Sázava – Teplýšovice 2:4

Teplýšovice se do poločasu dostaly do vedení brankou Podhorského. Po přestávce zvýšily dokonce skóre na čtyřbrankový rozdíl. V závěru alespoň Sázava upravila góly Racka a hrajícího trenéra Chuchly na přijatelných 2:4.
„Odehráli jsme zápas v pohodě, i když máme některé kluky mimo. Každopádně to bylo dobrý, hra nebyla vůbec špatná,“ řekl po utkání trenér Sázavy Pavel Chuchla.

Se zimní přípravou začala Sázava minulý týden. „Začali jsme ve středu a jinak pojedeme dvakrát týdně – úterky a středy. Soboty hrajeme zápasy na turnaji. Po měsíci bychom chtěli udělat asi čtyřdenní soustředění. Tímto způsobem pojedeme až do mistráků,“ popsal plán Chuchla.

Teplýšovický trenér Jan Mičík k hodnocení zápasu nic neměl: „Přípravné zápasy nikdy nehodnotím.“
Alespoň se kouč Teplýšovic rozpovídal o změnách v kádru: „Brankář Fajfrlík na 90 procent u nás zůstává, budeme se snažit udělat i Koblasu. Na druhou stranu nám bude na jaře chybět Vaňous, který musel na operaci s kolenem.“

Branky: Racek, Chuchla – Podhorský, Pokorný, Starosta, Koblasa. Poločas: 0:1.

Kavalier Sázava: Kolčiter - Bařinec, Chuchla, Dytrich, Danko - Vejvoda, Švehla, Král, Šmídek – Svoboda, Konopiský. Střídali: Procházka, Racek.

Sokol Teplýšovice: Fajfrlík (46. Zach) – Mládek (46. Vosička), Starosta, Chomát, Ottl – L. Tůma (46. Pokorný), Koblasa, Kukač, Nerad – Doležal, Podhorský. ⋌(pav)