TEPLÝŠOVICE – ŘÍČANY 0:2

Hosté, čtvrtí v tabulce, byli po celý zápas překvapivě lepším mužstvem, a tak musel lídr tabulky nejen skousnout domácí porážku, ale také přišel o první místo.

Branky: Pont, Donát. Rozhodčí: Milan Macháček. ŽK: 2:2. Poločas: 0:2. Teplýšovice: Stařecký – Boťa, Sysel, Kamenský, Horák, Škvor, Bakos, Šahin, Průcha, Matoušek, Stareček.

LETY – VOTICE 1:2

Zápas začali lépe domácí a po nedorozumění votické obrany šli do vedení. Poté hosté zlepšili hru, dobře kombinovali a moc míč domácím nepůjčovali. Vyrovnání se Votice dočkaly po rohovém kopu a dorážce Písaříka.
Po přestávce hosté nadále na hřišti dominovali a vedení se dočkali, když si domácí srazili do vlastní branky centr Budila. Lety následně zahrozily jen z trestného kopu, který Tůma zneškodnil. Do konce zápasu Votice kontrolovaly hru, vedení mohly zvýšit, ale velké šance Kramný, Budil a Písařík neproměnili. Přesto si hosté připsali zaslouženě tři body.

Branky Votic: Písařík, vlastní. Poločas: 1:1. Votice: Tůma – Prégr, Košař, Baťha, Slunečko – Bouček, Janoušek, Molčík, Kramný – Písařík, Budil.

ROZTOKY – SEDLEC–PRČICE 1:8

Sedleckoprčičtí si po neslaných nemastných jarních výkonech zastříleli do sítě posledního celku tabulky.

Branky Sedlce-Prčice: Dřevojan 3, Švagr 3, Seidel (z PK), Pech. Sedlec-Prčice: Jankovský - Šmejkal, Křížek, Pech, Pištěk, Hocke, Dřevojan, Seidel, Švagr, Rataj, Müller.

Ostatní výsledky okresních mužstev: Čechtice – Jirny 4:4, Uhlířské Janovice – Týnec nad Sázavou 0:3.