TEPLÝŠOVICE – SL. JESENICE 10:5

Mužstva myslela na útok a zapomněla bránit, a proto se zrodilo divoké skóre na konec podzimu. Střelcem zápasu se stal s pěti brankami Jakub Horák.

„Od 60. minuty se přestalo bránit a do konce zápasu padlo ještě jedenáct gólů, některé ale byly výstavní," okomentoval nebývale vysokou výhru trenér teplýšovického dorostu Vladimír Dřízal.

Branky Teplýšovic: Horák 5, Škvor 2, Matoušek 2, Stěhule. Rozhodčí: Rybka. ŽK: 1:1. Poločas: 4:0. Teplýšovice: Stařecký (Martin Benák) – Sysel (Průcha), Kamenský (Šahin), Kuchta, Stěhule, Hruška, Stareček, Hanka (Dvořák), Škvor (Michal Benák), Matoušek, Horák.

DOBŘÍŠ – SEDLEC-PRČICE 0:2

Po velmi dobrém výkonu se rozloučili Sedleckoprčičtí s podzimní částí sezony dvoubrankovou výhrou na hřišti kvalitní Dobříše a přezimují tak na pátém místě.

„Děkuji všem hráčům, kteří po celou dobu soutěže podávali výkony na hranici svých možností, a také celému realizačnímu týmu," děkoval po posledním podzimním zápase sedleckoprčický trenér Martin Raček.

Branky: J. Kabíček, Seidel. Poločas: 0:1. Sedlec-Prčice: Jankovský – Švagr, Pech, Křížek, Pištěk – Hocke, Dřevojan, Seidel, P. Kabíček – J. Kabíček, Rataj.

Ostatní výsledky benešovských mužstev

Liblice – Týnec nad Sázavou 0:3, Kouřim – Čechtice 5:2, Votice – Bohutín 4:1.