TEPLÝŠOVICE – JIRNY 4:1 (2:0)

Domácí byli v první čtvrthodině aktivnější a Horák v 8. minutě otevřel skóre po chybě brankáře. Zbytek zápasu ovládali hosté, ale domácí brankáři byli výborní, a tak branky vstřelili z třech rychlých brejků domácí. Výstavní gól byl čtvrtý, když akci Starečka s Horákem zakončil Průcha. Jirny se dočkaly až v poslední minutě utkání Slabým.

Branky: Horák 2, Šahin, Průcha – Slabý. Rozhodčí: Rybka. Teplýšovice: Stařecký – Sysel, Hanka, Kamenský, Horák, Škvor, Bakos, Hruška, Kuchta, Říha, Šahin, Průcha. Střídali: Dvořák, Benák, Stareček, Benák.

Podlesí – Sedlec-Prčice 4:2 (3:1)

Ještě neporažení domácí fotbalisté diktovali tempo hry a hrozili zejména dobře nacvičenými protiútoky, které se staly hostům osudnými. V prvním poločase se dostali do dvougólového vedení domácí a když po pěkné akci na druhé straně snížil na rozdíl jedné branky Seidel, zdálo se, že bude zápas dramatický. Jenže hosté svůj nápor nezužitkovali, a tak ještě do půle přišel třetí gól Podlesí.

Druhá polovina už moc pěkný fotbal nepřinesla. Hrálo se mezi šestnáctkami a za zmínku stály pouze dvě gólové akce, na každé straně jedna. Nejprve zvýšili vedení domácí fotbalisté, jak jinak než po protiútoku a v poslední minutě alespoň zmírnil porážku pěknou střelou nejlepší sedleckoprčický hráč Hájek. Pochvlu zaslouží zejména sedleckoprčický brankář Jankovský, který svým výkonem zabránil většímu rozdílu porážky.

Branky Sedlce-Prčice: Seidel, Hájek. Sedlec-Prčice: Jankovský – Švagr, Pech, Křížek, Pištěk – Rataj, Kabíček, Hájek, Hocke – Seidel, Kubát.

Ostatní výsledky benešovských mužstev

 Votice – Dobříš 1:3, Český Brod – Týnec nad Sázavou 4:1.