STŘÍBRNÁ SKALICE – TEPLÝŠOVICE 1:5

Jednoznačný zápas odehrály Teplýšovice na pažitu ve Stříbrné Skalici. V prvním poločase domácí ještě s hosty drželi krok, kdy inkasovali pouze jednou. Ve 34. minutě Ottlův přetažený míč na zadní tyč našel D. Podhorského a ten první šanci hned zúročil. Po změně stran se Teplýšovice pomalu zastřelovali. Nejprve Beneš minul z vyložené šance. špatné mířidla měl i Král, když postupoval sám na gólmana. V 54. minutě už ale udeřilo. Na konci nejhezčí akce zápasu na jeden dotek stál Král, který zvýšil na 0:2. Třetí gól připojil Beneš, který dorazil do prázdné brány vyražený míč gólmanem po střele D. Podhorského. Potom se ke slovu dostal Král, jehož hlavička našla cíl. V 77. minutě se radovali i domácí, když Rob po standardce kosmeticky upravil skóre. Účet zápasu uzavřel střelecky disponovaný Král, který dovršil svůj hattrick. Rob. Jednoznačný zápas. přehráli.

Branky: 77. Rob – 54., 70. a 82. Král 34. D. Podhorský, 65. Beneš. Rozhodčí: Dolenský. ŽK: 3/0. Diváci: 50. Poločas: 0:1. Teplýšovice: Šíma – Drahota (59. Kamenský), Černý, Pavel Chomát, J. Dřízal – D. Podhorský, M. Podhorský, Ottl, Nerad, Beneš (71. Pejša) – Král.