nad Sázavou 6 59
0099 Václav Hromas, Libež 3 59
0021 David Štěpánek, Benešov 3 59

78. místo
0078 Milan Kyselka, Teplýšovice 9 58

79. místo
0126 Jiří Filip st., Hvězdonice 12 56
0070 Miroslav Kohoutek, Benešov 12 56
0106 František Pouzar, Benešov 12 56
0068 Milena Pištěková, Benešov 9 56
0080 Richard Kyselka, Teplýšovice 8 56
0154 Jiří Ryšavý, Tomice 6 56
0111 Jitka Žížalová, Týnec nad Sázavou 6 56
0146 Tomáš Beran, Chotýšany 3 56
0087 Jiří Malypetr, Jablonná nad Vltavou 3 56
0031 Jiří Stojan, Vlašim 0 56

89. místo
0020 Jana Šachová, Votice 12 54

90. místo
0046 Miloslav Peroutka mladší, Vlašim 12 53
0057 Pavel Hájek, Jeníkov 9 53
0140 Markéta Nováková, Čechtice 9 53
0149 Otakar Roháč mladší, Vítonice 9 53
0107 František Souček, Benešov 9 53
0010 Jaroslav Kučera, Dalovy 6 53
0103 Ondřej Paluska, Netvořice 6 53
0055 Jiří Petrů, Kalná 6 53

98. místo
0042 Matěj Lizák, Kondrac 3 51
0156 Jaroslav Smitka, Nesperská Lhota 0 51

100. místo
0073 Eva Bulínová, Vlašim 6 50
0092 Pavel Drnec, Nespeky 3 50
0084 Vítězslav Kaprálek, Olbramovice 3 50

103. místo
0167 Veronika Kaprálková, Olbramovice 3 49
0013 Marek Štork, Votice 3 49

105. místo
0018 Jaroslava Brabencová, Benešov 9 48

106. místo
0038 Jana Exnerová, Vlašim 6 47
0124 Jana Filipová, Čerčany 6 47
0034 Josef Rabiňák, Blažim 3 47
0075 Blanka Rezková, Olbramovice 0 47
0142 Milan Růžek, Čechtice 0 47

111. místo
0029 Petr Jiráček, Benešov 6 44
0121 Lucie Benáková, Benešov 3 44
0044 Martin Adam, Libež 0 44
0065 Pavel Drábek, Tomice 0 44

115. místo
0173 Vladěna Šeniglová, Vlašim 9 43

116. místo
0145 Robert Žarnecki, Chotýšany 3 42

117. místo
0058 Josef Bakeš, Kácov 6 41
0127 Jiřina Filipová, Hvězdonice 6 41
0178 Josef Kratochvíl, Nespery 6 41
0005 Eva Malá, Louňovice 6 41
0086 Eva Malypetrová, Jablonná nad Vltavou 0 41

122. místo
0166 Pavel Bucala, Vlašim 0 40

123. místo
0045 Miloslav Peroutka, Vlašim 12 39
0049 Roman Kunčický, Hulice 3 39
0160 Jiří Hronek, Benešov 0 39

126. místo
0081 Josef Kyselka, Teplýšovice 3 38
0022 Pavel Dvořák, Kobylí 0 38
0119 Miloslav Benák, Benešov -3 38

129. místo
0011 Josef Štork, Votice 3 37
0098 Václav Vincíbr, Benešov 0 37

131. místo
0157 Karel Pacholík, Vlašim 6 36

132. místo
0025 Martin Kohoutek, Jírovice 6 35
0004 Václav Čichovský, Benešov 3 35

134. místo
0050 Petr Lacina, Poříčí nad Sázavou 0 34

135. místo
0093 Aleš Drnec, Nespeky 0 33

136. místo
0082 Miroslav Kaprálek, Votice 6 32
0123 Jiří Švejda, Vracovice 3 32
0026 Petr Kohoutek, Jírovice 0 32
0015 Katka Šlapalová, Mladá Vožice 0 32

140. místo
0016 Václav Mojdl, Benešov 15 30
0163 Miroslav Moravec, Benešov 6 30

142. místo
0118 Lenka Jíšová, Třemošnice 0 29
0152 Jiří Kopecký, Ledeč nad Sázavou 0 29
0060 Jana Venkrbcová, Praha -3 29

145. místo
0009 Jiří Adam, Lbosín 0 28
0131 Jiří Pazdera, Benešov 0 28

147. místo
0002 Richard Takács, Netvořice 0 26
0064 Jiřina Žížalová, Týnec nad Sázavou 0 26

149. místo
0179 Richard Blahušek, Benešov 6 25
0164 Martin Chrpa, Benešov 3 25

151. místo
0122 Ilona Benáková, Benešov -3 23

152. místo
0008 Martin Adam, Lbosín 0 22
0012 Ema Štorková, Votice 0 22

154. místo
0048 Iva Peroutková, Vlašim 6 21

155. místo
0072 Gábina Bulínová, Vlašim 6 20
0096 Vít Zajíček, Vlašim 6 20
0063 Libor Žížala, Týnec nad Sázavou 0 20

158. místo
0115 Martin Novotný, Úročnice 0 19

159. místo
0110 Veronika Rotreklová, Benešov 0 18

160. místo
0083 Jaroslav Jedlan, Bystřice 9 17
0117 Michal Franěk, Benešov 0 17
0116 Vladimír Jíša, Třemošnice 0 17

163. místo
0155 Marek Tvrdík, Benešov -3 15

164. místo
0168 Zdeňka Součková, Benešov 0 13

165. místo
0171 Petr Vilímek, Jemniště 0 12

166. místo
0059 Jaroslav Bakeš, Praha 3 11

167. místo
0024 Jiří Mašata, Benešov 3 8
0091 Jiří Smitka, Benešov 0 8

169. místo
0181 Milan Borský, Pyšely 6 6
0165 Jana Chrpová, Benešov 0 6

171. místo
0172 Ludmila Šeniglová, Vlašim 6 2
0177 Tomáš Benda, Vrchotovy Janovice 0 2
0176 Martina Camfrlová, Postupice 0 2
0169 Václav Vševyd, Aš 0 2

175. místo
0180 Michal Novotný, Benešov 3 1

176. místo
0109 David Kloc, Drachkov 0 0
0170 Olga Novotná, Úročnice 0 0

178. místo
0175 Zdeněk Vondrák, Vlašim 0 -1

179. místo
0159 Lukáš Smítka, Hrazená Lhota 3 -5

180. místo
0158 Zdeněk Smítka, Vlašim 3 -9

181. místo
0174 David Šenigl, Vlašim -3 -15