VOTICE – PETROVICE 4:0

Votičtí vstoupili do utkání útočně, dobře se pohybovali a v 7. minutě se ujali vedení Budilem. Svou aktivitu si udrželi po celý první poločas, ale další šance Budila a Čápa zlikvidoval petrovický brankář.
Na začátku druhého poločasu unikl hostující obraně Budil, ale jeho střela mířila mimo tyče. O pár minut později dvakrát skóroval Písařík. Nejprve po centru Slunečka a následně do prázdné branky po hrubé chybě petrovického gólmana. Skóre uzavřel v 75. minutě Slunečko hlavou po rohovém kop Prégra.

Branky: Písařík 2, Budil, Slunečko. Poločas: 1:0. Votice: Tůma – Bednář, Košař, Baťha, Prégr – Kramný, Písařík, Molčík, Slunečko – Tábořík, Budil. Střídali: Čáp, Janoušek, Bouček, Kořínek.

TEPLÝŠOVICE – ČERVENÉ PEČKY 3:1

Hosté byli důstojným soupeřem domácím pouze do vstřelení druhé branky. Zbytek zápasu byl jen o tom, kolik promění vyložených šancí teplýšovičtí hráči. Gólem nakonec skončila jen jedna.

Branky: Boťa 2 (1 x z PK), Michal Benák – Vinklát. Rozhodčí: Kovář. ŽK: 1:1. Poločas: 0:0. Teplýšovice: Stařecký – Boťa, Sysel, Horák, Škvor, Kuchta, Hruška, Šahin, Průcha (Michal Benák), Stěhule, Stareček.

Další výsledky okresních týmů: Slavia Jesenice – Čechtice 4:0, Sázava – Týnec nad Sázavou 3:1, Lety – Sedlec-Prčice 6:1.