UHLÍŘSKÉ JANOVICE – TEPLÝŠOVICE 3:1

V úvodu zápasu hosté neproměnili dvě šance Králem a Breburdou, což se jim následně stalo osudným, když po nedůslednosti v obranné hře dvakrát inkasovali od Vedrala a Randlíszka. Teplýšovičtí se po půlhodině probudili a do konce poločasu po brejku a zakončení D. Podhorským snížili na 2:1.

Po přestávce na hřišti po většinu času měli hru ve své moci hosté, ale neproměnili řadu šancí (Průcha a D. Podhorský břevna, Ottla brankář neskutečně vychytal a sólo Krále také Hromádka zastavil). A tak v honbě za bodem udělal chybu v 89. minutě Kubálek a Vl. Svoboda jí potrestal.

„Strašně špatně se mně zápas hodnotí, protože nejmíň bod jsme měli mít. Jenže začátek jsme propásli, kluci nesplnili v obranné fázi, to co měli a dostali jsme dva góly. Potom jsme začali hrát fotbal, byli jednoznačně lepší a snížili na 2:1. Ve druhé půli jsme si vypracovali sedm vyložených šancí, ale bohužel ani jednu neproměnili. A tak jsme v závěru udělali chybu a dostali třetí gól," povzdechl si po utkání trenér Teplýšovic Petr Chomát.

Branky: 6. Vedral, 17. Randlíszek, 89. Vl. Svoboda – 36. D. Podhorský. Rozhodčí: Bez. ŽK: 1:2. Diváci: 80. Poločas: 2:1.

Teplýšovice: Měsíček – Kubálek, Pavel Chomát, Nerad – Pejša, Ottl – D. Podhorský, M. Podhorský, Průcha (72. L. Kaňka) – Breburda (79. Mládek) – Král.