TEPLÝŠOVICE – UHLÍŘSKÉ JANOVICE 3:2

Do vyrovnaného zápasu vstoupili domácí zodpovědně a již v 9. minutě otevřeli skóre kanonýrem Vyhlídalem, jenž se štěstím dostal míč do sítě po nabídce Nerada. Následně se dařilo ve hře více hostům, ale šance měli domácí. Hruška vyzkoušel na zadní tyči po rohu Vyhlídala postřeh brankáře Janovic, aby vzápětí vyhrál Král souboj na polovině hřiště, po odkopu Chomáta, po sóle obešel i brankáře a zvýšil na 2:0. Hosté však dobře kombinovali a ve 32. minutě po centru Kopeckého a zakončení Kulhánka z malého vápna snížili. V závěru půle mohli dokonce vyrovnat, ale Vejvoda lapil hlavičku Zadražila po rohu.

Po změn stran se hrálo ve stejné režii a domácí se ve hře trápili. Přesto po hodině hry zakombinovali Král s Vyhlídalem a druhý jmenovaný do prázdné branky zvýšil na 3:1. Poté neproměnil sólo Král, aby hosté v závěru zápas zdramatizovali po rozehraném trestném kopu a zakončení Markem. Výhru málem domácím vzal v úplném konci Wolf, ale z malého vápna přestřelil, na druhé straně byl proti zakončení Stěhule brankář Hromádka.

„Upozorňoval jsem hráče, že už v Kondraci hrály Janovice dobrý fotbal, což se u nás potvrdilo. Na I. B třídu se hrál dobrý fotbal, ve kterém se nám moc nedařilo. Přesto jsme vedli 2:0, ale zbytečnou chybou dostali hosty do hry. Pak jsme se báli o výsledek a v závěru přežili klinickou smrt při šanci soupeře. Nebyl to výkon, který bych si představoval, ale musím kluky pochválit, že to ubojovali a šli za vítězstvím. Chci ještě poděkovat divákům, kteří v hojném počtu dorazili do Teplýšovic, i přes ligový tahák Sparty s Mladou Boleslaví a Vlašimi s Ostravou," děkoval trenér Teplýšovic Petr Chomát.

Branky: 9. a 59. Vyhlídal, 28. Král – 32. Kulhánek, 85. Marek. Rozhodčí: Mareš. ŽK: 2:2. Diváci: 150. Poločas: 2:1.

Teplýšovice: Vejvoda – L. Tůma, Chomát (60. Kubálek), Nerad, J. Dřízal – St. Škvor – Hruška (67. D. Pohorský), Pejša, Vyhlídal, Breburda (81. Stěhule) – Král.