BÍLÉ PODOLÍ – TEPLÝŠOVICE        2:0      
Při pohledu na terén hosté patřící ke špičce tabulky zřejmě přestali mít chuť na fotbal. Za celý zápas nevymysleli nic. K jejich výkonu se přidali i domácí, a tak fotbal připomínalo pouze dvaadvacet běhajících hráčů na ploše, kterým však míč překážel.
„Katastrofální fotbal z obou stran,“ lakonicky zhodnotil představení teplýšovický trenér Petr Chomát.
Lépe se s tím vyrovnali domácí, kteří v první půli ohrozili teplýšovického gólmana Kondráta dvěma střelami. Ve druhé části přidali i dvě branky. Nejprve Švadlenka po rohovém kopu hlavou otevřel skóre, když Kondrát neudržel míč v rukou. V závěru utkání po rychlém protiútoku do otevřené obrany pojistil výhru domácích tečovanou střelou Šálený.

"Šílený hřiště. S fotbalem to nemělo vůbec nic společného. Přesto si myslím, že Teplýšovice by si s tímto soupeřem měly poradit. Připadalo mi, že jsme do Podolí jeli trochu odevzdaní, a když kluci viděli to hřiště a prostředí, fotbal je vůbec nebavil, “ řekl trenér Teplýšovic Petr Chomát.

Branky: 61. Švadlenka, 88. Šálený. Rozhodčí: Kuka. ŽK: 1/Kukač, Mládek. Diváci: 40. Poločas: 0:0. Teplýšovice: Kondrát – Drahota (73. Mládek), Chomát, Veselý, Nerad – J. Dřízal, Kukač, Ottl, Kačírek –  Podhorský, Král.