ZELENEČ – TEPLÝŠOVICE 0:1 (0:0)

V utkání plném nepřesností měly Teplýšovice více gólových šancí, ze kterých vytěžili v 72. minutě Horákem rozhodující gól, který je vyšvihl do čela tabulky.

Branka: 72. Horák. Teplýšovice: Stařecký – Sysel, Kamenský, Stěhule, Kuchta, Hruška, Šahin, Průcha, Horák, Škvor, Bakos.

SEDLEC-PRČICE – BOHUTÍN 0:3 (0:1)

Domácí zápas nezvládli. Sice měli prvních dvacet minut více ze hry, ale své šance trestuhodně zahazovali, když Seidl sám před brankařem i z dorážky selhal, podobně si vedl Rataj. A přišlo pořekadlo nedáš – dostaneš. V 27. minutě si po dlouhém výkopu brankáře nedohodli domácí stopeři, k míči se dostal Korol a nedal Jankovskému šanci. Branka překvapivě Sedleckoprčické zlomila a ve druhém poločase, jakoby na hřišti nebyli. Hosté převzali iniciativu a po hrubých chybách získal třígólové vedení, které udržel v pohodě do konce zápasu. Domácí sice nastřelili po přestávce dvakrát břevno, ale předvedená hra nemohla bavit diváky ani hráče.

Sedlec-Prčice: Jankovský – Švagr, Pech, Křížek, Pištěk – P. Kabíček, Dřevojan, Seidel, Hocke – Rataj, J. Kabíček. Střídali:Bursík, Kubát, Adamec.

Ostatní výsledky benešovských mužstev: Týnec nad Sázavou – Čechtice 2:1, Milín – Votice 7:2.