SEDLEC-PRČICE – LETY 2:2

Utkání mělo dva zcela odlišné poločasy. V prvním poločase byli o trochu lepší domácí hráči, kteří se prosadili již ve 12. minutě, kdy po skrumáži skóroval kapitán Hájek. Další šanci měl Seidel, ale při jeho střele zpoza šestnáctky se blýskl hostující brankář Janich. Poté začínali pomalu, ale jistě, přebírat otěže zápasu hosté. Sólo útočníka ještě brankář Kadlec přežil, ale následně si sedleckoprčický gólman vybral slabší chvilku, když mu do brány propadla slabá střela z šestnáctky – 1:1. Do konce poločasu se hrálo v klidném tempu, nudný fotbal, který okořenil v krátkém sledu dvěma ostrými zákroky hostující Štěrba, a tak se odebral po červené kartě do sprch.
Druhý poločas začali domácí výborně, když Hájek po sóle obešel i brankáře – 2:1. To bylo ale vše, co Sedleckoprčičtí předvedli. Po gólu jakoby přišlo uspokojení a soupeř, ač oslaben o jednoho hráče, byl lepší a ovládl zbytek zápasu. Kadlec napravil chybu z prvního poločasu, zlikvidoval řadu vyložených šancí Let, až na jednu, když ho v 51. minutě překonal Kischer, jenž prošel přes vše, co mu stálo v cestě. Druhý poločas naprosto ovládli hosté a nutno říci, že byli lepším mužstvem a zasloužili si vyhrát.

Branky: 12. a 46. Hájek – 20. a 51. Kischer. ČK: Štěrba (L). Poločas: 1:1. Sedlec-Prčice: Kadlec – Švagr, Pech, Křížek, Hocke – Müller, Hájek, Seidel, Kabíček – Jankovský, Všetečka. Střída: Adamec.

ČER. PEČKY – TEPLÝŠOVICE 1:4

V prvním poločase se hrála vyrovnaná partie, ale hosté dokázali ze dvou standardních situací vytěžit dvě branky a domácí jednou překonali brankáře Stařeckého.
Po přestávce Pečky otevřely hru, ale byli to Teplýšovičtí, kterým to vyhovovalo více, když ještě dvakrát překonali domácího gólmana a navíc nastřelili třikrát tyč.
Branky Teplýšovic: Horák 2, Šahin, Říha. ŽK: 0:1. Poločas: 1:2. Teplýšovice: Stařecký – Sysel, Kamenský, Stěhule, Kuchta, Šahin, Hruška, Horák, Škvor, Říha, Průcha. Střídali: Stareček, Hanka, Matoušek, Benák, Dvořák.

Výsledky zbylých okresních mužstev: Týnec nad Sázavou – Sázava 3:4, Čechtice – Slavia Jesenice 5:1, Petrovice – Votice 4:1.